D-Link DCS-8100LH

 • Doprava zadarmo
 • Výpredaj −17 %

Rozlíšenie: 1280x720, Spôsob použitia: interná, Nočné videnie: Áno,


Cena 119,00 €

Zľava 17 % z pôvodnej ceny: 144,00 € Zobraziť nápoveď

2,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

IP kamera D-Link DCS-8100LH v bielej farbe vám poskytne bezpečie vo vnútornej miestnosti. Zabezpečí jednoduché, spoľahlivé a nenápadné sledovanie domácnosti či kancelárie. Vytvára záznamy v HD rozlíšení pri 30fps. Disponuje 4x digitálnym zoomom a širokým pozorovacím uhlom 180° horizontálne aj diagonálne. Nahrávky ukladá do formátu H.264 a jpeg na microSD kartu. Pýši sa integrovanými mikrofónmi, ktoré dokážu detekovať zvuk. Ponúka možnosť nočného videnia do hĺbky 5 metrov a IR-cut. K dispozícii má pripojenie Wi-Fi a audio výstup.

D-Link DCS-8100LH:

 • Širokouhlý záznam 180° horizontálne, 80° vertikálne
 • Kompaktná veľkosť a biela farba
 • Integrovaný mikrofón a reproduktor
 • Detekcia nežiadúceho zvuku a pohybu
 • Rozlíšenie 720p HD
 • Nočné videnie do 5metrov
 • Vzdialené ovládanie
 • 4x optický zoom
 • Kompresia videa H.264 a JPEG pre snímky
 • Bezplatné nahrávanie na Cloud na dobu 24 hod. (Max. 3 kamery pre 1 mydlink účet)

Záznam zvuku

DLINK DCS-8100LH má vo výbave obojsmerný zvuk, čo znamená, že môžete hovoriť s členom rodiny vďaka integrovanému mikrofónu a reproduktoru a zároveň sledovať všetko na obrazovke. Mikrofón sa postará aj o detekciu nežiadúceho zvuku. Zašle vám email a upozornenie o narušení ticha. Videozáznamy vyhotoví aj so zvukom.

Široký pozorovací uhol

Bezpečnostná kamera DLINK DCS-8100LH uvidí všetko za vás. Jedinečná technológia od spoločnosti DLINK vám umožní sledovať miestnosť či kancelárii odkiaľkoľvek. Dokáže zobraziť celú izbu bez mŕtveho miesta. Záznam môžete aj priblížiť 4x pomocou funkcie digitálneho priblíženia.

Kvalita HD

IP kamera DLINK DCS-8100LH s vysokým rozlíšením prináša jasné rozlíšenie obrazu HD pri 30 fps, čím zabezpečuje bohaté detaily a ostrú kvalitu obrazu vo vašich nahrávkach. Všetok nasnímaný obraz bude v pestrých farbách so všetkými detailami prirodzeným kontrastom a to za rôznych úrovní viditeľnosti.

Detekcia pohybu s automatickým nahrávaním

Zariadenie DLINK DCS-8100LH detekuje pohyb – automaticky posiela emaily alebo upozornenia na vaše mobilné zariadenia. Pomocou slotu microSD karty, môžete tiež naplánovať automatické nahrávanie priamo na akúkoľvek microSD kartu až do 32GB. Všetky vaše záznamy budete mať pohromade, alebo môžete sledovať živé vysielanie z kamery.

Nočné videnie

Kamera s vysokým rozlíšením bude ostražitá 24 hodín denne a 7 dní v týždni s možnosťou nočného videnia, ktoré vám umožní vidieť až do hĺbky 5 metrov v úplnej tme. Majte prehľad o pohybe v byte či v kancelárii aj v nočných hodinách. A to všetko vďaka vstavanej infračervenej LED dióde.

MyDlink

Vďaka bezplatnej aplikácii MyDlink Lite môžete rýchlo a jednoducho vidieť informačný kanál kamery odkiaľkoľvek s pripojením Wi-Fi, 3G alebo 4G. Upozorní vás aj na nežiadúci pohyb počas dňa či noci. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozlíšenie 1280x720
Spôsob použitia interná
Nočné videnie Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií D-Link DCS-8100LH

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené