Denver VPL-200 čierny

Cena:
77,90 €

Pôvodná cena 77,99 €
Späť na NAY Extra kartu 1,56 €

Doprava zadarmo

Vyberte si iný variant

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Štýlový gramofón s USB výstupom Denver VPL-200 umožňuje gramoplatne nielen prehrávať, ale ich obsah po pripojení k PC umožní digitalizovať na hudobné súbory. Je vybavený integrovaným stereo zosilňovačom, 2 vstavanými reproduktormi s výkonom 5 W na prednej strane má konektor pre pripojenie slúchadiel s reguláciou hlasitost. Osadený je keramickou prenoskou a odnímateľným krytom proti prachu. V zadnej časti sú konektory Cinch na pripojenie ku externému zosilňovaču, 3,5 mm Aux vstup, USB a napájací konektor 5 V pre externý sieťový adaptér.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Zvážte aj tento produkt

Gramofón BIGBEN TD101 so vstavanými reproduktormi. Gramofón umožňuje nastaviť rýchlosť otáčania dosky na 33, 45 alebo 78 rpm. Disponuje analógovým tunerom na stereo príjem FM staníc. Nechýba 3,5 mm AUX-IN konektor a linkový výstup na pripojenie k zosilňovaču (RCA).

Základné parametre

  • Bluetooth: Nie
  • USB port: Nie
  • Odstup signálu od šumu: 35 dB

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Multifunkčný gramofón

V posledných rokoch popularita vinylových platní opätovne rastie a tento prístroj umožní prehrať vašu hudobnú zbierku platní. Gramofón Denver VPL-200 je ideálnym zariadením pre hudobných fajnšmekrov, ktorí by radi chceli digitalizovať svoje platne do prenosných prehrávačov alebo automobilu. Integrované reproduktory s výkonom 5 W, stereo zosilňovač, konektor na slúchadlá, AUX vstup 3,5 mm a RCA výstup poskytnú viacero možnosti počúvania obľúbenej hudby. USB výstup umožňuje digitalizáciu gramofónových platní na PC alebo notebooku.  Konektor Cinch umožní pripojenie ku externému zosilňovaču, AUX vstup prehrá hudbu z prenosných prístrojov.

Dizajn a výbava

Denver VPL-200 zaujme svojim prevedením, ktoré pôsobí elegantne a nadčasovo zároveň. Na hornej čiernej lesklej časti má zabudované stereo reproduktory, odnímateľný a výklopný krat proti prach. Aj vďaka tomu dokonale zapadne do mnohých interiérov. Pohon taniera umožňuje nastavenia otáčok 33/45/78 za minútu. Ramienko s funkciou automatického vypnutia pohonu motora predchádza nechcenému poškodeniu gramoplatne a ihly v momente, keď platňa dohrá. Napájanie prístroja je cez externý sieťový adaptér 5 V.

Skonvertujte platne na digitálne hudobné súbory

Gramofón Denver VPL-200 má vstavaný kvalitný A/D prevodník zvuku. Stačí ho pripojiť k počítaču pomocou kábla USB a nahrať skladby z platne so zvukom pomocou dodaného softvéru Audacity. Je to jedinečný spôsob zálohovania vzácnych zbierok platní, ktoré tak môžete mať so sebou v rôznych zariadeniach.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iBluetooth: Nie
USB port: Áno
Rýchlosť: 45, 78, 33
Predzosilňovač: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Denver
iSmart: Nie
Rýchlosť: 45, 78, 33

Konektivita

iBluetooth: Nie
USB port: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 42 cm
Výška: 11,5 cm
Hĺbka: 37,5 cm
Hmotnosť: 4,7 Kg

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Obsah balenia

Obsah balenia: PC softvér pre digitalizáciu LP, napájací adaptér

Rádio

FM rádio: Nie

Ďalšie parametre

Predzosilňovač: Nie

Ostatné

Kód produktu: DVPL200B

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore