D-LINK DCS-5020L, IP kamera vystavený kus s plnou zárukou

0 Pridaj vlastné hodnotenie (0)

Cena v predajni:

59,90 €

Rezervácia je zadarmo

Pôvodná cena: 99,90 €
Ušetríte: 40 %
Späť na NAY Extra kartu 1,20 €

Nákup len v predajni

Cena v e-shope:

59,90 €

Doprava zdarma

Pôvodná cena: 99,90 €
Ušetríte: 40 %
Späť na NAY Extra kartu 1,20 €

Vystavený kus Kedy bude produkt v predajni?

IP monitorovacia kamera D-LINK DCS-5020L s maximálnym rozlíšením videa 640 x 480, 4-násobným digitálnym zoomom a detektorom zvuku aj pohybu. Disponuje vstavaným infračerveným LED osvetlením s dosahom 8 metrov pri snímaní obrazu v tme. Možnosť nastavenia jasu, sýtosti a kontrastu. Kompresia videa: H.264/MJPEG. Funkcia kamery: Wi-Fi extender/repeater. Uhol pohľadu: (H) 66,22° ; (V) 49,08° ; (D) 77,04°. Možnosť odosielania notifikácií a mediálnych súborov prostredníctvom SMTP alebo FTP.

Zobraziť celý popis

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

 

Monitorovanie s DCS-5020L

D-LINK DCS-5020L je dennou/nočnou pohyblivou cloudovou kamerou s technológiou Wireless N, ktorá sa dá ľahko zapojiť do vašej domácej siete a podporuje diaľkový prenos na rade mobilných zariadení. Ponúka funkcie otáčania/nakláňania a digitálny zoom, ktorý umožňuje sledovať aj väčší priestor jedinou kamerou, Wi-Fi extender pre jednoduché rozšírenie dosahu bezdrôtovej siete, nočné videnie do vzdialenosti 8 m, detekciu zvuku a pohybu pre dokonalé zabezpečenie a kompresiu H.264 pre vysokú kvalitu obrazu. Vďaka bezdrôtovej konektivite môžete umiestniť kameru prakticky kamkoľvek, aby ste mohli ustrážiť to, na čom vám najviac záleží.

 

Nepretržité 24/7 sledovanie vo dne aj v noci

DCS-5020L je samostatná monitorovacia kamera, ktorá funguje bez pripojenia k počítaču a nepotrebuje žiadny špeciálny hardvér alebo softvér. Keď je kamera pripojená k Internetu, môže odosielať varovné e-maily s fotografiami alebo videoklipy zakaždým, keď je detekovaný pohyb alebo zvuk. U detekcie pohybu môžete vymedziť sledovanú oblasť a u zvuku nastaviť úroveň hlasitosti, po ktorej prekročení chcete byť varovaní. Pre nočný dozor poslúži vstavané infračervené LED osvetlenie s dosahom až 8 metrov, ktoré umožňuje nepretržité sledovanie aj v úplnej tme.

 

Jednoduchá inštalácia pomocou mydlink™

Pripojenie kamery k počítačovej sieti a jej sprístupnenie vyžadovalo skôr zvyčajne zložité nastavovanie. Služba mydlink™ Cloud Services teraz umožňuje jednoduchý prístup ku kamere odkiaľkoľvek a kedykoľvek potrebujete.

Pomocou podrobného sprievodcu sprevádzkujete vašu kameru priebehu niekoľkých minút. Potom si môžete cez jednoduché webové rozhranie zriadiť účet pre službu mydlink™, ktorá vám umožní sledovať a ovládať vašu kameru z ľubovoľného počítača s pripojením na Internet. Ak máte viac kamier, môžete ich pridať k vášmu doterajšiemu účtu na mydlink™ a sledovať všetky kamery z jedného miesta.

 

Jednoduché pozorovanie z rôznych uhlov

Vďaka pohotovo a citlivo reagujúcemu ovládanie otáčania / nakláňanie a digitálnemu zoomu máte s touto cloudovú kamerou všetko plne pod kontrolou. Môže rýchlo prezerať veľký priestor z mnohých uhlov a pomocou 4x digitálneho zoomu zväčšovať určité miesta pre dôkladnejšiu kontrolu. DCS-5020L možno nakonfigurovať aj tak, aby sa pohybovala podľa zadaných pozícií a zameriavala na jednotlivé dôležité miesta v sledovanej oblasti.

 

Pripojenie k Wi-Fi N a extender

DCS-5020L sa dokáže jednoduchým stlačením tlačidla pripojiť k Wi-Fi N smerovaču (routeru) vybavenému technológiou WPS (Wi-Fi Protected Setup) a môže navyše fungovať aj ako extender pre zvýšenie dosahu vašej bezdrôtovej siete. To umožňuje eliminovať mŕtve zóny bez signálu a zabezpečiť lepšie bezdrôtové pokrytie.

 

Plne vybavený monitorovací systém

Spolu s DCS-933L je zadarmo dodávaný program D-ViewCam™. Program D-ViewCam  je komplexný systém pre kamerový dohľad, určený pre centrálne ovládanie niekoľkých IP kamier. D-ViewCam™ je kompatibilný so všetkými aktuálnymi modelmi IP kamier D-Link. Podporuje až 32 IP kamier a zaisťuje digitálne monitorovanie a nahrávanie videa, zvuku a udalostí pre rôzne bezpečnostné aplikácie. Tento program ponúka užívateľom širokú škálu funkcií pre pohodlné používanie, vrátane nahrávania a prehrávania videozáznamov, režimov Video, Mapa, Wizard a Expert, nastavenie udalostí a mnoho ďalšieho.

 

Síťové protokoly

 • IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP

 • DHCP client

 • NTP client (D-Link)

 • DNS client

 • DDNS client (D-Link)

 • SMTP client

 • FTP client

 • HTTP server

 • PPPoE

 • UPnP port forwarding

 • LLTD

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iRozlíšenie: 640x480
Rozhranie: LAN, Wifi, 3,5 mm
Otočný objektív: Áno
Spôsob použitia: interná
Cloud riešenie: Áno
Kompatibilita: Lan, WiFi

Ďalšie vlastnosti

Značka: D-link
Spôsob použitia: interná
Záznam na pam.kartu: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 102,35 mm
Výška: 101,27 mm
Hĺbka: 230 mm

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Display/Grafika

iRozlíšenie: 640x480

Konektivita

Rozhranie: LAN, Wifi, 3,5 mm
Cloud riešenie: Áno

Objektív

Otočný objektív: Áno

Funkcie

Pohybový senzor: Áno

Fotoaparát

Funkcie kamery: detekcia pohybu, Senzor zvuku

Ďalšie parametre

Kompatibilita: Lan, WiFi

Ostatné

Kód produktu: DCS-5020L/E

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore