Denon AVR-S960H čierny

 • Na objednávku
 • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
 • Momentálne nie je produkt v predajniach na sklade

Cena:
729,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 14,58 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Výkonný 7.2-kanálový 8K AV prijímač Denon AVR-S960H v čiernej farbe so zabudovaným 3D zvukom, HEOS a hlasovým ovládaním prináša vysoko kvalitný audio výkon so skvelými funkciami. Zariadenie disponuje výkonom 145 W na kanál a podporuje HDMI video technológie ako 8K/60Hz, 4K/120 pass-through, Dolby Vision, HDR10, HDR10 +, Dynamic HDR, HLG, ako aj 8K upscaling a podpora HDCP 2.3 (podporované na všetkých 6 HDMI vstupoch a 2 výstupoch). Hudbu budete môcť streamovať prostredníctvom hudobných služieb Spotify, TuneIn Internet Radio, Amazon Music HD či bezdrôtovo cez Bluetooth, Apple AirPlay 2 a Wi-Fi. Tento všestranný prístroj podporuje 3D zvukové formáty Dolby Atmos, technológiu Dolby Atmos Height Virtualization, DTS: X a DTS Virtual: X a je kompatibilný s hlasovým ovládaním Amazon Alexa, Google Assistant či Apple Siri.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Praktický 9.2-kanálový 8K AV prijímač Denon AVC-X3700H v čiernej farbe so zabudovaným 3D zvukom, HEOS a hlasovým ovládaním prináša vysoko kvalitný audio výkon so skvelými funkciami. Zariadenie disponuje výkonom 180 W na kanál a podporuje HDMI video technológie ako 8K/60Hz, 4K/120 pass-through, Dolby Vision, HDR10, HDR10+, Dynamic HDR, HLG, 8K upscaling a podporu HDCP 2.3 (podporované na všetkých 7 HDMI vstupoch a 3 výstupoch). Hudbu budete môcť streamovať prostredníctvom hudobných služieb Spotify, TuneIn Internet Radio, Amazon Music HD či bezdrôtovo cez Bluetooth, Apple AirPlay 2 a Wi-Fi. Tento všestranný prístroj podporuje 3D zvukové formáty Dolby Atmos, DTS:X, DTS Virtual: X a IMAX Enhanced a je kompatibilný s hlasovým ovládaním Amazon Alexa, Google Assistant či Apple Siri.

Základné parametre

 • Wi-Fi: Áno
 • Bluetooth: Áno
 • Počet kanálov: 9

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Denon AVR-S960H

7.2-kanálový 8K AV prijímač s 3D audiom, hlasovým ovládaním a HEOS. Vďaka 145 W na kanál, výkonovo ladený AV prijímač Denon poskytuje úžasný 3D zvukový zážitok. Denon AVR-S960H podporuje najnovšie zvukové formáty 3D, ako sú Dolby Atmos, technológiu Dolby Atmos Height Virtualization, DTS: X a DTS Virtual: X. AVR-S960H tiež podporuje najnovšie obrazové technológie, ako sú priechod 8K / 60Hz a 4K/120Hz, Dolby Vision, HDR10, HDR10 +, Dynamic HDR, HLG, ako aj 8K upscaling a podpora HDCP 2.3 na všetkých vstupoch HDMI (6 vstupov / 2 výstupy). USB na prednom paneli ponúka pohodlné prehrávanie audio formátov MP3 a Hi-Res (súbory WAV, FLAC, ALAC a DSD 2,8 / 5,6 MHz). Streamujte populárne hudobné služby ako Spotify, Amazon Music HD, TIDAL a ďalšie bezdrôtovo cez Bluetooth, Apple AirPlay 2 a Wi-Fi so zabudovanou technológiou HEOS. Denon AVR-S960H tiež pracuje s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri pre ľahké ovládanie hlasom. Vizuálnym sprievodcom každým krokom procesu nastavenia vám ocenený Denon Setup Assistant zabezpečí rýchly a jednoduchý zážitok z jazdy. Pretože akustika každého domáceho kina sa líši, AVR-S960H je vybavený špičkovou technológiou kalibrácie miestnosti od Audyssey, ktorá automaticky meria a optimalizuje váš AV prijímač, čím poskytuje skutočne pohlcujúci 3D zvukový zážitok.

Vrcholná skúsenosť s domácim kinom - pripravený na 8K

AVR-S960H umožňuje vynikajúci filmový zážitok s priechodom 8K / 60Hz, ako aj zlepšené hranie hier pri priechode 4K/120Hz a podporu najnovších špecifikácií HDMI. S podporou najkvalitnejších 3D zvukových formátov zažite svoju zábavu detailnejšie ako kedykoľvek predtým. AVR-S960H vám umožní zostaviť to najlepšie 4K domáce kino dnes a poskytne vám pohodlie s vedomím, že váš AV prijímač je pripravený na 8K, keď príde.

Výkonný 7-kanálový zosilňovač

Model AVR-S960H s diskrétnymi zosilňovačmi na všetkých kanáloch poskytuje vysoký výkon pri 145 W na kanál. Nízkoimpedančné meniče poskytujú prevádzkovú stabilitu pre širokú škálu reproduktorov pre tónovo vyvážený zvuk. Režim Auto Eco Mode navyše nastavuje výstupný výkon reproduktorov na základe úrovne hlasitosti a eko-metra na obrazovke, čím zabezpečuje zníženie spotreby energie v reálnom čase.

Úplná podpora 3D zvuku s možnosťou  spracovania až 13.2 kanálov

 • Ťah pôsobivého priestorového zvuku - Nastavte systém Dolby Atmos so systémom reproduktorov s priestorovým zvukom 5.1.2 pomocou výškových reproduktorov Dolby Atmos, alebo vyhradených výškových reproduktorov pre dokonalý zážitok z domáceho kina. Technológia virtualizácie výšky Dolby Atmos poskytuje pohlcujúci zvuk bez kanálov výšky a vytvára efekty virtuálnej výšky v usporiadaní reproduktorov 7.1, 5.1 alebo 2.1.

 • Priblížte sa akcii - DTS: X pohlcujúci zvuk umiestňuje zvuk tam, kde by sa prirodzene vyskytoval v priestore, čím vytvára realistický 3D zvukový zážitok v domácnosti. Vylepšené ponorenie a zvýšený realizmus vás vtiahnu do sveta vašich obľúbených filmov. DTS Virtual: X poskytuje pohlcujúci zvuk bez kanálov výšky a vytvára efekty virtuálnej výšky v usporiadaní reproduktorov 7.1, 5.1 alebo 2.1

Vybavený pre 8K Ultra HD

 • 8K HDMI video sekcia s eARC - Hlavný HDMI výstup podporuje eARC (vylepšený audio spätný kanál), ktorý umožňuje nekomprimovaný a objektovo založený prenos zvuku priamo z aplikácií inteligentnej televízie do vášho AV prijímača. Podpora eARC (Enhanced Audio Return Channel) umožňuje prenos 3D zvuku priamo z televízora do AV receivera cez pripojený HDMI kábel.

 • Pokročilé ovládanie videa - Spracovanie HDCP 2.3 je k dispozícii na všetkých portoch HDMI, takže si môžete vychutnať obsah chránený proti kopírovaniu úplne bez zábran. Vychutnajte si bezproblémovú kompatibilitu s najnovšími HD a Ultra HD TV, Blu-ray prehrávačmi a hernými konzolami.

 • Brilantné farby - univerzálna kompatibilita, HDR10+ a dynamické HDR - AVR-S960H podporuje formát videa s vysokým dynamickým rozsahom, HDR10, Dolby Vision a HLG (Hybrid Log Gamma). Dolby Vision transformuje zážitok zo sledovania s úžasným jasom, kontrastom a farbami. HLG ponúka technológiu HDR cez vysielaný obsah pre zvýšený zážitok. AVR-S960H tiež podporuje technológiu HDR10 +, ktorá do vášho televízora odosiela dynamické meta údaje, aby vytvorila realistickejší obraz, ako aj dynamický HDR.

Budúca generácia hrania

S AVR-S960H si užite hranie na maximum. AVR-S960H podporuje priechod 4K/120Hz, ako aj premennú obnovovaciu frekvenciu (VRR), rýchly prenos snímok (QFT) a automatický režim s nízkou latenciou (ALLM), ktorý znižuje alebo eliminuje oneskorenie a trhanie snímok, pre hladší, herný zážitok bez oneskorenia.

Pracuje s hlasovými asistentmi

Vychutnajte si hlasové ovládanie bez námahy a úplnú flexibilitu popredných hlasových služieb. Pomocou inteligentného reproduktora alebo telefónu môžete hovoriť s príkazmi Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri. Požiadajte o prehratie obľúbenej hudby, zvýšenie hlasitosti, preskočenie na nasledujúcu skladbu, prepínanie vstupov a ďalšie. Prepínajte medzi hlasovými službami alebo vyberte obľúbenú položku, ktorú chcete použiť - výber je na vás. Funkčnosť sa líši podľa hlasového agenta.

 • Pracuje s Amazon Alexa - Ovládajte prijímač hands-free s pomocou Amazon Alexa a vášho hlasu. Nastavte hlasitosť, preskočte na nasledujúcu skladbu, prepnite vstupy pre rôzne prehrávače médií a ďalšie - „Len sa opýtajte“. Stiahnite si bezplatnú domácu zábavu HEOS, ktorá umožní hlasovým príkazom Amazon Alexa pre vaše zariadenia AVR-S650H, HEOS zariadenia a ďalšie Denon produkty. Vyžaduje aplikáciu Alexa a Amazon Echo, Dot alebo ekvivalent.

 • Pracuje s Google Assistant - Požiadajte svojho Asistenta Google, aby streamoval vaše obľúbené skladby. Ovládajte hlasitosť, prehrávajte, pozastavujte, preskakujte skladby a ďalšie.

 • Hlasové ovládanie s AirPlay 2 + Apple Siri - Použite AirPlay 2 na bezdrôtové streamovanie hudby do AV prijímača, aby ste naplnili váš domov hudbou. Prenášajte zvuk zo svojich obľúbených hudobných služieb, ako je Apple Music a Spotify, alebo sledujte videá zo služieb ako YouTube a Netflix z ľubovoľného zariadenia iPhone, iPad, Mac alebo Apple TV a počúvajte zvuk dokonale synchronizovaný so zdrojmi reproduktorov AirPlay 2. AirPlay 2 tiež podporuje audio z viacerých miestností - bezdrôtovo streamuje obsah do viacerých zariadení kompatibilných s AirPlay 2 súčasne so zlepšeným vyrovnávaním zvuku, čím sa zabezpečí plynulé prehrávanie.

Podpora zvuku s vysokým rozlíšením

Vychutnajte si vynikajúcu vernosť zvuku so svojimi obľúbenými zvukovými stopami s vysokým rozlíšením. Prevodníky AVR-S960H s 32-bitovými D / A prevodníkmi AKM sú vybavené dekódovaním zvuku s vysokým rozlíšením a viacerými bezstratovými typmi súborov, vrátane ALAC, FLAC a WAV, až 192 kHz / 24bit. Je tiež kompatibilný so súbormi DSD 2,8 / 5,6 MHz (DSD je formát kódovania zvuku SACD). Prehrávajte ich z pamäťových zariadení cez USB na prednom paneli, alebo cez sieťové zdroje. AVR-S960H tiež podporuje ďalšie typy súborov, ako sú MP3 a WMA, aby konzistentne poskytoval výnimočný zážitok z počúvania.

 • Phono vstup pre podporu gramofónu - AVR-S960H so vstavaným phono vstupom vám umožní pripojiť gramofón a prehrávať vinylové platne. Vychutnajte si svoju starožitnú zbierku s mimoriadnou kvalitou a zvukom.

 • Duálne výstupy subwoofera - Ponorte sa do rovnomerne rozložených a presných basov. AVR-S960H má dva výstupy subwoofera na vyhladenie nízkych frekvencií a na lepšie rozptýlenie. Žiadne zvukové vrcholy ani poklesy - iba silné basy vyplňujúce miestnosť.

 • „Roon Tested“ certifikácia - Všetky nové AV prijímače Denon sú teraz testované na Roon, vrátane AVR-S960H. Získajte viac zo svojej digitálnej hudobnej knižnice pomocou vyhladateľných internetových informácií o vašich obľúbených interpretoch a skladbách. Nájdete texty, dátumy koncertov, fotografie, životopisy, recenzie a ďalšie. Vyžaduje sa predplatné.

Pokročilé spracovanie zvuku

 • Viac zdrojov, viac miestností - S Denonom AVR-S960H si môžete vychutnať viackanálový priestorový zvuk v jednej miestnosti a samostatný zdroj alebo hudobný tok v inej miestnosti. Pozerajte film v jednej miestnosti, zatiaľ čo iný člen rodiny počúva hudbu v inej zóne bez prerušenia. Na napájanie reproduktora použite predzosilňovač alebo použite výstupy predzosilňovača pre zónu.

 • TV audio vo všetkých zónach - Prehrávajte zvuk z televízora do všetkých zón. Vychutnajte si plný diskrétny zvuk, ako napríklad Dolby Atmos v hlavnej zóne, aby ste si užili úplne ten istý zážitok pri prehrávaní toho istého zdroja v druhej zóne. Ak chcete zdieľať zvuk hlavnej zóny, vyberte pre druhú zónu možnosť „Zdroj“ (“Source”). AVR-S960H podporuje HDMI aj digitálne zdroje pre vašu druhú zónu.

Prenos zvuku Bluetooth

Vychutnajte si obľúbený zvuk bez prebudenia celého domu prenosom zvuku prichádzajúceho z AV receivera do Bluetooth slúchadiel. AVR-S960H vám umožňuje súčasne prehrávať zvuk na oboch zariadeniach – na slúchadlách Bluetooth a pripojených reproduktoroch. Ak máte člena rodiny alebo priateľa, ktorý je nepočujúci, odporúčame toto nastavenie.

Jednoduché nastavenia

Priložená Stručná príručka spustenia AVR-S960H poskytuje jednoduché a jasné pokyny, ako začať. Po pripojení televízora k AVR-S960H cez HDMI sa na obrazovke televízora objaví exkluzívny Denon Setup Assistant, ktorý vás krok za krokom prevedie nastavením. Na zadnej strane AV prijímača je vodorovne usporiadaná aj rada farebne označených reproduktorových pripojení, čo zjednodušuje organizáciu a pripojenie káblov reproduktorov.

 • Rýchle voľby - Predný panel Denon AVR-S960H má štyri tlačidlá Quick Select, ktoré ukladajú vaše preferované nastavenia zvuku pre každý zdroj. Prepínajte medzi zvukom TV, Blu-Ray, prehrávačmi médií a ďalšími zariadeniami. AVR-S960H upravuje nastavenia EQ podľa vašich preferencií pre daný zdroj médií. Na rýchle ovládanie použite tlačidlá na prednom paneli alebo sa rozhodnite pre tie isté rýchle výbery na diaľkovom ovládači AV zosilňovača.

 • Smart TV pripojenie - Ovládajte Denon AVC-X3700H pomocou diaľkového ovládača televízora pomocou funkcie HDMI CEC spojenej s televízorom. Domovská obrazovka Smart Menu vám poskytuje rýchly prístup k výberu zdroja a režimu surround, ponuky nastavenia AV receivera a štyroch rýchlych volieb.

 • Zabudovaná kompatibilita Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay 2 - Vďaka bezdrôtovému pripojeniu Bluetooth a Wi-Fi je zariadenie Denon AVR-S960H vybavené zdokonaleným systémom duálneho anténneho vysielača a prijímača pre robustné vysielanie aj v preťažených mestských prostrediach. Vychutnajte si bezdrôtový posluch obľúbeného zvukového obsahu z vašich inteligentných zariadení. Vďaka zabudovanej technológii HEOS môžete prehrávať rovnakú skladbu v každej miestnosti alebo vybrať inú skladbu pre každú prepojenú miestnosť - výber je na vás. HEOS spolupracuje s Amazon Alexou a Google Assistantom a poskytuje hlasové ovládanie bez námahy. HEOS podporuje bezplatné a prémiové programy Spotify, Amazon Music HD, TuneIn, Sound Cloud, TIDAL a ďalšie.

 • Denon AVR Remote App pre bezproblémové ovládanie - Vďaka bezplatnej aplikácii Denon AVR Remote pre iOS a Android je používanie AVR-S960H ešte jednoduchšie - upravte hlasitosť, zapnite alebo vypnite zvuk, vypnite hudbu, vyberte zdroj alebo prepnite na HEOS. Stiahnite si zadarmo Denon AVR Remote do svojho smartfónu alebo tabletu ešte dnes.

 • Audyssey pre kalibráciu ekvalizéra - Najnovšie zvukové a obrazové produkty spoločnosti Denon využívajú softvér Audyssey EQ pre jednoduché, presné nastavenie a kalibráciu. S dodávaným meracím mikrofónom Audyssey meria všetky reproduktory vo vašom domácom kine a vyladí AV prijímač tak, aby poskytoval najhladší a najoptimálnejší celkový zážitok z počúvania vašej miestnosti. Audyssey Dynamic Volume a Audyssey Dynamic EQ vyhladzujú prekvapujúce skoky v hlasitosti (ako sú televízne reklamy), umožňujúc vám počúvať na nižších úrovniach a stále si užívať jasný dialóg, hudbu, zvukové efekty a presné tónové prispôsobenie. Pre nadšencov vám aplikácia Audyssey MultEQ Editor (dostupná za poplatok) umožňuje prezerať údaje detekcie reproduktorov, aby ste skontrolovali výsledky kalibrácie Audyssey pred a po nastavení, čo uľahčuje optimalizáciu akustiky jednotlivých miestností podľa osobného vkusu.

 • Pamäť na prednastavenie dvoch reproduktorov - AVR-S960H umožňuje ukladanie dvoch nastavení Audyssey, ako aj prepínanie medzi dvoma nastaveniami za chodu, čo vám dáva slobodu vyladiť zážitok z počúvania pre obsah alebo prostredie počúvania.

Zabudovaný HEOS pre bezdrôtové streamovanie

Vychutnajte si obľúbenú hudbu kdekoľvek v domácnosti bezdrôtovo so vstavanou technológiou HEOS. Prehrajte tú istú skladbu v každej miestnosti alebo vyberte inú skladbu pre každú prepojenú miestnosť - výber je na vás. Spolupracuje tiež s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri a poskytuje špičkové hlasové ovládanie a neuveriteľný zvuk pre celú domácu zábavu. Pripojte svoje domáce reproduktory Denon a získajte tak zvukový zážitok v celom dome.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Počet kanálov: 7
Výkon na kanál: 145 W
iAirplay: Áno
HDMI vstupy: 6
HDMI výstupy: 2

Ďalšie vlastnosti

Značka: Denon
Počet kanálov: 7

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Počet digitálnych vstupov: 2
Počet analógových vstupov: 4
iAirplay: Áno
HDMI vstupy: 6
HDMI výstupy: 2

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 43,4 cm
Výška: 16,7 cm
Hĺbka: 34,1 cm
Hmotnosť: 9,5 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: diaľkový ovládač

Zvuk

Audio dekódery: Dolby TrueHD, DOLBY Atmos, DTS:X
Výkon na kanál: 145 W

Rádio

DAB: Nie

Ďalšie parametre

Phono vstup: Áno

Ostatné

Kód produktu: AVRS960HBKE3

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore