Danalock V3 set Smart zámok a cylindrická vložka – Bluetooth & HomeKit

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Typ SMART produktu: zabezpečovací systém, Oblasť využitia: zabezpečenie

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Danalock V3 Homekit je kombináciou inteligentného zámku a cylindrickej vložky, ktorá vám umožní otvárať vaše dvere inteligentnejším spôsobom, a to pomocou Bluetooth a aplikácie v zariadeniach s iOS alebo s Apple Watch. Vhodný pre všetky bežné typy dverí, dokonca aj na široké bezpečnostné dvere. Odolná konštrukcia z eloxovaného hliníka, povrchová úprava voči poškriabaniu. Napájaný batériou (4x CR123A) s výdržou až 1 rok. Využiteľný aj ako klasický zámok v prípade odomknutia kľúčom. Pri automatickom ovládaní zámku je nutné prepojiť Danalock V3 s lokátorom telefónu iBeacon. Príjem notifikácií o využívaní zámku, odomknutí, zamknutí aj o stave batérie. Možnosť využívania funkcie Auto Lock a Twist Assist. Technológia Apple HomeKit pre inteligentné ovládanie vášho domu.

Inteligentný spôsob odomknutia a zamknutia dverí

Vylepšite vašu domácnosť a využite inteligentný zámok Danalock V3 na otváranie a zatváranie vchodových dverí. S Danalock V3 už nemusíte hľadať kľúče v taške, pretože na otvorenie vám postači váš mobilný telefón s iOS  alebo smart hodinky Apple Watch. Zámok V3 je oproti svojím predchodcom až 4x rýchlejší, silnejší a o čosi menší. Ovládanie mimo dosahu Bluetooth je možné s pomocou Wi-Fi mostíka Danabridge V3.

Inteligentná domácnosť

Vyskúšajte aké je to mať inteligentný dom práve pomocou inteligentného zámku Danalock V3 s technológiou Apple HomeKit. Zámok spolupracuje s mobilnou aplikáciou a tak dokáže ovládať smart zariadenie vo vašom dome. Napríklad pri príchode domov môžete už mať odomknuté dvere, zasvietené svetlá a vypnutý alarm. 

Zámok Danalock V3 HomeKit funguje len s iOS zariadeniami iPhone, iPad. Ak sa používa Apple TV/HomePod ako centrum inteligentnej domácnosti, je možnosť sa s Apple TV alebo HomePod-om  priamo spárovať. Okrem aplikácie určenej pre Apple zariadenia Danalock od Poly-Control je možné použiť produkt Danalock V3 aj s aplikáciou Domácnosť priamo nainštalovanej v Apple zariadeniach.

Cylindrická vložka Gerda

Inteligentný zámok je vybavený bezpečnostnou vložkou Gerda (bezpečnostná trieda 6) s možnosťou nastavenia rozmerov za pomoci troch segmentov a ich vzájomných kombinácií. Je certifikovaná pre použitie s chytrým zámkom Danalock V3. Hodí sa na montáž do všetkých bežných typov dverí a rozmerovo vystačí aj na bezpečnostné dvere. Montáž je jednoduchá, stačí ho vložiť do zámku.

Jednoduché ovládanie

Inteligentný zámok na vašich dverách odokmnete veľmi rýchlo pomocou displeja smartfónu. Pre ešte komfortnejšie otváranie, aby ste nemuseli telefón vyberať z vrecka alebo tašky, je tu technológia iBeacon. Prípadne môžete na otváranie využiť aplikáciu pre Apple Watch. Odomknutie nastáva v momente, kedy aplikácia Danalock vyšle v dosahu Bluetooth signál následne spracovaný lokátorom iBeacon a ten odomkne Danalock V3 už z diaľky (zámok otvorí na 5 sekúnd). Oceníte to najmä vtedy ak máte plné ruky alebo nesiete nákup. 

Viac vlastníkov

Ak nechcete byť jediným vlastníkom inteligentného zámku Danalock, je tu pre vás jednoduché a bezpečné riešenie. Prístup k zámku môžete mať vy, váš partner/partnerka aj deti. Stačí len vytvoriť a odoslať trvalé, opakujúce sa alebo dočasné prístupové kľúče prostredníctvom SMS alebo e-mailu. Pri použití zámku napríklad vašimi deťmi vám bude zaslaná notifikácia na váš smartfón. Takto budete mať prehľad o tom, kto vchádza do vášho domu. 

Žiaden únik informácii

Danalock V3 je vybavený špeciálnym bezpečnostným TPM čipom, ktorý bráni úniku šifier tretím stranám. Pri odosielaní notifikácii nedochádza k zdieľaniu osobných nastavení kľúčov a prenos dát je heslovaný pomocou protokolu TLS 1.2

 

Obsah balenia:

Zámok Danalock V3
4 x batérie CR123A
Zadná montážna doštička
Plastový (ABS) adaptér
1x vložka Gerda s nastaviteľnou dĺžkou
3x kľúč
1x bezpečnostná karta umožňujúca duplikáciu kľúčov
1x sada skrutiek rôznych dĺžok (4x 2 ks) pre uchytenie Danalocku V3 ku vložke
1x poistná skrutka kovania (montáž zboku dverí)
4x dištančná rozpierka
6x mosadzný valček
1x imbusový kľúč 1,5 mm

Inštruktážne video pre montáž

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblasť využitia zabezpečenie

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Danalock V3 set Smart zámok a cylindrická vložka – Bluetooth & HomeKit

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené