Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Kdekoľvek sa vyberiete 

DJI Mavic Pro Platinum je malý no výkonný dron, ktorý premení oblohu na plátno vašej kreativity, jednoducho a bez námahy. Jeho kompaktnosť a vysoký level komplexity robia z dronu Mavic Pro jeden z najsofistikovanejších dronov v histórií značky DJI. 24 vysoko výkonných procesorových jadier, nový systém prenosu obrazu do 7 km, 30 minútová doba letu s doletom až 15 km, 4 senzory a 4K kamera s mechanickou 3-osovou stabilizáciou, sú vám plne k dispozícií pohnutím prsta, či jediným dotykom. 

Lietajte ďalej než kedykoľvek predtým 

Vo vnútri kompaktného ovládača Mavic sa nachádza úplne nová technológia značky DJI s názvom OcuSync na prenos obrazu. S dosahom až 4 km pre krajiny EÚ (v USA je to 7 km) je možné vysielať živé vysielanie vo vysokej kvalite. Pre kratšie vzdialenosti je k dispozícií rozlíšenie Full HD 1080 p a na dlhšie vzdialenosti ponúka Mavic Platinum Pro stále kvalitné 720 p rozlíšenie. 

Bezpečnosť bez nehôd či škrabancov

Na bezpečný let bez nehôd a zbytočných nárazov využíva dron Mavic technológiu FlightAutonomy. Prostredníctvom 5 kamier a 7 senzorov, na vyhýbanie sa prekážkam, si dron vytvára 3D mapu prostredia do vzdialenosti 15 m. Dokáže pritom letieť rýchlosťou až 36 km/h a tak sa už nemusíte obávať lietania v prostredí s množstvom prekážok.  

Precízne ovládanie vznášania

Lokalizačné služby satelitov GPS sú vhodné vo voľných priestranstvách bez množstva prekážok. Bez tohto spojenia so satelitom by však mohlo dôjsť k strate kontroly dronu. Avšak dron Mavic Pro Platinum sa použitím obojstranných senzorov dokáže vznášať, na miestach bez GPS, veľmi precízne. Jeho vylepšený pozičný systém založený na ultrazvuku aj 3D obraze dovoľuje dronu sledovať svoje okolie, 15 m dopredu a 10 m nadol, čím je vhodný aj na použitie v interiéri.  

Využite každý jeden pixel

Ako jediný dron svojej veľkosti, DJI Mavic disponuje vysoko precíznym, mechanickým 3-osovým stabilizačným systémom kamery. Nahraté videá sú tak stabilné, bez straty jediného pixelu. Tento systém dovoľuje taktiež fotiť kvalitné 12 megapixelové fotografie s formátom Adobe DNG RAW, ktoré sa dajú upraviť do toho najmenšieho detailu.  

Nahrávanie videa 4K Ultra HD

Dron Mavic podporuje nahrávanie videa v 4K Ultra HD rozlíšení pri 30 snímkach za sekundu. Na stabilizáciu videa sa nepoužíva žiaden elektronický softvér, čo zaručí 4K kvalitu obrazu. Miniatúrny a precízny 3-osí gimbal, disponuje schopnosťou stabilizovať zábery kamery aj pri vysokých rýchlostiach, čím zaistí stabilné videá a ostré fotografie

Automatické zachytávanie záberov ako profesionál

Na to aby ste nahrali profesionálne zábery už nie je potrebný filmový štáb. Využitím funkcie ActiveTrack stačí označiť špecifický, pohybujúci sa objekt a Mavic Pro Platinum ho dokáže automaticky nasledovať. Môžete si tak vytvoriť zábery úžasnej kvality bez námahy. 

Kontrola jednoduchým zamávaním 

Zabudnite na smartfón či ovládač. Prostredníctvom kamerového systému Mavic Pro Platinum dokáže reagovať na rozličné gestikulácie, čím mu môžete zadať rôzne príkazy. Urobte si selfie alebo zámavajte a Mavic vás bude nasledovať a vytvorí vám nádherné fotografie. 

Jemné nastavenie ovládania 

Ak sa pohybujete v interiéri, alebo len chcete lietať pomalšie, zapnutím módu Tripod sa upraví celková funkcia dronu. Maximálna rýchlosť sa zníži na 3,6 km/h, kvôli čomu bude Mavic vykonávať pomalé a precízne pohyby. Použitie je vhodné na vyhýbanie sa prekážkam a na vytváranie stabilných záberov.

Presná výška letu automaticky 

Ak chcete aby váš dron ostal v rovnakej výške po celú dobu natáčania, nemusíte sa už trápiť zložitými nastaveniami alebo používaním ovládača. Mavic Pro Platinum to za vás spraví automaticky a udrží tú správnu výšku letu ponad nerovný terén. 

Kompatibilita so smartfónom 

Možno si len chcete rýchlo zalietať a zabaviť sa so svojimi priateľmi, či sa pochváliť známym svojou novou hračkou. Jediné čo k tomu potrebujete je váš dron a smartfón. Prostredníctvom aplikácie DJI GO 4, uvidíte presne to čo vidí kamera a taktiež získate všetky dôležité informácie o polohe, stave batérie a omnoho viac. Využiť môžete aj technológiu TapFly, pre začiatočníkov, čo zjednoduší ovládanie na jeden dotyk, po ktorom sa dron presunie na vybrané miesto. Vám už stačí len ovládať kameru a vytvárať perfektné zábery, zatiaľ čo dron letí stabilne na určenú pozíciu.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Dji

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 25 cm
Hmotnosť: 190 g
Výška: 12 cm
Hĺbka: 12 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: RC kábel (Micro USB konektor)

Ostatné

Kód produktu: DJIM0252

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore