Denon DSW-1H čierny

  • Doprava zadarmo

Šírka: 17.15 cm, Výška: 40.4 cm, Hĺbka: 43.84 cm, Celkový výkon: 70 W, Typ subwoofera: aktívny, Frekvenčný rozsah (Hz): 40-250 Hz,


Cena 629,00 €

12,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Výkonný bezdrôtový subwoofer Denon DSW-1H v elegantnom čiernom farebnom prevedení je vhodným doplnkom k zvukovému panelu Denon DHT-S716H, prípadne ku kompatibilným reproduktorom s funkciou Heos , ktoré obohatí o hlboké a silné basy. O mohutný zvuk sa postarajú dva 5,25“ meniče napájané sofistikovaným vysoko výkonným zosilňovačom triedy D. Vďaka bezdrôtovému pripojeniu nájdete subwooferu miesto kdekoľvek v miestnosti, dokonca umožňuje vertikálne alebo horizontálne uloženie. Praktická aplikácia Heos vám ponúkne široké možnosti nastavenia.

Bezdrôtový subwoofer so zabudovaným HEOS

Bezdrôtový subwoofer Denon DSW-1H sa pripája prostredníctvom Wi-Fi k zvukovému panelu Denon DHT-S716H a dodáva hlboké a silné basy, ktoré môžete cítiť a počuť. Dvojica 5,25“ meničov je napájaná sofistikovaným vysoko výkonným zosilňovačom triedy D, zatiaľ čo proprietárne algoritmy DSP vám poskytujú optimalizovanú nízkofrekvenčnú odozvu v celom dynamickom rozsahu. Umiestnite ho kdekoľvek v miestnosti, vodorovne alebo zvisle, potom ho jednoducho zapojte do elektrickej zásuvky a prehrávajte. Vďaka rýchlemu nastaveniu nebolo nikdy jednoduchšie vylepšiť zážitok zo zábavy pomocou jasných a búrlivých basov.

Hlboké basy pre domáce kino a hudbu

DSW-1H je možné kombinovať so zvukovým panelom Denon DHT-S716H a ďalšími vybranými produktmi HEOS patriacimi do systému domáceho kina. Dva na mieru vyrábané 5,25”meniče pracujú v kombinácii so sofistikovaným vysoko výkonným zdrojom 70 W, zosilňovačom triedy D, aby poskytovali čisté basy vyplňujúce miestnosť.

Proprietárne DSP algoritmy pre optimálnu NF odozvu

DSP s proprietárnymi algoritmami Denon poskytuje optimalizovanú nízkofrekvenčnú odozvu v celom dynamickom rozsahu, a tak poskytuje dokonalejší zážitok z filmov a hudby.

Vyberte si, čo vám vyhovuje

  • Zostava 5.1 - Bezdrôtový subwoofer DSW-1H, zvukový panel Denon DHT-S716H pre ľavý, pravý a stredný kanál a 2 kompatibilné reproduktory so zabudovaným systémom HEOS pre ľavý a pravý zadný kanál

  • Zostava 3.1 - Bezdrôtový subwoofer DSW-1H a zvukový panel Denon DHT-S716H so zabudovaným HEOS

  • Zostava 2.1 - Bezdrôtový subwoofer DSW-1H a 2 kompatibilné reproduktory s funkciou HEOS

Špecifické vlastnosti

  • Jednoduché nastavenie - Nastavenie bezdrôtového subwoofera DSW-1H trvá iba pár minút. Jednoducho ho pripojte k zvukovej lište Denon DHT-S716H alebo k iným reproduktorom HEOS prostredníctvom domácej siete a skupiny, aby ste mohli okamžite zažiť dramatické basy. Potom jednoducho ovládajte všetky svoje nastavenia zvuku pomocou aplikácie HEOS.

  • Kompletné ovládanie - V aplikácii HEOS nájdete rozšírené nastavenia hlasitosti, dolnopriepustného filtra a fázy (0/180 °). Navyše sa DSW-1H automaticky prispôsobuje konfiguráciám integrovaným vo zvukovej lište Denon DHT-S716H.

  • Ovládanie hlasitosti subwoofera - Tlačidlo ovládania hlasitosti subwoofera navrchu pre preferovanú podobu basov.

  • Navrhnutý pre všestrannosť - Subwoofer DSW-1H má jedinečný dizajn a štýlový matný čierny povrch. Vďaka bezdrôtovému pripojeniu ho môžete umiestniť kdekoľvek vo svojej izbe - vertikálne alebo horizontálne. Ak nechcete ukázať jeho vzhľad, jednoducho ho zasuňte pod pohovku a užite si jazdu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 17.15 cm
Výška 40.4 cm
Hĺbka 43.84 cm
Celkový výkon 70 W
Typ subwoofera aktívny
Frekvenčný rozsah (Hz) 40-250 Hz

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Denon DSW-1H čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené