Detroit: Become Human - PS4 hra

Cena:
27,99 €

Pôvodná cena 44,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,56 €

POPIS PRODUKTU

Hra Detroit: Become Human pre hernú konzolu PlayStation 4 vás prenesie do metropoly Detroitu v roku 2038. Androidi, ktorí vyzerajú presne ako ľudské bytosti, nahradili ľudí vo väčšine povolaní a existujú len na to, aby slúžili ľudstvu. Ale to všetko sa môže zmeniť. Začínajú sa šíriť zvesti o deviantných andoridoch, ale nik presne nevie, čo sa v skutočnosti deje. Vaše rozhodnutia dramaticky menia počas hry intenzívny, rozvetvujúci príbeh. Pozrite sa na svet očami stroja. Záleží len na vás ako ovplyvníte budúcnosť Detroitu. Hra je v anglickom jazyku s českými titulkami.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 38 %
Popis produktu

Detroit: Become Human

Detroit v roku 2038 sa stáva mestom androidov. Niektorí ľudia si na ich prítomnosť už zvykli a prijali ich ako veľmi dobrých pomocníkov a spoločníkov v domácnosti, pričom tí ďalší sú výsostne proti rozšíreniu takejto technológie.Vstúpte do sveta, kde morálne dilemy a ťažké rozhodnutia môžu premeniť otrokov androidov na revolucionárov. Zistite, čo znamená byť človekom z pohľadu outsiderov. Vytvorte rozvetvujúci príbeh, v ktorom vaše rozhodnutia určujú nielen osud troch hlavných postáv, ale aj celého mesta. Priamo zasahujete do vývoja príbehu a osudov postáv vlastnými rozhodnutiami.

Hlavné postavy

Prevezmite kontrolu nad tromi hrateľnými protagonistami, ktorí môžu zmeniť priebeh osud celého ľudstva. Každý z androidov má svoje špecifické vlastnosti, nakoľko žije v odlišných podmienkach a taktiež je určený na inú prácu. Ako ovládate Karu, Connora a Markusa môže znamenať život alebo smrť. Ako mimoriadny policajný vyšetrovateľ Connor, vašou úlohou je pomáhať Detroitskému policajnému oddeleniu pri sledovaní deviantov - androidov, ktorí porušili svoje programovanie, opustili svojich majiteľov alebo sa obrátili na zločin. Markus, ktorý sa po úteku od svojho pána zbavil svojho naprogramovania, sa zaoberá organizovaným oslobodením androidov z otroctva. Deviantná Kara na úteku je vrhnutá do brutálneho sveta a snaží sa ochrániť nevinné dievča. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Adventúry
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Playstation
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Adventúry
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 130 mm
Výška: 190 mm
Hmotnosť: 100 g
Hĺbka: 5 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatné

Kód produktu: PS719397571

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore