DJI Goggles DJIG0250

Cena:
509,00 €

Pôvodná cena 555,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 10,18 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Zažite plno zábavy práve vďaka týmto VR okuliarom DJI Goggles DJIG0250. Vyznačujú sa bezdrôtovým prenosom s frekvenciou 2,4 GHz, ale aj množstvom skvelých funkcií, ktorými si okamžite získajú Vašu pozornosť i sympatie. Vybavené sú dvomi 5-palcovými obrazovkami s rozlíšením 1 920 x 1 080 pixelov, gyroskopom a akcelerometrom. Nechýbajú ani integrované reproduktory či touchpad pre jednoduché a pohodlné ovládanie. Vyrobené boli pre jednoduché FPV lietanie s produktmi rovnakej značky. K dispozícii budete mať množstvo letových režimov, z ktorých si bez pochýb vyberiete. Jednodielna konštrukcia a rozložená váha je zárukou pohodlného používania aj počas dlhých hodín.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 8 %

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Úplne iná perspektíva

Pozerajte sa na svet z úplne iného pohľadu. DJI Goggles DJIG0250 sú VR okuliare, ktoré boli skonštruované pre jednoduché FPV lietanie s produktami DJI. Sú kombináciou dvoch obrazoviek s ultra vysokým rozlíšením a s bezdrôtovým spojením s dlhým dosahom. Oneskorených reakcií sa zaručene nemusíte obávať. Úplne inú sféru lietania si užijete práve vďaka smart letovým režimom ActiveTrack, TapFly, Terrain Follow, Cinematic a Tripod

Dokonalý vo všetkých smeroch

Nadšenci týchto technologických inovácií zaručene ocenia prenos s nízkym oneskorením. Pri bežnom a vzdialenejšom používaní ponúka prenos v 720/60fps, na krátke vzdialenosti aj 1080p/30fps s extrémne nízkym oneskorením 110ms. Priamo v pruhoch sú integrované antény, ktoré umožňujú 360° pokrytie. Spojenie tak bude bezproblémové aj vtedy, keď bude lietadlo za Vami. 

Full HD rozlíšenie 

DJI Goggles DJIG0250 prichádza s dvomi obrazovkami s rozlíšením 1 920 x 1 080 px, čím ponúka až dvojnásobok pixelov. Výsledkom bude dokonalý obraz bez akýchkoľvek nedokonalostí či viditeľných mriežok. S rozdeľovačom lúčov, s vysoko svetelnými asférickými objektívmi a zorným uhlom 85° bude používanie tohto zariadenia doslova zážitkom. 

Letové režimy

Head Tracking režim pracuje na takom princípe, že otáčania lietadla a klopenie kamery tak, ako páky ovládača riadi pohyb Vašej hlavy. Vy sa len musíte otočiť doľava, doprava alebo narovnať hlavu, čím zastavíte otáčanie. Pri Head Tracking Gimbal režime sa zase otáča iba stabilizovaný záves s kamerou tak, aby sa neovplyvnilo otáčanie lietadla. Pri Fixed-Wing sa lietadlo netočí ani doprava, ani doľava, ale letí len rovno s dostatočným rotačným pohybom pre realistickú simuláciu letu.  

Ovládanie

Prístup ku všetkým dôležitým funkciám umožňuje vstavaný TouchPad alebo 5D tlačidlo na ovládači Mavica Pro. Ovládanie i obsluha samotného menu tak bude mimoriadne jednoduchá a intuitívna zároveň. Nemusíte mať preto z nej žiadne zbytočné obavy. Vďaka svojej konštrukcii je tlak na tvár minimálny, čím je používanie aj počas niekoľkých hodín obzvlášť pohodlné. 

Široké možnosti využitia

Vďaka svojej konektivite umožňuje jednoduché prepojenie aj s inými zariadeniami. K dispozícii budete mať Micro USB vstup, HDMI vstup alebo konektor pre slúchadlá. Slot pre MicroSD umožňuje nahrávať videá priamo na pamäťovú kartu. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Obsah balenia: okuliare,náhlavník,nabíjač 220V,HDMI a microUSB ká

Ďalšie vlastnosti

Značka: Dji

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 195 mm
Výška: 110 mm
Hmotnosť: 495 g
Hĺbka: 155 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: okuliare,náhlavník,nabíjač 220V,HDMI a microUSB ká

Ostatné

Kód produktu: DJIG0250

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore