Dell Vostro 14 5401 VF30X, čierny


Poskytovaný OS: Windows 10 Pro, Operačná pamäť RAM: 8 GB, Uhlopriečka: 14 ", Názov procesoru: Intel Core i5-1035G1, Kapacita disku: 256 GB,


Cena 789,00 €

15,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Výkonný pracovný notebook Dell Vostro 14 5401 prichádza s jedinečným spracovaním a hliníkovým povrchom, ktorý zaisťuje odolnosť a zároveň aj prémiový vzhľad. Disponuje 14" displejom s rozlíšením FullHD 1920 × 1080 pixelov. Základom notebooku je štvorjadrový procesor Intel Core i5-1035G1 so základnou frekvenciou 1 GHz (TB až 3,6 GHz). Súčasťou procesora je integrovaná grafická karta Intel UHD Graphics. Procesor dopĺňa 8 GB operačnej pamäte RAM DDR4. Miesto pre uloženie vašich dát poskytuje PCIe M.2 SSD disk s kapacitou 256 GB. Samozrejmosťou je podpora WiFi 5 a Bluetooth verzie 5.0. Konektorová výbava ponúka USB-C 3.2 s podporou napájania a rozhrania DisplayPort, 2 × USB-A 3.2, ethernet port, kombinovaný port pre slúchadlá a mikrofón a HDMI. Ďalej nechýba čítačka microSD kariet, webkamera a mikrofón. Súčasťou notebooku je operačný systém Windows 10 Pro.

Odolný a štýlový pracovný notebook

Notebook Dell Vostro 14 5401 zaujme na prvý pohľad svojím štýlovým prevedením a hliníkovým povrchom. Toto prevedenie zaisťuje aj odolnosť a zároveň dlhú životnosť aj pri častom prenášaní a manipulácii s notebookom. Konštrukcia notebooku prešla 14 rôznymi vojenskými testy, ktoré dokazujú jej odolnosť. Do výbavy notebook dostal výkonné komponenty, veľa funkcií a užitočné vychytávky, ktoré vám zjednodušia každý pracovný deň.

Perfektný výkon pre prácu

Srdcom notebooku je výkonný štvorjadrový procesor Intel Core i5-1035G1 ktorého základnou frekvenciou je 1 GHz. Procesor podporuje funkciu TurboBoost, ktoré v prípade potreby navýší takt jednotlivých jadier až na 3,6 GHz. Nechýba ani podpora HyperThreading. K procesoru je doplnená operačná pamäť RAM DDR4 s kapacitou 8 GB. Spracovanie grafických operácií zaistí integrovaná grafická karta Intel UHD Graphics. Priestor pre uloženie dát poskytuje rýchly SSD disk s kapacitou 256 GB.

Prepracovaný systém chladenia

Aby bol notebook Dell Vostro 14 5401 dobre chladený aj počas spracovávania náročných operácií, dostal do výbavy niekoľko prvkov, ktoré zabezpečia optimálne chladenie. Funkčným prvkom je horné veko, ktorého spodný okraj presahuje za hranu notebooku a pri jeho otvorení mierne nadvihne spodnú časť od podložky, čo zaistí optimálnejšie prúdenie vzduchu. Súčasťou notebooku je tiež inteligentný systém rozpoznania, kde sa notebook nachádza. Ak sa notebook nachádza napríklad na kolenách, automaticky zníži svoj výkon, aby sa neprehrieval.

Bezpečnosť na prvom mieste

Súčasťou základnej dosky je špeciálny čip Trusted Platform Module 2.0, ktorý vytvára heslá a šifrovacie kľúče. Zároveň tiež pred každým spustením skontroluje, či nedošlo k zásahu do počítača. Jeho zásluhou sú všetky vaše dáta v bezpečí. Súčasťou notebooku je aj webová kamera s integrovanou bezpečnostnou závierkou, ktorá mechanicky prekryje šošovku kamery, čím 100% vylúči jej zneužitie.

Bezproblémové videokonferencie

Ak častejšie pracujete z domu alebo mávate videokonferencie s kolegami, môžete sa spoľahnúť na kvalitnú webkameru, ktorá je integrovaná v hornej časti veka. Kamera disponuje HD rozlíšením a vytvára obraz s 30 snímkami za sekundu. Súčasťou softvérovej výbavy notebooku je špeciálny softvér SmartByte, ktorý uprednostní dátový prenos videokonferencií, čím bude zaistená maximálna kvalita prenášaného obrazu i zvuku. Funkcia Waves MaxxAudio® zase zaistí reprodukciu zvuku vo vysokej kvalite s potlačením echa a šumov.

Široké možnosti konektivity a ďalšie funkcie

Dell Vostro 14 5401 disponuje tiež podporou WiFi 5 so štandardom 802.11ac, ktorý umožňuje bezdrôtové pripojenie k vysokorýchlostnému internetu. Nechýba ani podpora Bluetooth verzie 5.0. Konektorová výbava obsahuje HDMI, RJ-45, 2 × USB-A 3.2 a USB-C 3.2 port, ktorý podporuje napájanie notebooku a aj rozhranie DisplayPort pre možnosť pripojenia externých zobrazovacích zariadení. Notebook podporuje funkciu rýchleho nabíjania ExpressCharge™. Súčasťou je tiež Dell Mobile Connect umožňujúci bezdrôtové pripojenie telefónov k notebooku. Podporované sú telefóny s OS Android a iOS.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Poskytovaný OS Windows 10 Pro
Operačná pamäť RAM 8 GB
Uhlopriečka 14 "
Názov procesoru Intel Core i5-1035G1
Kapacita disku 256 GB

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Dell Vostro 14 5401 VF30X, čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené