Delimano Joy

Cena:
34,90 €

Pôvodná cena 37,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,70 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Sušička ovocia Delimano Joy je zariadenie, ktoré vysuší čerstvé potraviny a premení ich na chutné slané alebo sladké maškrty. Sušenie je najzdravší, najjednoduchší a najvýhodnejší spôsob ako si pochutnať na skvelých maškrtách, ktoré majú zachovanú svoju výživovú hodnotu. Sušička je vybavená 5 sušiacimi plátmi, s nastaviteľnou výškou medzi nimi - 1,5 cm alebo 2,8 cm. Vďaka regulovateľnému termostatu si môžete nastaviť tú správnu teplotu na sušenie jednotlivých potravín. Pre pohodlné čistenie môžete pláty umývať v umývačke riadu.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 8 %

Zvážte aj tento produkt

Digitálna sušička ovocia Concept SO2041 v šedej farbe je praktickým pomocníkom na uskladnenie nadbytku úrody a umožňuje sušiť takmer všetko, od ovocia, zeleniny, cez cestoviny, kvetiny a mäso či maškrty pre vašich domácich miláčikov. Sušička ponúka jednoduché digitálne ovládanie, praktický časovač, reguláciu teploty od 35° do 70 °C a obsahuje zabudovaný ventilátor so špeciálne tvarovanými prieduchmi, ktorý sa postará o dokonalý výsledok sušenia. K dispozícii je 7 transparentných plát na uloženie potravín a silikónova forma, ktorá poslúži na na prípravu domácich ovocných placiek, tyčiniek či krekrov. Príkon: 500 W.

Základné parametre

 • Maximálny výkon: 500 W
 • Príkon: 500 W
 • Priemer: 41 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Sušička ovocia Delimano Joy

 • 5 nastaviteľných sušiacich plátov
 • Nastaviteľná výška poschodia - výška poschodia je 1,5 cm alebo 2,8 cm
 • Regulovateľný termostat: 35 – 70 °C
 • Sušenie rôznych druhov potravín súčasne
 • Možnosť umývania šušiacich plát v umývačke riadu
 • Príkon: 200 - 240 W

Chutné sladké alebo slané maškrty

Pochutnajte si na domácom sušenom ovocí vďaka sušičke potravín Delimano Joy. Usušte si letnú úrodu a tešte sa z nej dlhšie prípravou chutných maškŕt pre rodinu a priateľov. Je vhodná na sušenie ovocia, zeleniny, mäsa, rýb alebo chleba. Súčasťou sušičky je päť nastaviteľných sušiacich plátov a regulovateľný termostat (35 – 70 °C). Príkon sušičky je 200 – 240 W.

 • praktický kuchynský pomocník, ktorý vysuší čerstvé potraviny podľa vašej chuti a premení ich na chutné slané alebo sladké maškrty.

Sušením sa uchová až 97 % vitamínov a minerálov

Súčasťou sušičky je päť nastaviteľných sušiacich plátov vhodných do umývačky riadu (výška poschodia je 1,5 cm alebo 2,8 cm) a regulovateľný termostat (35 – 70 °C), vďaka ktorému nastavíte tú správnu teplotu na sušenie jednotlivých potravín. Potraviny si zachovajú svoju výživovú hodnotu, keďže dehydratáciou sa uchováva až 97 % vitamínov a minerálov. Sušička potravín predstavuje rýchlejšiu a účinnejšiu alternatívu úschovy potravín a zdravší spôsob ako zaváranie alebo mrazenie.

5 sušiacich plátov (výška poschodia 1,5 cm alebo 2,8 cm)

Nastaviteľný termostat (35-70 °C)

Pláty sú vhodné na čistenie v umývačke riadu v hornej priehradke

Sušte rôzne druhy potravín naraz

Už žiadne plytvanie

Sušička potravín Delimano Joy ušetrí elektrickú energiu aj priestor, lebo sušené ovocie zaberie menej ako šestinu pôvodného objemu a na rozdiel od chladničky a mrazničky nespotrebúva energiu po celý čas. Nevyhadzujte potraviny, napríklad ovocie zabudnuté vzadu v chladničke – premeňte ho na chutné a zdravé dobroty.

Ovocie, zelenina, korenie aj bylinky

Sušička potravín Delimano Joy predstavuje najzdravší, najjednoduchší a najvýhodnejší spôsob, ako rodine ponúknuť kvalitné nízkokalorické a pritom výživné jedlo. V sušičke hravo pripravíte:

 • zeleninu
 • ovocie
 • korenie
 • bylinky

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálny výkon: 240 W
Príkon: 220 W
Priemer: 28 cm
Počet roštov: 5

Ďalšie vlastnosti

Značka: Delimano

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 28,5 cm
Hmotnosť: 2250 g
Výška: 21,5 cm
Hĺbka: 28,5 cm
Priemer: 28 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: veko

Funkcie

Časovač: Nie

Energetické údaje

Maximálny výkon: 240 W
Príkon: 220 W

Dizajn

Počet roštov: 5

Ostatné

Kód produktu: 110051934

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore