Delimano Stone Legend Classic panvica 24cm

Cena:
17,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,36 €

POPIS PRODUKTU

Panvica Delimano Stone Legend Classic bude nenahraditeľnou súčasťou vášho kuchynského riadu. Je vyrobená z prvotriednych materiálov vysokej kvality, s nepriľnavým povrchom Whitford QuanTanium. Povrch sa skladá z 8 vrstiev uhlíkovej ocele, smaltu a nepriľnavej vrstvy QuanTanium. Je odolná voči škrabancom a na prípravu jedál vám postačí minimálne množstvo oleja. Panvica je univerzálna a hodí sa na všetky typy varných povrchov vrátane indukcie. Pre pohodlné čistenie ju môžete umývať aj v umývačke riadu. Priemer panvice: 24 cm.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Panvica Delimano Stone Legend Classic 24cm

  • Priemer: 24 cm
  • Nepriľnavý povrch
  • Odolná voči chemikáliám
  • 100% recyklovateľná
  • Odolná voči škrabancom
  • Má dlhotrvajúce farby
  • Ľahko sa čistí

Whitford Quantanium

Panvica je súčasťou línie riadov Stone Legend Classic od Delimano. Tento riad využíva dômyselný trojvrstvový systém pri výrobe povrchu z kombinácie uhlíkovej ocele a smaltu, ktoré sú odolné voči oderu, nech už používate akékoľvek naberačky. Povrch Whitford QuanTanium je nepriľnavý – maximálne efektívny a odolný voči chemikáliám. Ďalšou súčasťou povrchu sú čiastočky pravého kameňa a titánu, ktoré vytvárajú doslova kamennú odolnosť panvice.

Nezničiteľná

Povrch Quantanium vám bude slúžiť dlhé roky aj v prípade, že ste v kuchyni neustále a varíte pre celú rodinu. Povrch je odolný a môže sa používať s hocijakými vareškami.

Pre všetky typy sporákov

Panvica je univerzálna a hodí sa na všetky typy varných povrchov vrátane indukcie. Môže sa umývať v umývačke riadu.

Zdravšie a ekologickejšie varenie

Povrch Quantanium je založený na báze vody, je to zdravší a ekologickejší spôsob výroby riadu. Všetky materiály sú netoxické a 100% bez PFOA. Nemusíte sa báť, že sa škodlivé látky dostanú do vášho jedla. Je extrémne odolný voči poškriabaniu aj chemikáliám.

100% nepriľnavý povrch 

Už sa vám nič nepripáli. Panvica Stone Legend Classic má nepriľnavý povrch, po ktorom potraviny doslova skĺznu. Môžete variť s minimálnym množstvom oleja bez toho, aby ste museli potraviny z panvice zoškrabávať. Po dovarení stačí vložiť do umývačky riadu alebo opláchnuť horúcou vodou a čistiacim prostriedkom.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 240 mm
Objem: 1,8 L

Ďalšie vlastnosti

Značka: Delimano
Objem: 1,8 L

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: červená
Šírka: 240 mm
Výška: 56 mm
Hmotnosť: 990 g
Hĺbka: 430 mm

Ostatné

Kód produktu: 110069554

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore