Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všechny služby pro produkt

Hore

Popis produktu

2,7K HD videá a 12 Mpix snímky

Lietajúca kamera DJI Phantom 3 Standard zaznamená vaše zážitky nezabudnuteľným spôsobom. Prinesie vám úplne nový pohľad na športy, rodinné akcie alebo akékoľvek aktivity. Vstavaná kamera dokáže zachytiť ostrý a jasný obraz v 2,7K HD videu alebo originálne 12 Mpix snímky. Precízne spracovaný trojosí záves udržuje kameru stabilnú, čím dodáva vašim záberom filmové kúzlo. Aj keď sa počas letu zariadenie nakláňa a otáča, záves udržiava stabilný smer a rovinu kamery a eliminuje všetky otrasy.

Intuitívne lietanie s absolútnou kontrolou

Silné a citlivé motory pošlú počas letu kvadrikoptéru presne tam, kde budete chcieť. Vďaka ovládaču, vyhotovenému špeciálne pre dron, budete mať v rukách úplnú kontrolu nad vašim zariadením. Precízne ovládacie prvky umožňujú riadiť smer letu, zatiaľ čo otočným ovládačom môžete samostatne natáčať kameru. So vstavaným akumulátorom, držiakom mobilného zariadenia a zosilňovačom s dosahom do 1 km je lietanie jednoduché a zábavné. Nad letom kvadrikoptéry získate absolútnu kontrolu a prehľad.

Automatický letový asistent

S kvadrikoptérou DJI Phantom 3 Standard môžete lietať slobodne a s istotou. Môžete si byť istý, že sa k vám vráti po stlačení jedného tlačidla. Vstavaný GPS senzor zaznamenáva miesto vzletu a uloží ho do pamäte. Zariadenie sa na váš pokyn alebo pri strate riadiaceho signálu okamžite vráti na miesto vzletu. Po celú dobu letu ostáva stabilný a po vzletu automaticky visí na mieste a čaká na vaše povely. Pomocou pákových ovládačov môžete meniť jeho výšku i smer.

Mobilná aplikácia DJI GO

Fotografie a videá môžete zhotoviť jediným dotykom aj vďaka mobilnej aplikácii, ktorá premení vaše chytré mobilné zariadenie na ovládač kamery, letecký kokpit a omnoho viac. Aplikácia DJI GO vám dá pocit, že je kamera priamo vo vašich rukách. Okrem jednoduchého ovládania získate vďaka aplikácii jedinečný živý náhľad z paluby, umožní vám ovládať spúšť kamery, meniť jej nastavenia a poskytne vám prístup k množstvu funkcií. Vďaka vylepšenému zosilňovaču Wi-Fi signálu jednoducho pripojíte kvadrikoptéru k mobilným zariadeniam.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Dji

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore