De'Longhi ECAM 650.55.MS PrimaDonna Elite

Automatické espresso, Smart ovládanie mobilom, Maximálny prevádzkový tlak: 19 Bar, Mletá káva, Spôsob prípravy mliečnej peny: nádoba na mlieko, Objem vodného zásobníka: 2000 ml, Objem nádoby na kávové zrná: 360 g, Odvápňovací systém, Vstavaný displej, Samočistenie, Počet prednastavených nápojov: 12, Cappuccino 1 tlačidlom, Automatické vypnutie, Výška: 54 cm, Šírka: 32,5 cm, Hĺbka: 53 cm, Hmotnosť: 12,5 kg, Farba: nerez. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Plnoautomatické espresso De'Longhi ECAM 650.55.MS PrimaDonna Elite vnesie do domácnosti pocit luxusu a pohodlia. Má 3,5 "TFT farebný displej s dotykovou obrazovkou. Kávovar je prepojený s inovatívnou Smart Coffee aplikáciou. Oceníte vstavaný tichý mlynček s 13 možnosťami nastavenia hrúbky mletia. Kávovar ponúka možnosť použitia aj mletej kávy. LatteCrema System vytvára dokonale hustú, krémovú penu v ideálnej teplote. Automatický cyklus čistenia zjednodušuje údržbu a zvyšuje trvácnosť zariadenia. Široká ponuka kávových a mliečnych receptov, a možnosť uloženia si vlastných nastavení.

De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 650.55.MS

 • Oceľový mlynček s 13 stupňami hrubosti mletia
 • Automatický systém penenia mlieka
 • Osobné nastavenie kávy a uloženie do My menu
 • LCD dotykový displej
 • Automatické funkcie čistenia a odvápňovania
 • Tlak čerpadla 19 barov

Kávovar PrimaDonna Elite ECAM 650.55.MS ohromí nielen svojou funkčnosťou a elegantným dizajnom, ale aj jednoduchou údržbou. Vďaka veľkému dotykovému a farebnému displeju s intuitívnym menu je používanie prístroja jednoduché a príjemné. Kávovar umožňuje vytvárať vlastné kávové recepty a vďaka personalizovaným profilom si každý člen rodiny môže svoj nápoj uložiť. Kávovar je tiež možné spárovať s mobilnou aplikáciou Coffee Link a pripraviť tak obľúbený nápoj na diaľku.

Zakaždým je káva čerstvo namletá

Jemné a rovnomerné mletie je veľmi dôležité pre získanie výnimočnej arómy z kávy. Kávovary De'Longhi majú integrovaný oceľový mlynček umožňujúci až 13 stupňov nastavenia hrubosti mletia. Oceľové mlecie kamene pracujú presne, sú odolné proti poškodeniu a nemajú žiaden vplyv na chuť kávy. Takýto typ mlynčeka je používaný aj profesionálnymi baristami. Navyše vďaka tzv. "Tubeless Systému" sa množstvo namletej kávy, ktorá zostáva v mlynčeku znižuje na minimum. 

Vždy správna teplota vody

K dosiahnutiu plnej arómy z čerstvo namletej kávy je rovnako potrebná aj správna teplota vody, a preto majú kávovary De'Longhi systém "Termoblok". Vysoko presné elektronické ovadanie zaisťuje optimálnu teplotu vody, aby bola káva vždy delikátna. Výhodou systému je tiež tichá prevádzka a rýchle nahriatie celého kávovaru.

Sparovaciu jednotku je možné vyberať

Podstatnou časťou kávovaru je tzv. sparovacia jednotka, ktorá má za úlohu dávkovanie a utláčanie čerstvo namletej kávy tak, ako by to robil profesionálny barista. Patentovaná sparovacia jednotka De´Longhi má nastaviteľnú komoru, ktorá dokáže prispôsobiť množstvo kávy podľa druhu zvoleného nápoja. Navyše je vyberateľná, aby ju bolo možné aspoň raz za mesiac prepláchnuť pod tečúcou vodou bez nutnosti používať chemické čistiace prípravky.

Farebný LCD displej

Farebný LCD displej s rozlíšením 4,3” má intuitívne ovládanie a menu v slovenskom a českom jazyku, čo zaručuje pohodlné používanie a jednoduchú obsluhu kávovaru. Vďaka tlačidlám priamej voľby stačí jediné stlačenie na to, aby sa v okamihu pripravil vybraný nápoj. Prehľadné informácie zobrazované na displeji budú sprievodcom každým krokom údržby kávovaru. Funkcia „Smart One Touch” zoradí nápoje podľa frekvencie používania, takže najčastejšie pripravované nápoje sú vždy po ruke.

Dokonalé cappuccino

Patentovaný LatteCrema systém dokáže pripraviť dokonalé cappuccino s hustou a krémovou mliečnou penou. Dokonca je na výber jeden z troch stupňov napenenia – horúce mlieko, stredná pena alebo hustá pena. LatteCrema systém si poradí aj s napenením sójového, mandľového či ryžového mlieka. Pre ľahšiu údržbu a čistenie mliečneho systému je karafa vybavená funkciou automatického čistenia, ktorá spustí cyklus preplachovania vodou a prúdom pary. Okrem toho sa všetky súčasti karafy dajú umyť v umývačke riadu, čo ušetrí čas a zaistí, že je karafa dokonale čistá.

Nastavenie kávy podľa chuti

Kávovar pripraví obľúbený nápoj po jednoduchom stlačení tlačidla a aby bola káva pripravená vždy podľa požiadaviek, je tu možnosť upraviť veľkosť kávy, intenzitu, pomer kávy a mlieka, požadovanú teplotu a následne to uložiť do pamäte prístroja. Ten rozlišuje až 6 užívateľských profilov. 

Ďalšie extra funkcie kávovaru

Pri používaní kávovaru sa zídu praktické funkcie ako je nastaviteľná výška adaptéra, možnosť pripraviť iba horúcu vodu na čaj alebo 2 espressá súčasne pre úsporu času. V kávovare je tiež možné použiť vopred namletú kávu, napríklad bezkofeínovú. Aby pripravené nápoje vydržali dlhšie horúce, disponuje kávovar praktickou funkciou nahrievania šálok. Vďaka funkcii "Štatistika" sa dá ľahko overiť, koľko káv a mliečnych nápojov už bolo na prístroji pripravených. 

Jednoduchá údržba 

Pre väčšie pohodlie sú kávovary De´Longhi vybavené automatickým procesom čistenia a odvápňovania. Z vnútorného okruhu sa zvyšky kávy odstraňujú už pri zapnutí prístroja počas automatického preplachovania. Zároveň sa vnútorný okruh nahrieva, aby mala káva správnu teplotu. Pred vypnutím kávovaru sa vnútorný okruh znova prepláchne a zbaví kávových usadenín. Kávovar upozorní na nutnosť odvápnenia a jednoducho prevedie jednotlivými krokmi procesu odvápnenia. Vybrané časti kávovaru je tiež možné umývať v umývačke riadu.

K dispozícii je aj mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia Coffee link umožňuje prípravu nápojov na diaľku, ich úpravu podľa vlastných preferencií, alebo dokonca vytváranie vlastných receptov. Aplikácia navyše obsahuje návody, mnoho užitočných rád alebo interaktívneho sprievodcu, ktorý ukáže, ako sa o kávovar správne starať. Aplikácia je tiež vybavená systémom správ a oznámení, čo používanie kávovaru ešte viac obohatí.

Dizajn a prevedenie z nerezovej ocele

Prémiové kávovary PrimaDonna Elite Experience sa vyznačujú odolným prevedením z nerezovej ocele. Vďaka tomu sa kávovar stáva ozdobou všetkých kuchýň. Stálosť materiálov, z ktorých je vyrobený, navyše zaistí jeho spoľahlivé fungovanie po mnoho rokov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 2000 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 360 g
Počet teplotných nastavení 3
Smart (ovládanie mobilom) Áno
Prednastavené programy Áno
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet užívateľských profilov 6
Počet prednastavených nápojov 12

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia De'Longhi ECAM 650.55.MS PrimaDonna Elite

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Peter

28. 12. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • vynikajuci
 • dlhsie sa nahrieva rost na ohriatie salok

paradny stroj robi paradnu kavu, perfektne urobi kavu a kapucino, mnostvo vody sa pocas robenia kavy moze regulovat aj pridat on-top co je skvele!