DJI Mavic 2 ZOOM

0% úrok pri splátkach na 10 mes. Bez akontácie!

Cena:
1 249,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Nákupom získate NAY Extra body za 49,96 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Výkonný dron DJI Mavic 2 Zoom spája najnovšie technológie s inžinierstvom pre potreby náročných užívateľov, čím vytvára nezameniteľný zážitok z lietania. Letový čas 31 minút, 3-osová stabilizácia, detekcia prekážok vo všetkých smeroch, maximálna rýchlosť 72 km/h a špeciálna tichá konštrukcia hovoria o kvalite vyhotovenia. K plnému využitiu ponúka dron 12 MPx kameru s 4x priblížením (2x optické), prenos 1080p obrazu (8 km), 48 MPx fotografie, priblíženie počas letu, 4K HDR video (kompresia H.265) a funkcie Hyperlapse a Hyperlight. Dron DJI Mavic 2 Zoom ponúka jednoduché ovládanie vďaka ovládaču s dômyselnou konštrukciou, vylepšenému sledovaniu Active Track 2.0 a intuitívnemu režimu fotografovania.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • 4% späť na NAY Extra kartu

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Pripravte sa uvidieť viac 

Využitím najnovších, špičkových technológií DJI, patrí dron Mavic 2 ZOOM do sveta, kde sa snúbi inžinierstvo a technológia pre potreby profesionálnych leteckých fotografov. Vylepšeným systémom prenosu obrazu OcuSync 2.0, sa dostanete ďalej ako kedykoľvek predtým. V ideálnych podmienkach prenos obrazu v 1080p rozlíšení dosahuje hodnotu neuveriteľných 8 km. Systém využíva na prenos obrazových dát frekvenciu 2,4 GHz, ktorá je ale mnohokrát rušená inými bezdrôtovými zariadeniami, avšak Mavic 2 dokáže automaticky prepínať medzi 2,4 GHz a 5,8 GHz frekvenciou pre čo najplynulejší signál. OcuSync 2.0 ponúka teoretickú rýchlosť sťahovania do 40 Mbps a latenciu iba 120 ms, zaručujúcu plynulý obraz a zvýšenie kontroly zariadenia. Upravovať a nahrávať svoje zábery, napríklad na sociálne média, môžete priamo z cache a fotografie s vysokým rozlíšením sa automaticky ukladajú do smartfónu. 

Najvšestrannejšia kamera s dychberúcimi detailami 

Dron Mavic 2 ZOOM disponuje jednou z najvšestrannejších kamier na vytvorenie čo najdynamickejšej perspektívy. Kamera je vybavená 1/2.3 palcovým 12 MPx senzorom s automatickým zaostrovaním (až 40% rýchlejšie ako predošlá verzia), ktoré využijete v situáciách s vysokým kontrastom, na dosiahnutie čistoty záberu pri približovaní a oddaľovaní. V záberoch zo stredných vzdialeností vyniká možnosť zmeny zo širokouhlého 24 mm objektívu na 48 mm teleobjektív. Ten komprimuje vašu perspektívu na zvýšenie paralax efektu pre tradičné filmové zábery. Unikátne snímky objektov aj z veľkej diaľky sú možné vďaka 4x priblíženiu bez straty kvality a 2x optickému priblíženiu, takže už nemusíte lietať príliš blízko a obávať sa o bezpečnosť zariadenia. Funkcia Dolly Zoom je nový QuickShot pre Mavic 2 ZOOM a ponúka perspektívu ako z iného sveta. Automaticky nastavuje zaostrenie pri lietaní, čo pridáva intenzívny, ohýbajúci sa efekt vášmu videu. V neposlednom rade nová funkcia zachytávania detailov Super Resolution, vytvorí 48 MPx fotografiu spojením 9 fotiek teleobjektívom, pre zachovanie čo najvernejšej kompozície. 

Stabilné a plynulé zábery za všetkých okolností 

Plynulé a čisté zábery sú základnou požiadavkou, ktorú musí každý kvalitný dron spĺňať. Séria dronov Mavic 2 je vybavená 3-osovou stabilizačnou (gimbal) technológiou DJI, ktorá vám umožní natáčať zábery plynulo a stabilne, v takmer všetkých situáciách. 

Profesionálne vyzerajúce zábery prostredníctvom Hyperlapse 

Rozlúčte sa s komplikovaným post-spracovaním vašich videí s funkciou Hyperlapse. Dron dokáže vytvárať zábery a spracovávať ich automaticky, čím dokážete vytvoriť profesionálne vyzerajúce timelapse zábery (sekvencia fotiek v slede za sebou v určitom intervale) bez námahy. K dispozícií máte timelapse vo voľnom štýle (Free), krúžením (Circle), zameraním sa na určitý bod pri lete vpred (CourseLock) a naplánovaním dráhy letu k špecifickému miestu (WayPoint). Možnosť okamžitého zdieľania na sociálne média, jednoduchým stlačením tlačidla a uloženie si dráhy letu v knižnici (Task Library), ktorá umožňuje zopakovať si lietanie na obľúbených trasách, sú taktiež výhodou. Fotografie vo forme JPEG a RAW si môžete zároveň uložiť na SD kartu, čo vám nechá viac priestoru na editovanie. 

Vylepšená funkcia HDR fotografií 

Dron DJI Mavic 2 PRO podporuje vylepšené HDR fotografie, upravené technikou ktorá spája sekvencie snímok, na dosiahnutie vysokého dynamického rozsahu 13 EV, bez takzvaných duchov. Zvýši sa tak čistota fotografie a vyhnete sa nežiaducim umelým efektom.

Rozjasnite si svet vďaka HyperLight 

Pri väčšine záberov novodobých akčných kamier, či už na dronoch alebo aj samostatne, ste si mohli všimnúť problémy s videami a fotografiami, spravenými v prostredí so zníženou viditeľnosťou. Na tento problém si posvietili aj v DJI a implementovali do dronu Mavic 2 funkciu HyperLight. Jej použitím sa výrazne zlepšila kvalita fotografií, pri nízkom osvetlení a znížil sa celkový šum, pre čo najvernejšie detaily. 

Vyššia kvalita obrazu kompresiou H.265

Pre čo najvyššiu kvalitu záberov z vašich výletov, využíva Mavic 2 nahrávanie videa v 4K rozlíšení s vyššou rýchlosťou a kompresiou H.265. Použitím kodeku videa H.265/HEVC sa zachová až 50% viac informácií v porovnaní s videami v H.264/AVC, čím vytvoríte tie najkvalitnejšie videozáznamy s úžasnými detailami. 

Výkon a bezpečnosť ruka v ruke 

Na vytvorení najnovšej verzii dronu Mavic 2 sa strávilo množstvo hodín výskumom a testovaním, s výsledkom vyššieho výkonu, menšej spotreby energie a tichšieho letu. Vďaka prepracovanej konštrukcii tela dronu Mavic 2, ponúkajúcej vylepšený aerodynamický výkon, má v porovnaní s dronom Mavic Pro o 19% menší odpor pri lietaní maximálnou rýchlosťou 72 km/h. Viac kreatívnych možností vytvárania záberov vám poskytne dlhší čas lietania, použitím batérie Li-Ion 3850 mAh/15,4 V, prostredníctvom ktorej sa dostanete na hodnotu maximálnej doby letu 31 min. Sínusoidné FOC poháňajú regulátory ECS a tiché vrtule, ktoré zaručujú tichšie lietanie, čím nebudete narúšať okolie v ktorom sa práve nachádzate.  

Detekcia prekážok zo všetkých smerov 

Systém FlightAutonomy bol vylepšený na najnovšiu verziu, ktorá teraz detekuje prekážky vo všetkých smeroch. Je to po prvý krát v histórií dronov DJI, že sa senzory nachádzajú na všetkých stranách dronu, pre čo najvyššiu možnú bezpečnosť počas letu. S týmto systémom dokážete ochrániť svoj dron len do určitej miery, stále je to na užívateľovi a správnemu úsudku, podľa toho v akom prostredí sa nachádzate a taktiež pozornosti venovanej letu použitím smartfónu, ktoré určujú skutočnú bezpečnosť pri lietaní. 

Inteligentný let bez námahy 

Použitím výkonných kamier a inteligentných módov vytvárania záberov, ponúka dron Mavic 2 možnosti zachytávania vami vybraných scén, na profesionálnej úrovni a bez námahy. So systémom ActiveTrack 2.0 využíva nová verzia dronu 3D snímanie prostredia, namiesto predošlého 2D, čo napomáha k lepšiemu rozpoznávaniu sledovaného objektu a presnosti. Ak sa váš sledovaný objekt dostane za prekážku, kde ho kamera dronu stratí na chvíľu z dohľadu, integrovaný algoritmus pokračuje vo vytváraní záberu na základe predpokladanej dráhy. V prostredí s množstvom prekážok si dron Mavic 2 vytvorí 3D mapu, počas snímania daného objektu, vďaka čomu získate plynulý záber bez akéhokoľvek prerušovania

Intuitívne módy vytvárania záberov 

Pri vytváraní záberov s vašich dobrodružstiev určite využijete intuitívne možnosti rôznych režimov dronu, ktoré vám zaručia kvalitu a kreativitu, ako nikdy predtým. Pri určení bodu záujmu POI 2.0, ktorý využíva snímanie vzdialenosti a GPS, už nemusíte na získanie záberov krúžením letieť do stredu určeného bodu, ale to všetko systém vyrieši za vás. S určením bodov na trase Waypoint 2.0 taktiež stačí označiť špecifické miesto a naplánovať dráhu letu, bez predošlého zosnímania daného bodu. Vaše možnosti sú naozaj rozsiahle a zábery môžete zachytiť v prednastavených módoch ako sú, Boomerang, Asteroid a Dolly Zoom a rovnako využiť možnosť Panorámy so 4 nastaveniami.

Vynikajúce ovládanie ovládačom na dotyk prstu 

Tento štandardný diaľkový ovládač vám ponúkne nadštandardnú kontrolu a výdrž do 135 minút na jedno úplné nabitie. Disponuje ergonomickým, skladacím dizajnom s odnímateľnými páčkami, vďaka čomu je praktický pri nosení a rovnako aj ľahko skladovateľný. Jeho nová konštrukcia umožňuje lepšiu funkčnosť s obľúbenými smartfónmi, čo vám zaručí pohodlný zážitok z ovládania vášho dronu.  

Výbava dronu DJI Mavic 2 ZOOM zahŕňa:

 • 1x Mavic 2 ZOOM 
 • 1x Diaľkový ovládač 
 • 1x Batéria Li-Ion 3850 mAh/15,4 V
 • 1x Nabíjačka 220 V
 • 1x Napájací kábel 220 V
 • 3x Sada (1 pár) vrtulí 
 • 1x Kryt gimbalu 
 • 2x Náhradné ovládacie páčky 
 • 3x Kábel na prepojenie telefónu (Micro USB, USB-C, Lightning)
 • 1x Kábel USB/USB-C
 • 1x USB adaptér
 • 1x Návod na používanie (CZ) 

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Dji
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 9,1 cm
Hmotnosť: 905 g
Výška: 8,4 cm
Hĺbka: 21,4 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Manuál

Ostatné

Kód produktu: DJIM0256

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore