Denon DHT-S716H čierny

  • Doprava zadarmo

Počet HDMI portov: 4, Počet kanálov: 3,


Cena 799,00 €

15,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Výkonný soundbar Denon DHT-S716H v elegantnom čiernom farebnom prevedení obohatí váš televízor o výnimočný priestorový zvuk, ktorý vyplní celú miestnosť vďaka technológii Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio. Prostredníctvom vstavaného systému Heos a technológie Bluetooth budete môcť bezdrôtovo streamovať obľúbenú hudbu z online služieb, ako sú Spotify, Amazon Music, TIDAL či TuneIn Internet Radio. Pomocou štyroch HDMI konektorov ľahko pripojíte váš TV a mediálne zariadenia pre široký rozsah zábavy. Pre jednoduchý prístup k obľúbeným funkciám si možno navoliť 6 tlačidiel rýchlej predvoľby a s určitosťou poteší aj podpora hlasových asistentov Alexa a Google Assistant.

Prémiový soundbar so zabudovanou technológiou HEOS

Prémiový zvukový panel Denon DHT-S716H vám poskytne zážitok skutočného kina z jediného zariadenia. Tento kompaktný soundbar sa zmestí priamo pod váš televízor a umožní vám vychutnať si vynikajúci zvuk s dekódovaním priestorového zvuku Dolby TrueHD/ DTS-HD Master Audio s vysokým rozlíšením. Umožní vám streamovať hudbu z online služieb, ako sú Spotify, Amazon Music, TIDAL, TuneIn Internet Radio a ďalšie pomocou vstavaného systému HEOS a Bluetooth. Pomocou 4K UHD HDMI vstupu ľahko pripojíte váš TV a mediálne zariadenia pre lepšiu kvalitu obrazu a jedinečný zvuk Denon. 

Nádherný, pôsobivý zvuk domáceho kina

S radom vyladených meničov, dekódovaním priestorového zvuku Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio zažijete pohlcujúci zvuk domáceho kina, ktorý vyplní miestnosť, pri vašich filmoch, TV programoch a hrách.

Pripojte subwoofer DSW-1H bezdrôtovo

Spojením voliteľného subwoofera DSW-1H so zvukovou lištou DHT-S716H získate seizmické basy a vytvoríte úchvatnú zostavu 3.1 - bez akýchkoľvek káblov.

Nízko-profilový dizajn

Denon DHT-S716H je len necelé 3" vysoký, preto je vhodný pre väčšinu priestorov a dá sa umiestniť pred váš televízor bez blokovania jeho spodného okraja alebo infračerveného diaľkového senzora. S priloženou šablónou je tiež jednoduché namontovať ho na stenu.

Špecifické vlastnosti 

  • 4K HDMI s podporou ARC - Štyri vstupy HDMI podporujú 4K Ultra HD, HDCP 2.2, HDR a Dolby Vision, plus podporujú ARC pre bezkonkurenčný rozsah zábavných zážitkov.

  • Bezdrôtový prenos hudby so vstavaným systémom HEOS - Streamujte svoju obľúbenú hudbu bezdrôtovo pomocou vstavanej technológie HEOS. Vychutnajte si bezdrôtový zvuk v celom dome prostredníctvom aplikácie HEOS, ktorá je k dispozícii pre iOS aj Android. S ďalšími AV prijímačmi, systémami, zvukovými lištami a reproduktormi s funkciou HEOS si môžete vybrať, či bude hrať rovnaká skladba všade alebo vyberiete rôzne skladby pre každú pripojenú miestnosť. Možnosť prehrávať hudbu zo Spotify, TIDAL, TuneIn Internet Radio, SoundCloud, Amazon Music, Napster, Deezer alebo z miestnych knižníc hudobných súborov je zabudovaná a pripravená pre vaše potešenie.

  • Pracuje s Amazon Alexa - Jednoducho si aktivujte HEOS Home Entertainment Skill a ovládajte hands-free s Amazon Alexou a svojím hlasom. Vyslovte slovo a zvukový panel DHT-S716H upraví hlasitosť, preskočí na nasledujúcu skladbu a ďalšie. Vyžaduje aplikáciu Alexa a Amazon Echo, Dot alebo ekvivalent.

  • Pracuje s Google Assistent - Spustite hudbu v aplikácii HEOS a požiadajte svojho Google asistenta o ovládanie hlasitosti, prehrávanie, pozastavenie, preskočenie skladieb a ďalšie. Vyžaduje aplikáciu Google Assistant a Google Home, Google Home mini alebo ekvivalent.

  • Streamovanie hudby cez Bluetooth - Pripojte a prehrávajte hudbu priamo z vášho smartfónu, tabletu alebo iného kompatibilného zariadenia.

  • Podpora všetkých populárnych streamovacích formátov - Vychutnajte si dokonalý zážitok z počúvania hudby s prehrávaním vo vysokom rozlíšení, či už streamujete v sieti alebo pripojíte USB na prehrávanie predtým uložených skladieb. Podporuje vysoko kvalitné zvukové formaty a formáty s vysokým rozlíšením vrátane DSD (2,8 a 5,6 MHz), FLAC, WAV, ALAC (192/24), MP3, WMA a AAC.

  • Jednoduché nastavenie z každého TV - S dodávanými káblami (optickým, HDMI, Ethernet a IR blasterovým káblom) DHT-S716H obsahuje všetko potrebné na rýchle spustenie pôžitku z domáceho kina bez frustrácie z chýbajúcich káblov. Navrhnutý pre prácu s akýmkoľvek televízorom, aby sa eliminovali obavy z kompatibility.

  • Rýchle voľby - Pre ľahký prístup k obľúbeným funkciám a rozhlasovým staniciam je možné naprogramovať šesť tlačidiel rýchlej voľby.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 4
Počet kanálov 3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Denon DHT-S716H čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené