DJI Mini 2 Global version dron

Doprava zadarmo

Smart: Áno, Batéria - počet: 1, Výdrž batérie: 31 min.,


Cena 459,00 €

9,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Dron DJI Mini 2 je ideálnou voľbou pre začiatočníkov, je výkonný a skrátka mini. Ohromí vás pôsobivým výkonom, ohromujúcou kvalitou obrazu aj pri tvorbe videí. Na to všetko vám bude stačiť len pár kliknutí. Preskúmajte úplne novú perspektívu s novým dronom DJI Mini 2 a zachyťte okamihy, vďaka ktorým je váš život jedinečný. Zažijete pohľad na svet z vtáčej perspektívy a užijete si zážitok z lietania. Dron podporuje 12 Mpx letecké fotografie a 4K Ultra-Clear video. DJI Mini 2 s hmotnosťou necelých 250 g dokáže lietať na jedno plné nabitie až 31 minút. Dosah ovládania drona je do 4 km. Zábavu a lietanie podporuje DJI Fly aplikácia, ktorá obsahuje tutoriál, ktorý vás jednoducho a rýchlo naučí s dronom lietať. Kompatibilita s iOS a Android. Pri používaní výrobku je potrebné dodržiavať príslušné právne predpisy pre používanie dronov.

 

Vyrazte naľahko a voľne lietajte

S hmotnosťou nižšou ako 249 g váži dron približne rovnako ako jablko a vojde sa vám do dlane. Mini 2 je váš ideálny, kompaktný a pohodlný spoločník na cesty, ktorý transformuje spôsob, akým zachytávate svoje obľúbené spomienky.

Malý, ale silný

Vďaka intuitívnym a pokročilým funkciám ukrytým v prenosnom tele vám DJI Mini 2 poskytuje úplnú slobodu pri tvorbe, kedykoľvek a kdekoľvek chcete. Či už fotografujete na opustenej pláži alebo zachytávate detaily zábavného rodinného stretnutia, Mini 2 zvládne všetko. S maximálnou výdržou batérie 31 minút poskytuje DJI Mini 2 viac ako dosť času na dokonalý záber. Mini 2 odolá vetrom úrovne 5 a vzlietne v maximálnej nadmorskej výške 4 000 metrov, takže vaše zábery budú stabilné ako pri lete pozdĺž veterného pobrežia, tak vysoko nad vysokohorským lesom.

Prenos videa OcuSync 2.0

Mini 2 podporuje prenos videa v rozlíšení HD až na 10 km a má vynikajúce funkcie proti rušeniu, vďaka čomu budete môcť lietať ďalej a vidieť jasnejšie. Vždy dodržujte miestne pravidlá a predpisy a pokiaľ nie je povolené inak, lietajte s dronom v zornom poli.

3-osový gimbal so 4K kamerou

Fotoaparát s rozlíšením 12 Mpx prináša pôsobivý obsah. Spoločne s videom v rozlíšení 4K/30 fps a 3-osovým motorizovaným gimbalom zaisťuje DJI Mini 2 ohromujúcu kvalitu obrazu, ktorý navyše zostáva plynulý, bez ohľadu na to, aké dobrodružné bude vaše pilotovanie.

4x násobný zoom

Bezpečnejšie, jednoduchšie kompozície a prechody medzi zábermi z rôznych vzdialeností umožňuje 4x digitálny zoom.

Quick Shots

Pomocou niekoľkých kliknutí DJI Mini 2 automaticky zaznamenáva a natáča videá v profesionálnej kvalite. Či už ste začiatočník alebo pokročilý pilot, DJI Fly vám pomôže vytvoriť pôsobivé výsledky doplnené o zvukovú stopu a filtre.

QuickShots predprogramované pohyby a režimy snímania obrazu

o Dronie: DJI Mini 2 letí dozadu a nahor a kamera sleduje váš objekt. Nastavte výškový limit 12, 18, 24, 30 alebo 36 m
o Helix: DJI Mini 2 letí nahor a preč a krúži okolo vášho objektu. Nastavte výškový limit 12, 18, 24, 30 alebo 36 m
o Rocket: DJI Mini 2 letí priamo do vzduchu s fotoaparátom smerujúcim nadol a sleduje váš objekt. Nastavte výškový limit 12, 18, 24, 30 alebo 36 m
o Circle: DJI Mini 2 bude krúžiť okolo vášho objektu v stálej nadmorskej výške a vzdialenosti.
o Boomerang: DJI Mini 2 lieta ako bumerang okolo vášho objektu (oválna dráha letu), spúšťaním a zastavovaním videá na rovnakom mieste.
o Panoramas: Zachyťte širšiu perspektívu s vybranými režimami Panorama.
o Sphere: DJI Mini 2 automaticky nasníma dvadsať šesť snímok a spojí ich dohromady, aby získal krištáľovo čistý obraz.
o 180 °: Zachytí sedem fotografií pre rozsiahle obrázky krajiny.
o Wide-Angle: Zachytí obraz 3x3 skladajúci sa z deviatich obrázkov.

Panoráma

Vyberte si medzi širokouhlými, 180° a Sphere panorámami. O zvyšok sa postará DJI Mini 2 a takmer okamžite vytvorí panoramatické majstrovské dielo.

Vylepšené fotografie

Aplikácia DJI Fly disponuje inteligentnou integrovanou optimalizáciou fotografií. Aplikácia po stiahnutí fotografie automaticky zvýši kvalitu obrazu, čo bude mať za následok živé farby a detaily.

Image modes: rôzne režimy fotografie pre rôzne scenáre

o AEB Triple Shot: Auto Exposure Bracketing (AEB) nasníma tri snímky s rôznou expozíciou a zlúči ich dohromady pre dosiahnutie živého obrazu. Snímky môžu byť upravené tak, aby sa pri následnom spracovaní zobrazil obraz s vysokým dynamickým rozsahom (HDR).
o Timed Shots: Využite pre seba pár sekúnd navyše, pred samotným fotografovaním vďaka časovaným snímkam.

Zjednodušený let pre ohromujúci obsah

DJI Mini 2 starostlivo optimalizuje užívateľské rozhranie a inteligentné funkcie. Vďaka inteligentnému návratu domov, automatickému vzletu a presnému vznášaniu je prevádzka efektívnejšia a bezpečnejšia ako kedykoľvek predtým.

Priame sťahovanie a okamžité úpravy

Keď sa Mini 2 dostane do blízkosti vášho inteligentného telefónu, aplikácia ho rozpozná, pripojí a synchronizuje vybrané fotografie a videá rýchlosťou až 6 - 20 MB/s. Intuitívny editor DJI Fly obsahuje rozmanitú sadu kreatívnych šablón. Lietanie, fotografovanie, úpravy a zdieľanie je možné vykonať takmer okamžite.

DJI Care Refresh

DJI Care Refresh je teraz k dispozícii aj pre DJI Mini 2. Za príplatok ponúka DJI Care Refresh komplexné krytie a až dve náhradné jednotky do jedného roka. Dvojročný plán poskytuje 3 náhradné jednotky za 2 roky.
Úplný zoznam podrobností nájdete na adrese https://www.dji.com/service/djicare-refresh

Obsah balenia

 • dron Mini 2
 • ovládač
 • 1x náhradný akumulátor
 • 1x pár náhradných vrtúľ
 • 1x kábel typ C
 • 2x kryt kamery (gimbalu)
 • 1x RC kábel microUSB
 • 1x RC kábel USB-C
 • 1x RC kábel lightning konektor
 • 1x pár náhradných páčok
 • 6x náhradné skrutky
 • 1x skrutkovač

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Smart Áno
Batéria - počet 1
Výdrž batérie 31 min.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií DJI Mini 2 Global version dron

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené