Popis produktu

Ako profesionál

Natáčajte videá pomocou smartfónu ako profesionál. Stabilizátor je vybavený niekoľkými senzormi a motormi, ktoré zaisťujú prvotriednu stabilizáciu vo všetkých troch osiach. Vy tak môžete bežať a vaše video bude stále stabilné. Zaujímavou funkciou je ActivTrack, ktorá umožní sledovanie vybraného objektu.

Jednoduché ovládanie

DJI Osmo Mobile 2 vyniká tiež jednoduchosťou ovládania, stačí vložiť telefón do držiaka, spustiť stabilizátor a všetko je pripravené. Samotný stabilizátor možno ovládať pomocou joysticku, ktorý je skvele prístupný. Do telefónu je možné nainštalovať aplikáciu, ktorá umožní prepojenie s telefónom a možno tak ovládať niektoré funkcie, medzi ktoré patrí napríklad režim panorámy alebo zoomovanie. Skrytú výhodou je tiež možnosť využitia stabilizátora ako powerbanky, vďaka integrovanej batérii s kapacitou 2600 mAh. Doba nabíjania batérie 2 hodiny.

Kvalitné spracovanie

Stabilizátor je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré sú ľahké a zároveň pevné. Celková váha je iba 485g. Ergonomické spracovanie zaisťuje pohodlé používanie po celý deň. Stabilizátor je možné zložiť, takže je kompaktný a môžete ho mať všade so sebou. 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Obsah balenia: Návod

Ďalšie vlastnosti

Značka: Dji

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 72 mm
Výška: 295 mm
Hmotnosť: 485 g
Hĺbka: 113 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: Návod

Ostatné

Kód produktu: DJI0660

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore