DJI Osmo Pocket čierny

Cena:
249,00 €

Pôvodná cena 359,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

DJI Osmo Pocket je miniatúrna kamera s integrovaným stabilizátorom, ktorá vám umožní tvorbu profesionálnych videí. Vďaka kompaktným rozmerom ju môžete vziať kdekoľvek so sebou. Kamera je vybavená optickým snímačom 1/2,3", ktorý umožní tvorbu 4k videa pri 60 snímkach za sekundu a tiež umožní tvorbu fotografie s maximálnym rozlíšením 12 Mpx. Na rúčke stabilizátora sa nachádzajú ovládacie tlačidlá a dotykový displej, ktoré umožnia pohodlné ovládanie. Kameru možno tiež spárovať so smartfónom a prostredníctvom aplikácie DJI Mimo možné ovládať funkcie a nahrávať videá s použitím rôznych módov. Záznam je možné ukladať na pamäťové karty microSD s maximálnou kapacitou 256 GB. Integrovaná batéria s kapacitou 875 mAh dodá dostatok energie až na 140 minút záznamu.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 31 %
Popis produktu

Malá ale výkonná

Veľkou prednosťou kamery DJI Osmo Pocket je jej kompaktné prevedenie, vďaka tomu ju môžete vziať so sebou kamkoľvek a vytvárať nádherná videa i bez veľkého a ťažkého vybavenia. Kamera je vybavená kvalitným obrazovým snímačom s veľkosťou 1/2,3", ktorý umožňuje nahrávanie videí vo vysokom 4k rozlíšení pri snímkovej frekvencii 60 snímok za sekundu. Výsledný záznam tak bude plný detailov a zároveň bude plynulý, a hlavne stabilný vďaka kvalitnej a tichej stabilizácii. Objektív kamery má skvelú svetelnosť f/2.0.

Ľahká a tichá

Aj cez svoje miniatúrne a ľahké prevedenie je stabilizátor vybavený striedavými motormi, ktoré možno ovládať s maximálnou presnosťou. Chladenie celého zariadenia prebieha pasívne, takže je eliminovaný všetok hluk a vaše záznamy nebudú nijako rušené.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie stabilizátora je veľmi jednoduché a pohodlné, a navyše vďaka pieskovanej rukoväti sa aj dobre drží. Na dosah palca máte všetka tlačidlá, ktorými je možné ovládať stabilizátor a kameru. Ďalšou skvelou vlastnosťou je tiež integrovaný dotykový displej. Zaujímavosťou je tiež špeciálny port, ktorý umožňuje pripojenie ďalšieho voliteľného príslušenstva, ako sú adaptéry pre smartfóny, bezdrôtový modul a ďalšie ovládacie prvky. Toto príslušenstvo nie je súčasťou balenia.

DJI Mimo

Je perfektná aplikácia, ktorá vám ešte spríjemní ovládanie vašej kamery. Cez túto aplikáciu možno vykonávať všetky nastavenia a tiež voliť najrôznejšie režimy, vďaka ktorým vytvoríte profesionálne a zaujímavé zábery čohokoľvek. Medzi zaujímavé režimy patrí Motionlapse alebo Nightshot a Activetrack. Ďalej možno využiť aj Pro mode, ktorý vám sprístupní pokročilé manuálne nastavenie kamery. Samozrejmosťou je tiež možnosť fotografovania až 12 Mpx fotografií do súborov RAW. Videá potom možno natáčať vo formáte D-Cinelike videos, ktorý umožní dodatočné úpravy.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Dji
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 28,6 mm
Výška: 121,9 mm
Hmotnosť: 116 g

Obsah balenia

Obsah balenia: Redukcia Lightning

Ostatné

Kód produktu: DJI0642

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore