Popis produktu

Sledujte exteriér počas dažďa aj slnka

Vonkajšia Wi-Fi kamera s rozlíšením Full HD a 180° zorným uhlom vám umožňuje sledovať vonkajšie prostredie vášho domu bez ohľadu na počasie. Zvládne prach, dážď a sneh vďaka ochrane IP65. Disponuje výkonným panoramatickým objektívom 180 stupňov f2/0, ktorý umožňuje zobrazenie širšieho priestoru podrobnejšie len s jedným fotoaparátom.

  • Ultra vysoká kvalita Full HD – Zachyťte celú prednú príjazdovú cestu alebo zadnú záhradu v rozlíšení Full HD s panoramatickým objektívom o šírke 180°
  • Odolná voči poveternostným vplyvom – Chránená pred nepriaznivým dažďom, snehom a prachom pre dohľad v najťažších vonkajších podmienkach.
  • Nahrávanie zvuku – Zabudovaný mikrofón zachytáva vysoko kvalitný zvuk.
  • Pozrite sa v tme – Nožné videnie umožňuje bezpečne vidieť, dokonca aj v úplnej tme až 10 metrov.
  • Detekcia pohybu a zvuku – Prijímajte okamžité upozornenia a zaznamenávajte snímky alebo videoklipy vždy, keď sa zistí pohyb alebo zvuk.
  • Žiadna viazanosť nie je potrebná – Sledujte a ukladajte videá bezpečne pomocou bezplatnej aplikácie alebo webového portálu myDlink Lite. Domáca bezpečnosť, bez mesačných poplatkov vám uľahčí život.

Dážď alebo slnečno

Vďaka svoju jedinečnému odolnému dizajnu, je kamera odolná voči poveternostným vplyvom. Ochráni komponenty od prachu, dažďa, snehu a najťažším poveternostným podmienkam. Táto kompaktná a diskrétna kamera meria iba 9 cm na výšku. Stane sa pozorným strážcom. Otočte ju alebo uhol sledovania prostredníctvom stojanu. Môže byť upevnená na stene, stojane alebo strope.

Viac podrobných snímkov

Ultra široký objektív vám poskytuje 180° zorné pole, ktoré umožní sledovať celú miestnosť alebo celú prednú či zadnú záhradu vo Full HD 1080p videu bez bežnej deformácie rybieho oka, ktoré vy ste našli v kamerách s nižšou kvalitou obrazu.

Vždy v spojení

Presne zistite, čo sa deje v blízkosti vášho domova. Získajte živé vysielanie alebo zaznamenávajte informačný kanál kamery priamo z vášho smartfónu alebo tabletu pomocou bezplatnej aplikácie myDlink alebo cez webový prehliadač vo vašom počítači, nech ste kdekoľvek na svete. Okamžite dostanete upozornenie priamo do telefónu a automaticky zaznamenávate videá alebo snímky do vášho emailu vždy, keď sa zistí pohyb alebo zvuk.

Ukladajte záznam lokálne alebo do telefónu

Záznam snímok a videoklipov môžete uložiť priamo do mobilného zariadenia prostredníctvom aplikácie myDlink. Táto vonkajšia kamera je vybavená aj slotom pre microSD kartu pre nahrávanie až 235 hodín záznamu s kvalitou obrazu HD. Priblížte si záznam až 10x, aby ste preskúmali čokoľvek v streame bezpečnostnej kamery alebo počas nezvyčajných hlukových alebo pohybových udalostí.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iRozlíšenie: 1920x1080
Spôsob použitia: externá
Nočné videnie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: D-link
iSmart: Áno
Spôsob použitia: externá
Záznam na pam.kartu: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 102,1 mm
Výška: 89,5 mm
Hmotnosť: 360 g
Hĺbka: 75,7 mm

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Display/Grafika

iRozlíšenie: 1920x1080

Konektivita

Rozhranie: LAN

Objektív

Otočný objektív: Áno

Nočné videnie

Nočné videnie: Áno

Funkcie

Pohybový senzor: Áno

Fotoaparát

Funkcie kamery: detekcia pohybu, Výstražné upozornenia

Ostatné

Kód produktu: DCS-2670L

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore