Dell UltraSharp U4919DW sivý


Uhlopriečka ("): 49 ", Počet HDMI portov: 2, Rozlíšenie displeja (px): 5120x1440, Zobrazovacia technológia: IPS,


Cena 1 299,00 €

Zľava 5% z pôvodnej ceny: 1 369,00 € Zobraziť nápoveď

25,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kancelársky monitor Dell UltraSharp U4919DW v sivej farbe sa vyznačuje 49-palcovým zakriveným panelom s pomerom strán 32:9. Všetok obsah zobrazí technológia IPS s LED podsvietením v kvalitnom rozlíšení 5K Ultra HD 5120 x 1440 pixelov. Jeho typický jas tvorí 350 cd/m2 a kontrastný pomer 1000:1. Rýchla doba odozvy 8 ms a obnovovacia frekvencia 60 Hz zabezpečia plynulý obraz bez sekania. Podporuje zobrazenie 1073,7 miliónov farieb. Monitor je vybavený rozhraniami DisplayPort, HDMI 2.0 a USB hubom s USB 3.0 a USB-C. Pohodlné sledovanie zaistí antireflexný povrch a nastavenie výšky, natočenie a náklon monitora vďaka ergonomickému stojanu.

Profesionálny monitor

Okrem pôsobivého pohľadu poskytuje veľkosť a štýl. Zobrazte viac obsahu na obrazovke s rozlíšením 5120 x1440. Revolučný 49-palcový dvojitý QHD zakrivený monitor s mimoriadne širokouhlým výhľadom, funkciami pre viac úloh a s bezproblémovou konektivitou pre dokonalý pracovný zážitok. Pomer strán 32:9 umožňuje panoramatický zážitok. Zakrivenie 3800R dodáva rovnomernú ohniskovú vzdialenosť na celú obrazovku, aby sa zlepšilo pohodlie očí. Očakávajte presnú farbu hneď po vybalení z výrobného závodu s 99% sRGB kalibráciou pri Delta-E menej ako 2. Vychutnajte si optimálny komfort očí pomocou obrazovky s certifikátom TUV, bez blikania a funkcie ComfortView, ktorá znižuje škodlivé emisie modrého svetla.

Produktivita na vyššej úrovni

Zvýšte svoj výkon pomocou 49-palcových duálnych monitorov QHD na svete. Expanzívna obrazovka s technológiou prepínania na rovine je ekvivalentná dvom 27-palcovým duálnym monitorom QHD bez medzipamäte medzi nimi, čo zaisťuje plynulý a mimoriadne široký zážitok zo sledovania.

Zdvojnásobte displeja

Prezerajte si obsah z dvoch rôznych zdrojov PC pomocou programu Picture-by-Picture (PBP). Táto funkcia rozdelí obrazovku na dve strany, podobne ako nastavenie duálneho monitora mínus rušivé hranice.

Jedna klávesnica na to všetko

Ľahko prepínajte medzi dvoma rôznymi počítačmi pomocou funkcie KVM (Keyboard, Video and Mouse - Klávesnica, Video a Myš). Jednoducho pripojte každý počítač k jednému z dostupných vstupov a KVM bude ovládať obidva.

Viac obrazovky. Menej rozptýlenia.

Udržte si poriadok aj pri úlohách pomocou Easy Arrange, jednej z mnohých možností, ktoré sú súčasťou vášho softvéru Dell Display Manager. Rýchlo ukladajte a sledujte aplikácie vedľa seba, budú vždy presne tam, kde ich potrebujete. Funkcia automatického obnovenia navyše premiestni rozloženie aplikácií aj po odpojení od monitora.

Majster pracovného dňa

Jeden kábel, nespočetné výhody. Znížte neporiadok v kábloch pomocou jediného kábla USB-C na prenos energie, údajov a videa. Nabíjajte pripojený notebook cez USB-C až s výkonom 90 W, takže ste pripravení okamžite ísť.

Vyrobené pre vás

Získajte flexibilný pracovný priestor a vlastný zážitok zo sledovania s výškovo nastaviteľným stojanom, ktorý vám umožní nakloniť, otočiť a prispôsobiť monitor podľa vašich preferencií. Ak chcete získať viac možností prispôsobenia, vyberte si z pripojení kompatibilných s VESA a užite si jednoduché nastavenie pomocou nástroja Dell Quick Release.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 49 "
Počet HDMI portov 2
Rozlíšenie displeja (px) 5120x1440
Zobrazovacia technológia IPS

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Dell UltraSharp U4919DW sivý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené