DJI Osmo Mobile 3

Cena:
109,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,18 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

DJI Osmo Mobile 3 je trojosí gimbal umožňujúci nahrávať perfektne stabilné a plynulé videa vaším smartfónom. Vaše videá získajú ešte lepšiu kvalitu a dosiahnu profesionálnu úrovne vďaka pokročilej stabilizácii a užitočným funkciám, ako je napríklad ovládanie pomocou gest, možnosť sledovania vybraného objektu ActiveTrack 3.0, tvorba Timelepse a SlowMotion videí alebo efektívna a rýchla editácia videa s možnosťou pridania dynamických pohybov a špeciálnych zoom efektov. Videá môžete následne zdieľať na sociálnych sieťach. K týmto vynikajúcim funkciám sa pridáva tiež ergonomické prevedenie rukoväte, skladacia konštrukcia a dômyselné rozmiestnenie ovládacích prvkov. Integrovaná batéria ponúkne kapacitu 2450 mAh s výdržou až 15 hodín.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
Popis produktu

Dokonale plynulé videa

Ak patríte medzi tých, ktorí radi a často natáčajú videá na svoj telefón a zároveň chcete posunúť kvalitu svojej tvorby o úroveň vyššie, tak práve pre vás je vhodný gimbal DJI Osmo Mobile 3. Gimbal vám poskytne veľa užitočných funkcií, ktoré vám pomôžu na ceste za pekným a pútavým obsahom. K tomu sa pridáva aj pokročilá stabilizácia, s ktorou dosiahnete krásne stabilné a plynulé videá, ktoré ohromia nielen vás, ale aj vašich priateľov alebo divákov.

Prepracovaný dizajn

Vynikajúcou vlastnosťou gimbalu DJI Osmo Mobile 3 je jeho ergonomické prevedenie. Jeho rukoväť padne presne do ruky, a aj dlhšie natáčanie zvládnete s ľahkosťou. Zároveň tento gimbal vyniká svojou nízkou hmotnosťou, ktorá činí len 405 gramov a tiež skladacou konštrukciou. Vďaka tomu ho môžete mať stále pri sebe a byť pripravení na nahrávanie všetkých zaujímavých okamihov. Súčasťou je aj integrovaná batéria s kapacitou 2450 mAh, ktorá poskytne dostatok energie až na 15 hodín prevádzky.

Špeciálne módy pre vašu tvorbu

Gimbal DJI Osmo Mobile 3 umožňuje prevádzku v niekoľkých módoch, ktoré si možno zvoliť priamo v aplikácii DJI Mimo. Jedným z nich je Šport mód. Tento mód pracuje so špeciálne navrhnutými algoritmami pre možnosť rýchleho sledovania akejkoľvek akcie. Vďaka tomu vám neunikne žiadny okamih. Ďalším módom je Story mód. Tento umožní dodávať vaším videám špeciálne efekty stlačením jediného tlačidla. Na výber budete mať hudobné šablóny, prechodové filtre a mnoho ďalšieho. Po editácii budete môcť video ihneď zdieľať na sociálnych sieťach priamo z aplikácie. Medzi ďalšími špeciálnymi režimami nájdete možnosť tvorby pôsobivých Hyperlepse, Timelepse a SlowMotion videí.

Ovládajte nahrávanie pomocou gest

Milovníci selfie alebo vlogeri iste ocenia možnosť ovládania gimbalu pomocou gest. Predná i zadná kamera vášho telefónu v spolupráci s aplikáciou dokážu rozpoznať niekoľko gest. K zahájeniu nahrávania alebo k obstaraniu skupinovej selfie fotografie nebudete potrebovať stlačiť žiadne tlačidlo. Veľkou výhodou je aj veľmi rýchle nastavenie a rýchla aktivácia nahrávania vďaka prítomnosti spúšte. Vhod príde aj funkcia Quick Roll, ktorá umožní rýchly prechod z režimu na šírku do režimu na výšku a naopak.

ActiveTrack 3.0

Vďaka funkcii ActiveTrack 3.0 vám už nikdy neutečie objekt zo záberu. Táto funkcia využíva pokročilé algoritmy a počítačové sledovanie. Vám postačí stlačiť spúšť a so sledovaním vami zvoleného objektu vám gimbal aktívne pomôže. Je jedno, či bude vami natáčaný objekty rýchly alebo pomalý, stále vám gimbal umožní jeho nielen rýchle, ale aj plynulé sledovanie. Túto funkciu môžete využiť aj pri tvorbe Hyperlepse záberov, v ktorých môže skvele vyniknúť vami požadovaný objekt.

Jednoduché a rýchle ovládanie aj jednou rukou

K perfektnej ergonómii rúčky gimbalu sa pridáva tiež veľmi jednoduché a intuitívne ovládanie. Doslova na dosah prstov máte všetky ovládacie prvky, ktoré vám umožnia ovládať samotný gimbal a dokonca aj jeho nastavenie v aplikácii bez toho, aby ste sa museli dotknúť telefónu. Pomocou joysticku sa jednoducho budete pohybovať v menu a nastavenie gimbalu tak bude otázkou chvíľky. Na dosah budete mať tiež tlačidlo pre ovládanie priblíženia, ktorého rýchlosť si možno prispôsobiť. Do svojich videí tak budete môcť vniesť aj Hitchcock efekt.

Obsah balenia: DJI Osmo Mobile 3, napájací kábel, prepravný obal, pútko na zápästie a protišmyková podložka

Hore

Parametre produktu

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 157 mm
Výška: 46 mm
Hmotnosť: 405 g
Hĺbka: 130 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: protišmyková podložka

Ostatné

Kód produktu: DJI0662

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore