Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Rajnica Green Planet je multifunkčný kuchynský pomocník, v ktorom hravo pripravíte najrôznejšie druhy jedál. Môžete jednoducho a rýchlo variť, piecť, dusiť a rovno aj servírovať obľúbené domáce pochúťky pre celú rodinu. Rajnica je vyrobená ekologickým spôsobom z recyklovaného ľahkého hliníka, a je vhodná na sporák aj do rúry. S nepriľnavým povrchom vám umožní varenie alebo pečenie s minimálnym množstvom oleja a tým prípravu zdravých jedál. Rajnica disponuje priemerom 28 cm a objemom 3,2 l.

Rajnica Delimano Green Planet 28cm

 • Priemer: 28 cm
 • Objem: 3,2 l
 • Multifunkčné využitie
 • Pre všetky typy sporákov, indukciu aj do rúry (do 230°C)
 • Nepriľnavý povrch
 • Mimoriadne ľahká
 • Odolný a trvácny materiál, ktorý nehrdzavie
 • Vyrobená zo 100% recyklovaného hliníka

Varenie, dusenie aj zapekanie

Viete si do svojej kuchyne predstaviť niečo lepšie, ako praktický kuchynský riad, s ktorým je radosť variť? Rajnica Green Planet sa rýchlo stane vašim najobľúbenejším kuchynským pomocníkom. Tento praktický riad z ekologickej línie Green Planet má priemer 28 cm (objem 3,2 l) a je skutočne univerzálny – pripravíte v ňom mäso s omáčkou, zemiaky, dusenú zeleninu, ryžu, lasagne aj koláč pre celú rodinu.

Pre všetky typy sporákov aj do rúry

Rajnica je vyrobená z vysokokvalitného hliníka, ktorý sa rýchlo zohreje a rovnomerne rozvádza teplo po celej ploche. Základňa má platňu z nerezovej ocele, vďaka čomu je riad vhodný aj na indukčné sporáky. Rajnica Green Planet je ideálna na recepty, ktoré si prichystáte na sporáku a zapečiete v rúre. Môže sa používať do 230°C.

Pohodlné prenášanie

Rajnica kombinuje atraktívny vzhľad s perfektným výkonom. Je vyrobená z ľahkého hliníka pre pohodlnú manipuláciu a prenášanie do rúry či na stôl. V rukáve má ešte niekoľko trikov: výborne rozvádza teplo po celom povrchu, takže každé jedlo bude rovnomerne uvarené aj pokiaľ varíte pri nižších teplotách.

Jednoduché varenie s kvapkou oleja

Nepriľnavý povrch PPG Eclipse vám umožní varenie s minimálnym množstvom tuku. Je odolný voči poškriabaniu a ľahko sa čistí.

S dôrazom na životné prostredie

Panvica Green Planet má povrch PPG Eclipse, posilnený diamantovým práškom. Je vyrobený na báze vody bez škodlivých látok (PFOA, PFOS, Bisfenol...) a prispieva k ochrane životného prostredia.

Tá najlepšia voľba

Rajnica Green Planet je súčasťou ekologickej línie riadov vyrobených zo 100% recyklovaného hliníka. Tento materiál je priateľský k prírode. Výroba riadov z recyklovaného hliníku produkuje o 95% menej škodlivého odpadu než výroba čistého hliníka.* Navyše, keď sa váš hliníkový riad opotrebuje, môžete ho dať znovu zrecyklovať - bez toho, aby hliník stratil svoje vlastnosti alebo štruktúru.

*Podľa správy z Európskej asociácie hliníka, 2012

Ľahký, odolný a perfektne rozvádza teplo

Použitie recyklovaného hliníka má niekoľko výhod:

 • tento materiál najlepšie udržiava teplotu (225 W/M°K) a excelentne rozvádza teplo, pričom sa riad rýchlo zohreje rovnomerne po celej ploche
 • je ľahký (2,7 g/ cm3), takže sa s ním dobre manipuluje
 • nehrdzavie
 • je odolný a trvácny
 • je hygienický a bezpečný (v súlade s normou pre materiály prichádzajúce do styku s potravinami)

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Delimano Green Planet rajnica 28cm

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené