D-Link DCS-8300LH Full HD Wi-Fi kamera


Rozlíšenie: 1920x1080, Spôsob použitia: interná, Nočné videnie: Áno,


Cena 79,90 €

Zľava 6 % z pôvodnej ceny: 84,90 € Zobraziť nápoveď

1,60 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Full HD Wi-Fi kamera D-Link DCS-8300LH umožňuje sledovanie všetkého, čo sa práve deje u vás doma alebo v kancelárii bez ohľadu na to či sa tam práve nachádzate. Táto kamera s panoramatickým uhlom záberu 137° a obojsmerným prenosom zvuku aj s jeho detekciou poskytne pravý pocit bezpečia. Disponuje rozlíšením 1080p a nočným videním až do vzdialenosti 5 metrov. Vďaka špeciálnemu skladaciemu dizajnu je kamera ľahko inštalovateľná na stropy, steny alebo pracovné dosky. Podpora ukladania videa do telefónu alebo tabletu, či už na microSD kartu alebo úložisko Cloud. Ovládanie, prehrávanie a filtrovanie záznamov s pomocou aplikácie mydlink. Podpora Amazon Alexa, Google Assistant a IFTTT.

 

D-Link DCS-8300LH

Kamera umožňuje nepretržitú kontrolu a nahrávanie odkiaľkoľvek a kedykoľvek, vo dne i v noci. 137° uhol záberu poskytuje pokrytie celej miestnosti, budete tak mať prehľad o všetkom čo sa deje. Zaznamenávanie fotografii a videí vo Full HD kvalite 1080p s možnosťou priblíženia pomocou 4x digitálneho zoomu. Detekcia zvuku a pohybu bude automaticky odosielať upozornenia na váš telefón alebo tablet. Kamera je vybavená viditeľnosťou 5 m v úplnej tme vďaka infračervenému LED osvetleniu. Kamera vybavená obojsmerným prenosom zvuku. Mikrofón a reproduktor je zabudovaný tak, aby umožňovali hlasovú komunikáciu na diaľku. Nahrávanie je možné na microSD kartu alebo do zabezpečeného osobného mydlink Cloud. Spolupracuje s ostatnými zariadeniami mydlink, Amazon Alexa, Google Assistant a IFTTT.

Spojenie 24/7

Aplikácia mydlink ponúka nastavenie citlivosti, kedy má kamera spustiť nahrávanie pokiaľ zaznamená pohyb či zvuk. Následne upozornenie odošle na vaše zariadenie, aby ste mali prehľad o všetkom čo sa deje. Záznam je možné uložiť na microSD kartu alebo zabezpečený osobný Cloud s uchovaním záznamu 24 hodín bezplatne. Maximálne 3 kamery pre 1 mydlink účet. Pokiaľ by ste chceli v osobnom Cloud uchovávať svoje videá dlhšie, alebo použiť väčšie množstvo kamier, mydlink ponúka platené baličky služieb.

Riešenie pre vašu domácnosť

Zjednodušte ovládanie jednotlivých zariadení s pomocou automatizácie. Využite hlasové ovládanie pomocou Amazon Alexa či Google Assistant a zobrazte si živý prenos kamier z vášho domova. IFTTT integráciou nastavíte automatické rozsvietenie svetiel vo chvíli, keď je detekovaný pohyb alebo zvuk.

Zasielanie upozornenia

V prípade akejkoľvek udalosti dostanete okamžité upozornenie na váš telefón a sami si zvolíte riešenie. Môžete si iba pozrieť živý prenos z kamery alebo zavolať suseda, aby prevzal poštu. To všetko priamo z vášho mobilného telefónu bez toho aby ste ho museli odomknúť alebo sa prihlásiť k aplikácii mydlink.

Nahrávanie do mydlink Cloud

Prístup odkiaľkoľvek a kedykoľvek vďaka bezplatnej aplikácii mydlink s nahrávaním do zabezpečeného osobného Cloudu. Bezplatné nahrávanie a uchovanie videa po dobu 24 hodín. Maximálne 3 kamery na 1 účet s možnosťou dokúpenia ďalších služieb pre ukladanie dát na dlhšiu dobu alebo podporu viacerých kamier. Zaznamenané videá môžete vyhľadávať podľa dátumu, zariadenia, miesta alebo podľa typu videa. Záznam si môžete pozrieť priamo v účte alebo si ho stiahnuť priamo do mobilného zariadenia.

Aplikácia mydlink

 • Prehrávanie záznamov - sťahujte fotografie a videa a uložte ich zdarma na 24 hodín v mydlink Cloud.
 • Filtrovanie záznamov - pozrite si stručný prehľad dňa so všetkými svojimi klipmi usporiadanými podľa typu udalosti
 • Všetko je tak jednoduché - jedným stlačením získate prístup k svojím zariadeniam a ich nastaveniam, všetko môžete ovládať pomocou aplikácie mydlink

Vlastnosti

 • Rozlíšenie: Full HD 1080p
 • Uhol záberu: 137°
 • Typ snímača: CMOS
 • Nočný režim s dosahom 5 metrov
 • Detekcia zvuku a pohybu: PIR senzor
 • Obojsmerný prenos zvuku
 • Nahrávanie do mydlink Cloud, microSD/SDHC/SDXC (nie je súčasťou balenia)
 • Max. veľkosť SD karty: 256 GB
 • Spolupráca s ostatnými mydlink zariadeniami, Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT
 • Bezplatná aplikácia mydlink
 • Wi-FI: áno

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozlíšenie 1920x1080
Spôsob použitia interná
Nočné videnie Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií D-Link DCS-8300LH Full HD Wi-Fi kamera

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené