Dell Stereo Soundbar AC511M


PC reproduktor, Frekvencia od: 100 Hz, Frekvencia do: 20000 Hz, Celkový výkon: 2,5 W, Bezdrôtové: Nie, Bluetooth: Nie, USB-A, čierna. Viac info


Cena 49,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Samostatný reproduktor Dell Stereo Soundbar AC511M v čiernom vyhotovení perfektne vylepší zvuk vášho televízota. Zaujme vás nielen jeho zvuk, ale aj elegantný dizajn. Zahrnutý držiak zvukového panelu ponúka jednoduché pripevnenie k monitoru bez straty miesta na stole alebo ovplyvnenia nastaviteľnosti monitora. Zvukový panel s výkonom 2,5 W a frekvenciou 100 - 20000 Hz pripojíte pomocou USB.

Dizajn šetriaci miesto

Kým to nebudete počuť, ťažko si všimnete, že to tam je. Stereo zvuková lišta Dell vám poskytne požadovaný zvuk bez veľkých reproduktorov a dlhých káblov. Zahrnutý držiak zvukového panela ponúka jednoduché pripevnenie k monitoru bez straty miesta na stole alebo ovplyvnenia nastaviteľnosti monitora. 

Bohatý stereofónny zvuk

Zvuk je v rozpore s jeho veľkosťou. Vaša hudba je jasná a čistá. Hry a filmy sú úplne novým zážitkom. Pre počúvanie v súkromí obsahuje Dell Stereo Soundbar aj praktický konektor pre slúchadlá.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový výkon 2.5 W
Bezdrôtové Nie
Aktívny Áno
Výkon sústavy minimálne 2.5 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Dell Stereo Soundbar AC511M

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené