Dell UltraSharp UP3221Q strieborný


Uhlopriečka ("): 32 ", Rozlíšenie displeja (px): 3840x2160, Zobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60, Vstavané reproduktory: Nie, Integrovaný TV tuner: Nie, Zobrazovacia technológia: IPS, Odozva (ms): 4, Free sync: Ano,


Cena 4 419,00 €

88,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Všestranný monitor Dell UltraSharp UP3221Q skvele poslúži ako zobrazovacie zariadenie do vašej kancelárie či domácnosti. 31,5-palcová obrazovka s rozlíšením Ultra HD 3840x2160 px sa vyznačuje IPS zobrazovacou technológiou s WLED podsvietením na LCD paneli. Jeho frekvenciu tvorí 60 Hz a odozvu 6ms. Typický kontrastný pomer monitora je 1300:1 a jas 1000 cd/m2. Podporuje zobrazenie 100% farebného gamutu Adobe RGB a sRGB v 1070M farbách. Pozorovacie uhly 178° sa postarajú o pohodlné sledovanie. Pre pripojenie má k dispozícii rozhranie HDMI, DisplayPort, USB 3.2 a Thunderbolt 3. Monitor ponúka možnosť montáže na stenu, pivot, nastavenie výšky, natáčanie a náklon.

Skvelý jas a vizualizácie

Nekompromisný kontrast a detaily si vás získajú na prvý pohľad. Tvorte obrázky, fotografie, ilustrácie či videá v skvelej kvalite Ultra HD. Monitor Dell UltraSharp UP3221Q s WLED podsvietením LCD panela využíva zobrazovaciu technológiu IPS pre skutočne výrazný kontrast. Vďaka tejto výbave uvidíte každý detail ostro a jasne. Konzistencia a sila farieb je zachovaná naprieč celým zobrazovacím uhlom 178° vertikálne aj horizontálne.

Vytvorený pre tvorcov

Nezvyčajná hĺbka farieb sa postará o nevídaný zážitok pri vytváraní vášho diela. 10-bitový panel spolu so zobrazením 1,07 bilióna farieb sa postarajú o viditeľnosť aj tmavých častí. Takmer 100% podpora Adobe RGB a s RGB zabezpečia presné podanie každého odtieňa zobrazovanej farby. Kalibrujte monitor vďaka vstavanému ovládaču Calman pre zvýraznenia podľa vašich požiadaviek.

Pripojenie pre produktivitu

Rozhranie Thunderbolt 3 prenáša dáta až do rýchlosti 40Gbps, vďaka čomu tvorí jeden kompaktný port pre všetky zariadenia. Ku monitoru môžete pripojiť aj 2 zdroje obrazu a využívať funkciu Picture-by-Picture pre zobrazenie oboch sledovaných obsahov naraz. V prednej časti monitora sa nachádza port USB pre praktický a rýchly prístup ku dátam na externom disku.

Pokročilý dizajn

Antireflexný display minimalizuje odrážanie externého svetla a jasu pre nerušené sledovanie. V nastavení menu jednoducho prispôsobíte  vaše požiadavky pre jas či kontrast. Monitor Dell UltraSharp UP3221Q v prémiovom striebornom prevedení s minimalistickým dizajnom disponuje malou základňou stojanu, ktorá sa vyznačuje skrytým vedením káblov. Váš pracovný stôl bude bez káblov pôsobiť upratane a vkusne.  

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 32 "
Rozlíšenie displeja (px) 3840x2160
Zobraz.frekv. obrazovky (HZ) 60
Vstavané reproduktory Nie
Integrovaný TV tuner Nie
Zobrazovacia technológia IPS
Odozva (ms) 4
Free sync Ano

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Dell UltraSharp UP3221Q strieborný

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené