D-Link DIR-825

Cena:
44,90 €

Pôvodná cena 46,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,90 €

POPIS PRODUKTU

Čierny router D-Link DIR-825/EE je určený do malých kancelárií a na domáce použitie. Pracuje v pásmach 2,4 GHz aj 5 GHz. Stabilný prenos bezdrôtového Wi-Fi signálu v štandardoch IEEE 802.11 a/b/g/n/ac zabezpečia štyri externé antény s výkonom 5 dBi. Zabezpečenie siete má na starosti šifrovanie WPA a WPA2. Smerovač je vybavený jedným WAN portom a štyrmi gigabitovými rozhraniami RJ-45. K dispozícií je tiež USB 2.0 port, ku ktorému môžete pripojiť externý disk, tlačiareň a dokonca aj externý 3G/LTE modem.

Zobraziť celý popis

  • Zľava

Zvážte aj tento produkt

Sieťový router D-Link DIR-878 disponuje 4 vysoko-zosilňovacími anténami, výkonným zosilňovačom a technológiou MU-MIMO. Vylepšené pokrytie Wi-Fi v domácnosti a okolo nej poskytujú 4 gigabitové porty, ktoré prinášajú rýchlejší káblový výkon, než tradičné Fast Ethernet. Dvojité pásme zvyšuje plynulosť streamovania a hrania online vďaka menšiemu rušeniu. Optimalizované QoS poskytuje vylepšené herné skúsenosti bez oneskorenia. Disponuje šifrovaním WPA2 a dvojitou aktívnou bránou firewall NAT a SPI, ktoré ochránia vašu sieť. Jeho prenosové rýchlosti sú 600 Mbps na pásme 2,4 GHz a 1300 Mbps na pásme 5GHz.

Základné parametre

  • Frekvencia: 2,4 GHz, 5 GHz

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Rýchle drôtové aj bezdrôtové pripojenie

Router D-Link DIR-825/EE v čiernom vyhotovení so 4 externými 5 dBi anténami vylepší vašu existujúcu sieť o najnovšiu bezdrôtovú technológiu, ktorá vám prinesie prenos dát s kombinovanou rýchlosťou až do 1200 Mb/s, čím uspokojíte čoraz väčší dopyt multimediálnych aplikácií. Vychutnajte si streamovanie filmov v HD rozlíšení, internetové telefonické hovory, hranie online hier aj surfovanie po webe. K disozícií sú aj štyri gigabitové rozhrania RJ-45, ktoré poskytnú spoľahlivé pripojenie pre zariadenia, ako sú NAS úložiská, mediálne centrá a herné konzoly. 

Dvojpásmová bezdrôtová sieť

Smerovač je vybavený dvojpásmovým bezdrôtovým pripojením, ktoré vám umožní pracovať súbežne v pásmach 2,4 GHz a 5 GHz. Surfovanie na webe alebo dôležité internetové telefónne hovory uskutočníte v pásme 2,4 GHz, zatiaľ čo 5 GHz pásmo využívate na streamovanie hudby alebo filmov. Tiež môžete nastaviť hosťovskú zónu, v ktorej vaši návštevníci získajú prístup na internet bez toho, aby bola ohrozená bezpečnosť siete v domácnosti alebo kancelárií.

Jednoduché nastavenie a zabezpečenie

Prístup k všetkym nastaveniam získate v ktoromkoľvek webovom prehliadači. V ňom si okrem iného môžete vybrať šifrovanie WPA alebo WPA2. Jednoduché nastavenie zabezpečenia ponúka aj funkcia WPS, ktorá vytvorí bezpečné pripojenie k novým zaradeniam bez nutnosti zadávania hesiel. Vstavaná brána firewall vás ochráni pred škodlivými útokmi z internetu. 

Univerzálny port USB 2.0

Router disponuje USB 2.0 rozhraním. Pomocou neho pripojíte tlačiareň alebo externý pevný disk. Tiež podporuje 3G/LTE USB modem, vďaka ktorému môžete zdieľať širokopásmový internet aj v prípade výpadku tradičného káblového pripojenia.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n, 802.11ac
Frekvencia: 2,4 GHz, 5 GHz
LAN: 4

Ďalšie vlastnosti

Značka: D-link
Frekvencia: 2,4 GHz, 5 GHz
Počet antén: 4
Šifrovanie: WPA, WPA2
Funkcie routra: DMZ (demilitarizovaná zóna), zdieľanie tlačiarní cez USB, sieť pre hostí, WPS(Wireless Pro visioning Services)

Konektivita

Počet USB portov: 1
Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n, 802.11ac
LAN: 4
WAN: 1
WiFi-Band: Áno
VPN server: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 202 mm
Výška: 28 mm
Dĺžka: 132,2 mm
Hmotnosť: 360 g

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows 10, Windows 8.1, MAC OS X 10.6

Anténa

Zisk antény: 5 dBi

Ďalšie parametre

Typ produktu: Router
Prenosová rýchlosť 2,4 GHz: 300 Mbps
Prenosová rýchlosť 5 GHz: 867 Mbps

Ostatné

Kód produktu: DIR-825/EE

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore