D-Link DCS-2802KT-EU mydlink Pro Wire-Free Camera Kit

Cena:
385,00 €

Pôvodná cena 549,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,70 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Súprava IP kamier DCS 2802KT EU pozostáva z jednej vnútornej centrály a dvoch bezkáblových Wi-Fi kamier. Umožňuje natáčanie videí vo Full HD rozlíšení 1920x1080 s až 4x digitálnym priblížením. Vybavená je integrovaným mikrofónom a reproduktorom. Obsahuje mnoho užitočných funkcií, ako napríklad nočné videnie, obojsmerné audio a detekciu pohybu, ktorá vás hneď upozorní skrze mobilné oznámenia. Odolnosť kamier vyjadruje hodnotenie IP65, ktoré zabezpečuje vodotesnosť. Záznamy si môžete uložiť na cloudové úložisko, MicroSD kartu alebo na iné externé úložisko. Kompatibilná s ďalšími zariadeniami mydlink smart home a aplikáciami Amazon Alexa, Google Assistant a IFTTT.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 30 %
Popis produktu

Neobmedzujte sa káblami

Bezkáblová súprava DCS 2802KT EU je navrhnutá tak, aby bola diskrétna, vodeodolná a úplne bez použitia káblov, takže môžete kamery umiestniť virtuálne hocikde, dovnútra i vonku. Lithium batérie majú veľkú kapacitu a ponúkajú mesiace fungovania bez potreby nabitia. HUB centrála podporuje dohromady až 4 kamery, takže môžte rozšíriť váš sledovaný priestor. 

Budete vedieť o všetkom

Kamery obsahujú senzor pohybu PIR (Passive Infrared Sensor) vďaka ktorému sa redukuje číslo falošných poplachov. Ak senzor zaznamená pohyb, kamera začne automaticky nahrávať a pošle upozornenie na váš mobil. Vstavané infračervené LED nočné videnie umožňuje vidieť až do 7,5 metra aj v úplnej tme.  

Obojsmerný zvuk

Kamery DCS 2802KT EU v sebe majú zabudované mikrofóny a reproduktory. Všetko čo kamera nahrá nebudete len vidieť, ale aj počuť. Ďalšia funkcia, ktorú môžete použiť je prehrávať váš hlas reproduktormi, skrze aplikáciu vo vašom zariadení. Rozprávajte sa s deťmi, keď práve nie ste doma alebo povedzte psovi, aby neležal na posteli a podobne. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iRozlíšenie: 1920x1080
Nočné videnie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: D-link
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 88 mm
Výška: 85 mm
Hmotnosť: 240 g
Hĺbka: 66 mm

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Display/Grafika

iRozlíšenie: 1920x1080

Konektivita

Rozhranie: LAN, USB 2.0

Nočné videnie

Nočné videnie: Áno

Funkcie

Pohybový senzor: Áno

Fotoaparát

Funkcie kamery: detekcia pohybu

Ďalšie parametre

Kompatibilné s hlas.asistentom: WiFi

Ostatné

Kód produktu: DCS-2802KT-EU

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore