Delimano Stone Legend Classic hlboká panvica 16cm

Cena:
17,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,36 €

POPIS PRODUKTU

Hlboká panvica Delimano Stone Legend Classic bude nenahraditeľnou súčasťou vášho kuchynského riadu. Je vyrobená z prvotriednych materiálov vysokej kvality, s nepriľnavým povrchom Whitford QuanTanium. Povrch sa skladá z 8 vrstiev uhlíkovej ocele, smaltu a nepriľnavej vrstvy QuanTanium. Je odolná voči škrabancom a na prípravu jedál vám postačí minimálne množstvo oleja. Panvica je univerzálna a hodí sa na všetky typy varných povrchov vrátane indukcie. Pre pohodlné čistenie ju môžete umývať aj v umývačke riadu. Priemer panvice: 16 cm.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Hlboká panvica Delimano Stone Legend Classic 24cm

  • Priemer: 16 cm
  • Nepriľnavý povrch
  • Odolná voči chemikáliám
  • 100% recyklovateľná
  • Odolná voči škrabancom
  • Má dlhotrvajúce farby
  • Ľahko sa čistí

Panvica pre každodenné využitie

Potrebujete zohriať mlieko na horúcu čokoládu či kakao, pripraviť omáčku alebo pudding? Táto šikovná panvica s priemerom 16 cm je tá pravá pomôcka na všetky drobné úlohy v kuchyni. Hlbokú panvicu Stone Legend Classic si obľúbite a budete ju používať denne. Má pekný lesklý červený dizajn a je veľmi praktická.

Whitford Quantanium

Panvica je súčasťou línie riadov Stone Legend Classic od Delimano. Tento riad využíva dômyselný trojvrstvový systém pri výrobe povrchu z kombinácie uhlíkovej ocele a smaltu, ktoré sú odolné voči oderu, nech už používate akékoľvek naberačky. Povrch Whitford QuanTanium je nepriľnavý – maximálne efektívny a odolný voči chemikáliám. Ďalšou súčasťou povrchu sú čiastočky pravého kameňa a titánu, ktoré vytvárajú doslova kamennú odolnosť panvice.

Nezničiteľná

Povrch Quantanium vám bude slúžiť dlhé roky aj v prípade, že ste v kuchyni neustále a varíte pre celú rodinu. Povrch je odolný a môže sa používať s hocijakými vareškami.

Pre všetky typy sporákov

Panvica je univerzálna a hodí sa na všetky typy varných povrchov vrátane indukcie. Môže sa umývať v umývačke riadu.

Zdravšie a ekologickejšie varenie

Povrch Quantanium je založený na báze vody, je to zdravší a ekologickejší spôsob výroby riadu. Všetky materiály sú netoxické a 100% bez PFOA. Nemusíte sa báť, že sa škodlivé látky dostanú do vášho jedla. Je extrémne odolný voči poškriabaniu aj chemikáliám.

100% nepriľnavý povrch 

Už sa vám nič nepripáli. Panvica Stone Legend Classic má nepriľnavý povrch, po ktorom potraviny doslova skĺznu. Môžete variť s minimálnym množstvom oleja bez toho, aby ste museli potraviny z panvice zoškrabávať. Po dovarení stačí vložiť do umývačky riadu alebo opláchnuť horúcou vodou a čistiacim prostriedkom.

 

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Delimano

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: červená
Hmotnosť: 520 g

Ostatné

Kód produktu: 110069555

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore