DJI Avata

 • Doprava zadarmo
 • Zľava

Techbox roka 2022 Inovácia

Techbox roka 2022 Inovácia

Nominácia


Drony, GPS: Áno, Výdrž batérie: 18 min., Slot pre pamäťovú kartu: Áno, Predný fotoaparát: Áno, Hmotnosť: 410 g, Smart: Áno, Prenos obrazu: Áno. Viac info


Cena 619,99 €

Zľava 2 % z predchádzajúcej ceny: 629,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 12,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 62,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Dron DJI Avata vám prinesie bezkonkurenčné vizuálne efekty. Umožňuje nahrávať 4K video s rýchlosťou 60 snímok za sekundu a ponúka množstvo inteligentných funkcií. Stabilizačné technológie RockSteady 2.0 a HorizonSteady umožnujú hladký a stabilný let. Vstavaný kryt vrtule zvyšuje odolnosť a umožňuje natáčanie aj na predtým neprístupných miestach.

Neuveriteľné zábery

DJI Avata je vybavený 1/1,7" snímačom CMOS so svetelnosťou objektívu f/2.8 a podporuje ultraširokouhlý záznam 4K. Spolu s vysoko kvalitným zobrazovacím výkonom prináša výnimočné vizuálne efekty. 

155° Super široké zorné pole

Väčšina kamerových dronov ponúka v najlepšom prípade 84° zorné pole. DJI Avata so svojim super širokým 155° zorným poľom umožňuje získať bezkonkurenčné pôsobivé vizuály.

DJI Goggles 2

Užite si komfort a pohodlie ďalšej úrovne s okuliarmi DJI Goggles 2. Teraz menšie, ľahšie a vybavené obrazovkami Micro-OLED, ktoré ponúkaju ohromujúcu jasnosť a obnovovaciu frekvenciu až 100 Hz. DJI Goggles 2 ponúkajú nastavenie dioptrií od +2,0 D do -8,0 D pre optimalizované sledovanie a pohodlie. Uzamknite nastavovací gombík, aby ste zafixovali dioptriu na mieste a zabránili tak náhodným dotykom počas používania alebo skladovania.  Vďaka dvojhodinovej výdrži batérie a super rýchlemu nabíjaniu môžete byť vždy pripravení na pohlcujúci let. DJI Avata tiež podporuje DJI FPV Goggles V2. (Okuliare DJI Goggles 2 nie sú súčasťou balenia.)

Intuitívny ovládač pohybu

S DJI Motion Controller je intuitívny let vo vašich rukách. Stlačte spúšť a otočte zápästím dopredu alebo zahnite za roh. Ovládacie prvky sa ľahko používajú a poskytujú úplne jedinečný spôsob lietania. (Ovládač DJI Motion Controller nie je súčasťou balenia).

Hladké natáčanie

Bez ohľadu na to, aké dynamické manévre budete vykonávať, stabilizačné technológie RockSteady 2.0 a HorizonSteady zaistia, že vaše zábery budú mimoriadne plynulé a hladké. Tieto vlajkové technológie otvárajú svet filmových možností tým, že obmedzujú chvenie a zaisťujú plynulé ultra-HD video. RockSteady aktívne znižuje chvenie kamery v reálnom čase. HorizonSteady uzamkne vaše zábery na horizontálnej úrovni pre filmové efekty.

Prenosný a pripravený na dobrodružstvo

DJI Avata využíva nový inovatívny design, ktorý je vyrobený s ohľadom na pohodlie. Je ľahší, skladnejší a ľahko sa prenáša. Odolný rám znižuje riziko poškodenia. Nový aerodynamický dizajn s kanálikmi optimalizuje energetickú účinnosť a umožňuje pôsobivú dobu letu až 18 minút.

Vstavaný kryt vrtule

Zachyťte skutočne jedinečné zábery, keď sa prepletáte medzi vetvami, pod mostami a chodbami a natáčajte na miestach predtým neprístupných. Kompaktný a ľahký DJI Avata je obratný v stiesnených priestoroch. Každý aspekt jeho dizajnu bol vytvorený tak, aby ste boli odvážni. V prípade že sa dron dostane do kontaktu s predmetom, vďaka vstavanému krytu vrtule sa môže odraziť, zostať vo vzduchu a pokračovať v lete. 

Systém snímania prekážok smerom dole

Okrem vstavaného krytu vrtule má DJI Avata binokulárne videnie smerom dole a infračervené snímanie ToF pre ešte väčšiu bezpečnosť. Tieto senzory detekujú prekážky pod nimi a umožňujú dronu vykonávať let v nízkych nadmorských výškach alebo v interiéri. 

Režim Turtle 

Ak dron spadne na chrbát, aktivujte režim Turtle pomocou niekoľkých jednoduchých kliknutí a sledujte, ako sa vráti do akcie. 

Núdzová brzda so vznášaním

Lietanie s dronom môže byť niekedy namáhavé aj pre skúsenejších pilotov. V prípade potreby stačí stlačiť tlačidlo núdzovej brzdy na ovládači a dron sa zastaví a začne sa vznášať sám. S podporou RTH získate ďalšiu ochranu, keď je batéria vybitá alebo vypadne signál.

Ostrý a plynulý videozáznam

DJI Avata obsahuje vlajkovú loď O3+ videoprenosu DJI a všesmerové antény 2T2R pre bezkonkurenčnú stabilitu a odozvu počas letu. Užite si ostré a plynulé zobrazenie v reálnom čase vo svojich okuliaroch, a to aj v prostredí s rušením.

DJI Virtual Flight

Aplikácia DJI Virtual Flight je k dispozícii pre počítače aj smartfóny a obsahuje rad simulovaných scenárov.  Môžete cvičiť vo vnútri alebo vonku, zdokonaľovať svoje letecké zručnosti a stať sa majstrovským pilotom krok za krokom.

Technická špecifikácia DJI Avata

 • Maximálna kvalita prenosu videa: 1080p

 • Maximálna snímková frekvencia prenosu videa: 100 fps

 • Najnižšia latencia prenosu videa: 30 ms

 • Maximálny dosah prenosu videa: 10 km

 • Maximálna prenosová rýchlosť videa: 50 Mbps

 • Kódovanie prenosu videa: H.265

 • Senzor: 1/1,7"

 • Video: 4K/60 snímkov za sekundu

 • Zorné pole: 155°

 • Farebný režim: D-Cinelike

 • EIS: RockSteady 2.0, HorizonSteady

DJI Avata je kompatibilný s DJI Goggles 2, DJI FPV Goggles V2, DJI FPV Remote Controller 2 a DJI Motion Controller, ktoré sa predávajú samostatne.

Obsah balenia

 • DJI Avata

 • Inteligentná letová batéria DJI Avata

 • DJI Avata vrtule (pár)

 • DJI Avata napájací adaptér

 • DJI Avata ochranný kryt na gimbal

 • Kábel PD typu C na typ C

 • Skrutkovač

 • Skrutky (M2×7)

 • Nedodáva sa s nabíjačkou. Môžete použiť vlastnú USB-C nabíjačku. Odporúča sa používať prenosnú nabíjačku DJI 65W (predáva sa samostatne), nabíjačku do auta DJI 65W (predáva sa samostatne) alebo iné nabíjačky USB PD.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Smart Áno
Batéria - počet 1
Výdrž batérie 18 min.

Ocenenie a hodnotenia produktov

Techbox roka 2022 Inovácia

Techbox roka 2022 Inovácia

Nominácia

0,0 / 5

0 recenzií DJI Avata

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené