Popis produktu

Balíkobox Direct4me D-box 40 N+ je najspratnejší z D.Boxov s poštovou schránkou, kde môže poštár vhodiť poštu alebo letáky. S menšou hĺbkou ako jeho väčší brat 80L nebude zavadzať ani v užších chodbách. Na to, aby ste vedeli Balíkobox (D-box) aktívne používať, je potrebné si zakúpiť aj paušál. Paušál slúži na udržiavanie aplikácie a chodu zariadenia. Na výber je Štandard alebo Biznis verzia. V cene produktu je do 31. 12. 2022 paušál Štandard v cene výrobku. Po 1. 1. 2023 je služba spoplatnená.

Bohaté možnosti využitia

Prišiel kuriér a doma nie je nikto, kto by prevzal zásielku? Žiaden problém. Nechajte ju odloženú vo vašom D.Boxe. Stačí len poslať SMS a poverená osoba dostane prostredníctvom zvukového tokenu prístup do vášho D.Boxu.

Jednoduché ovládanie

Stiahnite si bezplatnú aplikáciu Direct4.me pre podrobný prehľad o zásielkach a najpohodlnejší spôsob otvárania. Že nemáte smartfón? Nevadí! D.Box viete otvoriť aj pomocou obyčajného tlačidlového mobilného telefónu. Stačí zavolať na bezplatné číslo z doručenej SMS a postupovať podľa inštrukcií. Dokonca môžete prístup aj zdieľať.

Jednoduchá inštalácia a nízke prevádzkové náklady

D.Boxy sú odolné voči poveternostným vplyvom (krytie IP 54) a nepotrebujú pripojenie k elektrickej sieti (230 V) či k internetu. Napájanie je zabezpečené štyrmi 1,5 V AA batériami až po dobu jedného roka.

D.Box je možné zakúpiť a používať iba spolu so zakúpením konkrétnej Služby spojenej s D.BOXOM. Bez aktívneho predplatného Služby, D.Box neplní svoj účel a Užívateľ nemôže plnohodnotne využívať jeho funkcie.

Platíte len paušál za službu, cena závisí od požadovaných služieb. Základ je zadarmo. Štandard (už od 1,99 € mesačne) alebo Biznis. Paušál Štandard Vám bude postačovať pri menšom počte D.boxov, keď ich budete využívať pre domáce použitie alebo v rámci malej lokálnej predajne, kde si vybavujete výdaj a objednávky sami. Paušál Biznis odporúčame zvoliť v prípade používania väčšieho počtu D.boxov na komerčné účely. Paušál Štandard je možné neskôr zmeniť na paušál Biznis. Cena paušálu je stanovená za 1 D.box.

Podrobnejšie informácie o službe získate cez info@direct4me.sk alebo na telefónnom čísle +421 903 713 086

Inštalácia D-boxu Direct4.me

D-box by mal byť namontovaný vo zvislej polohe s polohou zámku/displeja v ľavom dolnom rohu. Montážne skrutky a hmoždinky je potrebné zvoliť podľa materiálu steny a dostatočnej nosnosti. Pre tehly, cement alebo podobný materiál odporúčame hmoždinky typu Fischer UX 10x60 alebo Hilti HUD-L-10x70. Pre drevené konštrukcie odporúčame skrutky do dreva 6 – 8 mm s dĺžkou 65 mm. V prípade iných materiálov odporúčame použiť kotvy s minimálnou ťažnou silou 0,28 kN a minimálnou šmykovou silou 0,38 kN na každú kotvu. Odporúča sa, aby inštaláciu vykonávali dve osoby.

Mobilná aplikácia pre iOS a Android

Použitie boxu je jednoduché. Stačí vám mobilná aplikácia, ktorá vás bude informovať o nových dodávkach. Na vyzdvihnutie balíka môžete splnomocniť aj svojich rodinných príslušníkov alebo priateľov. Vezmite opraty do vlastných rúk!

Smart riešenia aj bez smartphonu

Boxy fungujú na princípe DOV (Data over voice) – na ich odomknutie teda nie je potrebný žiadny PIN alebo heslá. Stačí zavolať na bezplatné číslo v doručenej SMS a zvukový kľúč z reproduktora telefónu odomkne D.box cez jeho mikrofón. Výhodou zvukových tokenov je, že dátová komunikácia nepotrebuje SIM či Wi-Fi, ale prebieha len prostredníctvom telefónu. Navyše tieto kľúče nie sú nijak napodobniteľné, preto je prakticky nemožné, aby obsah boxu skončil v nesprávnych rukách.

Výhody Direct4me D-box 40 N+

  • Jednoduchá inštalácia a používanie
  • Umožňuje dodanie 24/7/365
  • Zbavte sa starostí, lístkov a vyjednávania s doručovateľmi

Technická špecifikácia Direct4me D-box 40 N+

  • Podporované služby otvorenia: dátovo - hlasová (DoV), Near Field Communication (NFC)
  • Druhy napájania: batéria 4× AA (1,5V) - súčasťou balenia, núdzové externé napájanie (pripojenie 9V batérie)
  • Obrazovka: ePapier displej pre zobrazovanie QR kódov 27,6 × 27,6 mm
  • Mikrofón: Kingstate kondenzátorový mikrofón

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Farba sivá

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Direct4me D-box 40 N+

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené