D-Link DCS-4622 - IP kamera

0% úrok pri splátkach na 10 mes. Bez akontácie!

Cena:
163,00 €

Pôvodná cena 175,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,26 €

Dopravu máte zadarmo

POPIS PRODUKTU

Indoorová IP kamera D-Link DCS-4622 v bielej farbe poskytne 360° pokrytie monitorovaného priestoru. Disponuje 3 Mpx senzorom, ktorý sa postará o snímanie vo Full HD rozlíšení 1920x1536 bodov. Nechýba funkcia detekcie pohybu, nočný režim s IR LED prísvitom a vstavaný mikrofón a reproduktor. Kamera umožní nahrávať záznam na microSD kartu, pričom pracuje s kompresiou videa H.264/MJPEG. Zariadenie disponuje rozhraním LAN a podporou štandardu PoE, ktorý zabezpečí napájanie i tok dát po jedinom Ethernet kábli.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 7 %

Zvážte aj tento produkt

D-Link DCS-4603 - IP kamera D-Link DCS-4603 - IP kamera

0% úrok pri splátkach na 10 mes. Bez akontácie!

Indoorová IP kamera D-Link DCS-4603 v bielej farbe zabezpečí monitoring priestorov vašej domácnosti vo vysokom rozlíšení Full HD. Vstavané infračervené LED prisvietenie a podpora 3DNR zaistia v nočnom režime viditeľnosť až na 10 m. Nechýba funkcia detekcie pohybu, upozornenia o pohybe prostredníctvom e-mailov a možnosť nahrávania na NAS. Kamera disponuje rozhraním LAN a podporou štandardu PoE, ktorý sa postará o napájanie i tok dát po jedinom Ethernet kábli.

Základné parametre

 • Rozlíšenie: 2048x1536
 • Spôsob použitia: interná
 • Nočné videnie: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

360 - stupňové pokrytie priestoru

IP kamera D-Link DCS-4622 využíva objektív v tvare rybieho oka, ktorý poskytne neuveriteľné širokouhlé pokrytie. Jednoducho ju umiestnite na stenu pre 180° panoramatické pokrytie miestnosti alebo na strop pre plný 360° pohľad bez slepých miest. Korekcia skreslenia vylepší video vytvorené kamerou tak, aby ste mohli používať funkciu ePTZ na priblíženie, oddialenie a posúvanie videa a aby ste ľahko preskúmali celý priestor. 3 MPx snímač tak zabezpečí kvalitný a detailný monitoring vo vysokom Full HD rozlíšení 1920x1536 bodov.

Monitoring 24 hodín 7 dní v týždni

Bez ohľadu na to, či je deň a či noc, panoramatická IP kamera D-Link DCS-4622 sleduje váš dom alebo kanceláriu, aby vás informovala o tom, čo sa deje. Režim nočného videnia s infračervenými LED diódami zaručí, že sa v tieni ani v úplnej tme nič neschová. Detekcia pohybu vám poskytne možnosť ľahko zaznamenávať udalosti a pohyb a uložiť snímky a videozáznamy. Vstavaný mikrofón a reproduktor nielenže umožní počuť, čo sa deje v monitorovanom priestore, ale taktiež umožní hovoriť späť, takže môžete pozdraviť návštevníkov alebo vydesiť votrelcov.

Rozšírené možnosti

Zariadenie predstavuje sebestačný monitorovací systém schopný zaznamenávať snímky a video na pamäťovú kartu microSD bez potreby pripojenia k počítaču alebo sieťovému úložisku. Súčasťou zariadenia je port PoE (Power over Ethernet), ktorý poslúži na jej napájanie a zároveň na prenášanie dát. Tak bude na prevádzku potrebný len jediný sieťový kábel, čím sa uľahčí samotná inštalácia. Vďaka tomuto riešeniu budete môcť kameru umiestniť aj na miesta bez priameho prístupu k elektrickej sieti.

Inovatívne softvérové riešenie

Dodávaný softvér D-ViewCam umožní používateľom centrálne spravovať viacero IP kamier značky D-Link a ponúkne rozšírené možnosti digitálneho monitorovania a nahrávania so širokou škálou funkcií vrátane súčasného nahrávania videa, prehrávania a živého zobrazenia. Zaznamenané súbory je možné vyhľadávať podľa typu videa a vybrané súbory je možné prehrávať, upravovať a konvertovať. Možnosť jednoducho skontrolovať vašu domácnosť či kanceláriu bez ohľadu na to, kde sa nachádzate poskytne aplikácia D-ViewCam Mobile určená pre mobilné zariadenia. 

Vlastnosti

 • Indoorová kamera s 3 megapixlovým progresívnym snímačom CMOS
 • Pevná šošovka tvaru rybieho oka 
 • Vysoké rozlišení videa Full HD 1920 x 1536 bodov
 • Svetelnosť objektívu: F/2.0
 • Ohnisková vzdialenosť: 1,1 mm
 • Zorný uhol: 180° vodorovne/ 180° zvisle/ 180° diagonálne 
 • Dvojcestná komunikácia pomocou vstavaného mikrofónu a reproduktora
 • Kompresia: H.264/MJPEG
 • Slot pre pamäťovú kartu microSD 
 • Vstavaný klient Samba pre ukladanie na NAS úložisko
 • Identifikácia objektov v ľubovoľnom osvetlení s digitálnym vylepšením videa WDR

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Spôsob použitia: interná
Nočné videnie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: D-link
iSmart: Áno
Spôsob použitia: interná
Záznam na pam.kartu: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 97 mm
Výška: 48,3 mm
Hmotnosť: 210 g
Hĺbka: 97 mm

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Konektivita

Rozhranie: LAN

Objektív

Otočný objektív: Nie

Nočné videnie

Nočné videnie: Áno

Funkcie

Pohybový senzor: Áno

Fotoaparát

Funkcie kamery: detekcia pohybu, Senzor zvuku, Vstavaný reproduktor

Ostatné

Kód produktu: DCS-4622

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore