Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Vo vnútri ovládača Mavic, ktorý sa zmestí do vrecka, sa nachádza prenosová technológia DJI OcuSync s dosahom až 7 km s Full HD 1080/720 video prenosom.

Ak nemáte dron na dohľad, nemôžete vidieť prekážku v jeho letovej dráhe alebo pri jeho zostupe z veľkej výšky výšky v režime pre návrat domov. Využitím technológie FlightAutonomy vidí okolité prekážky až do vzdialenosti 15 m, ktorým sa dokáže vyhnúť rýchlosťou do 36 km/hod. a predísť tak nehode aj pri lietaní bez vizuálneho kontaktu.

Technológia FlightAutonomy znamená, že Mavic sa môže pohyvovať v rôznom prostredí a automaticky presne a bezpečne pristáť na mieste odkiaľ vzlietol.

Mavic je schopný lietať až 27 minút do vzdialenosti 13 km vďaka vysoko výkonným a efektívnym motorom.

Mavic je jediný dron svojich rozmerov, ktorý je vybavený integrovaným vysoko presným 3-osovým stabilizačným systémom kamery, ktorý zabezpečí kryštálovo čisté fotografie a plynulé videá.

Keď je Mavic vo vzduchu a vy ste v zábere, všetko čo potrebujete pre obstaranie momentky je jednoduché gesto. S Mavic v móde Gestá si tak môžete zaobstarať unikátne selfie.

Keď si chystáte záber alebo lietate vo vnútri budov, nechcete letieť príliš rýchlo. Prepnite do módu Statív a každý pohyb Mavica sa stane precíznym a pomalým.

Akumulátor Mavic poskytuje letový čas až 27 minút, umožňuje kontrolovať stav akumulátora v reálnom čase počas letu pomocou aplikácie DJI GO. Ďalej vypočítava zostávajúci letový čas a pomáha tak pilotovi lietať bezpečnejšie.

Pomocou aplikácie DJI GO môžete vidieť všetko, čo vidí kamera a ďalšie informácie o Mavic ktoré potrebujete vedieť, ako napr. kapacitu akumulátora, smer letu, polohu a pod.

Obsah balenia

Kvadrokoptéra Mavic
Ovládač so systémom prenosu OcuSync
Inteligentný akumulátor Li-Pol 11,4V / 3830mAh
Nabíjač 50W
Sada vrtúľ 3 páry
Micro SD karta 16GB
USB kábel
RC kábel (Lightning konektor)
RC kábel (Micro USB konektor)

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Dji

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 25 cm
Hmotnosť: 1900 g
Výška: 12 cm
Hĺbka: 12 cm

Ostatné

Kód produktu: DJIM0250

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore