D-Link DCS-8010LH HD Wi-Fi kamera

Zobraziť

 • Doprava zadarmo

Rozlíšenie: 1280x720, Spôsob použitia: interná, Nočné videnie: Áno,


Cena 69,90 €

1,40 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Wi-Fi HD kamera D-Link DCS-8010LH ponúka nepretržité sledovanie vášho domu alebo kancelárie. Vďaka špeciálnemu skladaciemu dizajnu je kamera ľahko inštalovateľná na stropy, steny alebo pracovné dosky. DCS-8010 LH používa širokouhlý objektív a snímač HD, takže s jedno kamerou budete mať pokrytú celú miestnosť. Disponuje integrovanými infračervenými LED diódami s podporou nočného videnia na vzdialenosť 5 metrov. Podpora ukladania videa do telefónu alebo tabletu, či už na microSD kartu alebo úložisko Cloud. Ovládanie, prehrávanie a filtrovanie záznamov s pomocou aplikácie mydlink. Podpora Amazon Alexa, Google Assistant a IFTTT.

 

D-Link DCS-8010LH

Kamera umožňuje nepretržitú kontrolu a nahrávanie odkiaľkoľvek a kedykoľvek, vo dne i v noci. Vybavená panoramatickým uhlom záberu vďaka 360° otočnej hlave. Nahrávanie videa v HD rozlíšení 720p a 4x digitálny zoom pre detailné zábery. Detekcia zvuku a pohybu bude automaticky odosielať upozornenia na váš telefón alebo tablet. Kamera je vybavená viditeľnosťou 5 m v úplnej tme vďaka infračervenému LED osvetleniu. Nahrávanie je možné na microSD kartu alebo do zabezpečeného osobného mydlink Cloud. Spolupracuje s ostatnými zariadeniami mydlink, Amazon Alexa, Google Assistant a IFTTT.

Spojenie 24/7

Aplikácia mydlink ponúka nastavenie citlivosti, kedy má kamera spustiť nahrávanie pokiaľ zaznamená pohyb či zvuk. Následne upozornenie odošle na vaše zariadenie, aby ste mali prehľad o všetkom čo sa deje. Záznam je možné uložiť na microSD kartu alebo zabezpečený osobný Cloud s uchovaním záznamu 24 hodín bezplatne. Maximálne 3 kamery pre 1 mydlink účet. Pokiaľ by ste chceli v osobnom Cloud uchovávať svoje videá dlhšie, alebo použiť väčšie množstvo kamier, mydlink ponúka platené baličky služieb.

Umiestnenie kamkoľvek

S pomocou otočnej hlavy o 360° a naklápaniu môžete kameru umiestniť na stenu, strop, pracovnú dosku alebo len tak ju nechať voľne stáť. Kameru pripojíte k Wi-Fi sieti, bez toho aby ste potrebovali ethernetový kábel.

Riešenie pre vašu domácnosť

Zjednodušte ovládanie jednotlivých zariadení s pomocou automatizácie. Využite hlasové ovládanie pomocou Amazon Alexa či Google Assistant a zobrazte si živý prenos kamier z vášho domova. IFTTT integráciou nastavíte automatické rozsvietenie svetiel vo chvíli, keď je detekovaný pohyb alebo zvuk.

Prehľad a riešenie v každej situácii

V prípade akejkoľvek udalosti dostanete okamžité upozornenie na váš telefón a sami si zvolíte riešenie. Môžete si iba pozrieť živý prenos z kamery alebo zavolať suseda, aby prevzal poštu. To všetko priamo z vášho mobilného telefónu bez toho aby ste ho museli odomknúť alebo sa prihlásiť k aplikácii mydlink.

Nahrávanie do mydlink Cloud

Prístup odkiaľkoľvek a kedykoľvek vďaka bezplatnej aplikácii mydlink s nahrávaním do zabezpečeného osobného Cloudu. Bezplatné nahrávanie a uchovanie videa po dobu 24 hodín. Maximálne 3 kamery na 1 účet s možnosťou dokúpenia ďalších služieb pre ukladanie dát na dlhšiu dobu alebo podporu viacerých kamier. Zaznamenané videá môžete vyhľadávať podľa dátumu, zariadenia, miesta alebo podľa typu videa. Záznam si môžete pozrieť priamo v účte alebo si ho stiahnuť priamo do mobilného zariadenia.

Aplikácia mydlink

 • Prehrávanie záznamov - sťahujte fotografie a videa a uložte ich zdarma na 24 hodín v mydlink Cloud.
 • Filtrovanie záznamov - pozrite si stručný prehľad dňa so všetkými svojimi klipmi usporiadanými podľa typu udalosti
 • Všetko je tak jednoduché - jedným stlačením získate prístup k svojím zariadeniam a ich nastaveniam, všetko môžete ovládať pomocou aplikácie mydlink

Vlastnosti

 • Rozlíšenie: HD 720p
 • Uhol záberu: 120°
 • Nočný režim s dosahom 5 metrov
 • Detekcia zvuku a pohybu: PIR senzor
 • Nahrávanie do mydlink Cloud, microSD/SDHC/SDXC (nie je súčasťou balenia)
 • Spolupráca s ostatnými mydlink zariadeniami, Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT
 • Bezplatná aplikácia mydlink
 • Wi-FI: áno

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozlíšenie 1280x720
Spôsob použitia interná
Nočné videnie Áno

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia D-Link DCS-8010LH HD Wi-Fi kamera

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Daniel

7. 10. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • jednoduchosť ovládania