Denon DRA-800H strieborný

Cena:
599,00 €

Pôvodná cena 649,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 11,98 €

Doprava zadarmo

Vyberte si iný variant

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Praktický 2-kanálový sieťový Hi-Fi prijímač Denon DRA-800H v striebornom farebnom prevedení prináša vysoko kvalitný audio výkon so skvelými funkciami a technológiami. Svoje obľúbené filmy či relácie budete môcť sledovať vo výnimočnej čistote vďaka podpore 4K Ultra HD videa, Pure Color, HDR10 či Hybrid Log Gamma (podporované na všetkých 5 HDMI vstupoch a 1 výstupe). Streamujte hudbu so zabudovaným rozhraním Bluetooth alebo Wi-Fi či prehrávajte skladby MP3, ALAC, FLAC, WAV z pamäťových zariadení cez USB vstup umiestnený na prednom paneli. Pýši sa možnosťou prehrávania širokej škály hudobných streamingových služieb (Spotify, Deezer, Tidal, Amazon Music), ale budete si môcť vychutnať aj rádiá z celého sveta prostredníctvom TuneIn. Prijímač je kompatibilný s hlasovým ovládaním Amazon Alexa, Google Assistant či Apple Siri.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 8 %

Zvážte aj tento produkt

Stereofónny Hi-Fi receiver Yamaha R-N803D ponúka dokonalé spojenie tradičných audio a inovačných sieťových technológií. Vychutnajte si naplno všetok hudobný obsah, prehrávajte zvuk z analógových a digitálnych vstupov, streamovacích služieb a internetových rádií. Je kompatibilný so všetkými súčasnými možnosťami prehrávania, ako je Apple AirPlay, WiFi a Bluetooth pre bezdrôtový prenos hudby vo vysokom rozlíšení prostredníctvom miestnej siete. Zabudované FM, AM aj digitálne DAB+ rádio i zabudovaný predzosilňovač PHONO rozširujú možnosti počúvania. Farba: strieborná.

Základné parametre

  • Wi-Fi: Áno
  • Bluetooth: Áno
  • Počet kanálov: 2

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Denon DRA-800H

Vychutnajte si dvojkanálový sieťový Hi-Fi prijímač pri vysoko kvalitnom audio výkone počas počúvania analógových aj digitálnych zdrojov. S rádiom FM/DAB+, širokou škálou pripojení vrátane vstupu pre gramofón, sieťovej integrácie a rozhrania HDMI vylepšíte zážitok z počúvania či domáceho kina. Vďaka zdokonalenému dizajnu vlastného zosilňovača a silnému napájaciemu zdroju zariadenie zaistí, aby vaše reproduktory dodávali detailný, presne zobrazený a perfektný zvuk. So 4K Ultra HD HDMI a technológiami bezdrôtového prenosu hudby (Wi-Fi, AirPlay 2, Bluetooth a HEOS) sa dokonale integruje s TV, hudobnými službami a Hi-Fi systémom. Vychutnajte si streaming v sieti a prehrávanie zvuku z USB portu na prednom paneli v súboroch MP3, WAV, FLAC, ALAC a DSD. Receiver je vybavený reproduktorovými terminálmi A/B, dvojicou subwooferových výstupov, tromi digitálnymi a dvomi analógovými vstupmi, jedným vstupom phono (pre MM prenosku) a funkciou ARC pre zvuk z televízora. 

Vysoko výkonný 2-kanálový zosilňovač

Zosilňovač sieťového Hi-Fi prijímača je špeciálne navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám dvojkanálového systému. Má vlastný diskrétny výkonový vysoko prúdový zosilňovač, symetrický dizajn a výkonový transformátor s vinutím z bezkyslíkovej medi (OFC ). Poskytuje maximálnu výkonnosť a výkon 100 W na kanál. Vďaka nízkej výstupnej impedancii ponúka väčšiu stabilitu so širokou škálou podlahových aj regálových reproduktorov pre vyvážený a kvalitný zvuk. Režim Auto ECO pomáha znížiť spotrebu energie bez straty kvality zvuku.

Hudobný streaming

Vychutnajte si širokú škálu hudobných streamingových služieb, vrátane Spotify free a premium, Deezer, Tidal, Amazon Music a mnoho ďalších. Objavte svet internetového rádia s TuneIn a vychutnajte si bezchybné rádiá z celého sveta.

Audio vo vysokom rozlíšení

Vychutnajte si vynikajúcu kvalitu zvuku s obľúbenými zvukovými súbormi s vysokým rozlíšením. Receiver s AKM 32-bitovými D/A prevodníkmi ponúka audio dekódovanie s vysokým rozlíšením s viacerými bezstratovými typmi súborov, vrátane ALAC, FLAC a WAV až 24-bit/196 kHz. Je tiež kompatibilný so súbormi DSD s rozlíšením 2,8/5,6 MHz (DSD je formát kódovania zvuku SACD). Prehrávajte ich z pamäťových zariadení cez USB na prednom paneli, alebo cez sieťové zdroje. Podporuje aj iné typy súborov, ako sú MP3 a WMA.

Reproduktor A/B a výstupy prezosilňovača zóny 2

Zapojte dva páry reproduktorov pre jednoduché prepínanie A/B. Alebo rozšírte svoj systém do druhej miestnosti a počúvajte iný zdroj v zóne 2 cez výstupy predzosilňovača.

Vstup Phono pre podporu gramofónu

So zabudovaným phono vstupom vám zariadenie umožní pripojiť váš gramofón a prehrávať vinylové platne. Vychutnajte si svoju zbierku s výnimočnou kvalitou a zvukom.

Dvojitý diferenciálny obvod DAC

Receiver využíva osemkanálový prémiový DAC, ktorý poskytuje úžasné stereofónne zobrazovanie a detaily. Priradením dvoch DAC na kanál vrátane výstupu subwoofera počujete zvýšený dynamický rozsah a zlepšený pomer signálu voči šumu.

Pokročilá HDMI video sekcia s ARC

Zariadenie obsahuje 5 HDMI vstupov a 1 výstup - ktoré podporujú plné 4K Ultra HD 60Hz video, Pure Color sub vzorkovanie, High Dynamic Range (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG), ARC, 3D a BT.2020 pre výnimočné farby, jas a kontrast. Podpora spätného zvukového kanálu (ARC) umožňuje prenos zvuku priamo z inteligentného TV do prijímača prostredníctvom pripojeného kábla HDMI.

Pokročilé video ovládanie

Spracovanie HDCP 2.3 je dostupné na všetkých HDMI portoch, takže si môžete vychutnať obsah chránený proti kopírovaniu úplne bez zábran. Vychutnajte si bezproblémovú kompatibilitu s televízormi HD a Ultra HD, prehrávačmi diskov Blu-ray a hernými konzolami.

Jednoduché nastavenie

Dodávaná príručka rýchleho spustenia poskytuje jednoduché a jasné pokyny, ako začať. Po pripojení televízora k zariadeniu DRA-800H cez rozhranie HDMI sa na obrazovke televízora zobrazí exkluzívny asistent Denon Setup Assistant, ktorý vás prevedie krok za krokom nastavením.

Vstavaná Bluetooth a Wi-Fi konektivita

Pre bezdrôtovú konektivitu Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay 2 je receiver vybavený pokročilým duálnym anténnym transceiverovým systémom pre robustné streamovanie aj v preťažených mestských prostrediach. Vychutnajte si počúvanie obľúbeného zvukového obsahu bezdrôtovo z inteligentných zariadení. So zabudovanou technológiou HEOS hrajte rovnakú pieseň v každej miestnosti, alebo vyberte inú skladbu pre každú pripojenú miestnosť. HEOS spolupracuje s Amazon Alexa a Google Assistant, ktorý poskytuje jednoduché ovládanie hlasom. HEOS podporuje bezplatné a prémiové Spotify, Amazon Music, Deezer, TuneIn, Sound Cloud, Tidal a ďalšie.

Rýchle voľby pre užívateľské zvukové ladenie

Predný panel obsahuje štyri tlačidlá Quick Select, ktoré ukladajú vaše preferované nastavenia zvuku pre každý zdroj. Prepínajte medzi zvukom televízora, prehrávačom diskov Blu-ray, prehrávačmi médií a ďalšími zariadeniami a prístroj prispôsobí nastavenia EQ vašim preferenciám pre tento zdroj médií. Použite tlačidlá na prednom paneli alebo zvoľte ten istý súbor tlačidiel Quick Select na diaľkovom ovládači prijímača pre rýchlejšie ovládanie. 

Automatický režim nízkej latencie

Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM) zaisťuje, že používatelia systému Xbox One majú viac citlivý a pohlcujúci zážitok z hry, keď sú prepojení s vybranými modelmi televízorov, ktoré podporujú funkciu ALLM.

Pracuje s hlasovými asistentmi

Vychutnajte si jednoduché ovládanie hlasom a úplnú flexibilitu pomocou popredných hlasových služieb. Pomocou inteligentného reproduktora alebo telefónu môžete hovoriť príkazy s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Siri. Požiadajte o prehrávanie obľúbenej hudby, zvýšenie hlasitosti, preskočenie na nasledujúcu skladbu, prepnutie vstupov a ďalšie možnosti. Prepínanie medzi hlasovými službami alebo výberom obľúbenej položky - výber je na vás. Funkčnosť sa mení podľa hlasového agenta.

Zabudovaný HEOS pre bezdrôtovú hudbu

Prenášajte svoju obľúbenú hudbu odkiaľkoľvek a všade v celom dome pomocou vstavanej technológie HEOS. Vychutnajte si vysoko kvalitnú hudbu zo širokej škály streamingových služieb vrátane Spotify, TuneIn, Amazon Prime Music, Soundcloud, Tidal, Napster, Deezer, alebo miestnych hudobných zdrojov. Ovládajte všetko bez problémov s bezplatnou aplikáciou HEOS.

Prehrávajte svoju hudbu kdekoľvek s reproduktormi HEOS

S multi-room funkciou HEOS sa receiver môže pripojiť k akémukoľvek inému produktu s integrovaným HEOS, ako sú reproduktory HEOS, na prehrávanie hudby v celom dome. Prehrajte tú istú skladbu v každej miestnosti, alebo vyberte inú skladbu pre každú pripojenú miestnosť - výber je na vás.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Počet kanálov: 2
Výkon na kanál: 100 W
iAirplay: Áno
HDMI vstupy: 5
HDMI výstupy: 1

Ďalšie vlastnosti

Značka: Denon
iSmart: Nie
Počet kanálov: 2

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Počet digitálnych vstupov: 4
Počet analógových vstupov: 5
iAirplay: Áno
HDMI vstupy: 5
HDMI výstupy: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 43,4 cm
Výška: 15,1 cm
Hĺbka: 33,9 cm
Hmotnosť: 8,6 Kg

Zvuk

Výkon na kanál: 100 W
Multizone: Áno

Rádio

DAB: Áno

Ďalšie parametre

Phono vstup: Áno

Ostatné

Kód produktu: DRA-800 SILVER

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore