Detroit: Become Human - PS4 hra

Médium: BLU-RAY, Platforma: PS4, Typ hry: Adventúry, Lokalizácia: anglická. Viac info

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Hra Detroit: Become Human pre hernú konzolu PlayStation 4 vás prenesie do metropoly Detroitu v roku 2038. Androidi, ktorí vyzerajú presne ako ľudské bytosti, nahradili ľudí vo väčšine povolaní a existujú len na to, aby slúžili ľudstvu. Ale to všetko sa môže zmeniť. Začínajú sa šíriť zvesti o deviantných andoridoch, ale nik presne nevie, čo sa v skutočnosti deje. Vaše rozhodnutia dramaticky menia počas hry intenzívny, rozvetvujúci príbeh. Pozrite sa na svet očami stroja. Záleží len na vás ako ovplyvníte budúcnosť Detroitu. Hra je v anglickom jazyku s českými titulkami.

Detroit: Become Human

Detroit v roku 2038 sa stáva mestom androidov. Niektorí ľudia si na ich prítomnosť už zvykli a prijali ich ako veľmi dobrých pomocníkov a spoločníkov v domácnosti, pričom tí ďalší sú výsostne proti rozšíreniu takejto technológie.Vstúpte do sveta, kde morálne dilemy a ťažké rozhodnutia môžu premeniť otrokov androidov na revolucionárov. Zistite, čo znamená byť človekom z pohľadu outsiderov. Vytvorte rozvetvujúci príbeh, v ktorom vaše rozhodnutia určujú nielen osud troch hlavných postáv, ale aj celého mesta. Priamo zasahujete do vývoja príbehu a osudov postáv vlastnými rozhodnutiami.

Hlavné postavy

Prevezmite kontrolu nad tromi hrateľnými protagonistami, ktorí môžu zmeniť priebeh osud celého ľudstva. Každý z androidov má svoje špecifické vlastnosti, nakoľko žije v odlišných podmienkach a taktiež je určený na inú prácu. Ako ovládate Karu, Connora a Markusa môže znamenať život alebo smrť. Ako mimoriadny policajný vyšetrovateľ Connor, vašou úlohou je pomáhať Detroitskému policajnému oddeleniu pri sledovaní deviantov - androidov, ktorí porušili svoje programovanie, opustili svojich majiteľov alebo sa obrátili na zločin. Markus, ktorý sa po úteku od svojho pána zbavil svojho naprogramovania, sa zaoberá organizovaným oslobodením androidov z otroctva. Deviantná Kara na úteku je vrhnutá do brutálneho sveta a snaží sa ochrániť nevinné dievča. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS4
Typ hry Adventúry
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie Detroit: Become Human - PS4 hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Ján

13. 7. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • -Velmi dobra hra na PS4
  • -Neskutocne dobry pribeh
  • -Paradna grafika
  • -nic

Skvela adventurka na PS4.Odporucam.


Ľubomír

4. 7. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéBalázs

24. 6. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené