DJI Phantom 4, 4K Ultra HD kamera - kvadrokoptéra vystavený kus s plnou zárukou

Cena:
1 199,00 €

Pôvodná cena 1 609,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 23,98 €

Doprava zadarmo

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Termíny doručenia

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Vytvárajte snímky či videá vo veľkom štýle. S touto kvadrokoptérou zachytíte množstvo momentov, ktoré by sa Vám za normálnych okolností zachytiť nepodarilo. S kamerou s rozlíšením 12 Mpx a možnosťou nahrávania v 4K rozlíšení dosiahnete mimoriadne kvalitné zábery plné jasných a sýtych farieb i ostrých detailov. Telo Phantomu 4 je odolné, minimalizuje odpor a zaručuje stabilitu počas celej doby. Je flexibilný a disponuje mnohými letovými režimami, z ktorých si bez pochýb vyberiete. Asférický objektív so zorným uhlom 94° znižuje skreslenie o 36% a chromatickou jednotkou o 56%. Po skončení nahrávania si viete jednoducho skontrolovať či už trasu, vzdialenosť, dĺžku, rýchlosť alebo miesto, kde sa Phantomu 4 nachádzal. Ak nie ste v používaní takejto kamery zbehlý, určite oceníte režim pre začiatočníkov. Po jeho spustení dosahuje len do obmedzenej výšky a zájde len do vzdialenosti 30 m. Maximálna možná výška môže dosiahnuť až do 500 m.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 25 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Skvelý spoločník

Majte pod kontrolou všetko, čo sa deje okolo Vás i nad Vami. S týmto kvadrokoptérom DJI Phantom 4 zachytíte snímky či videá z takého uhla, ktorý by ste samy pravdepodobne nedokázali vytvoriť. Štíhlym, aerodynamickým a kompaktným trupom minimalizuje odpor v silnom vetre, čím dokáže lepšie predvídať a presne sa hýbať. Plne vstavaný záves umožnil posunúť ťažisko do strednej časti, čím zabezpečil ešte väčšiu stabilitu. 

Ohromná kvalita 

Vyznačuje sa palubnou kamerou s objektívom s ohniskovou dĺžkou 20 mm s 3-osým stabilizovaným závesom, rozlíšením 12 Mpx a možnosťou vytvárania videí v 4K rozlíšení. Tešiť sa tak môžete na dokonalé zábery, či už v podobe snímok alebo video záznamov.

Letové módy

Na výber budete mať hneď niekoľko režimov, ktoré by sme Vám radi priblížili. Position (P) mód umožňuje využívať satelitné a vizuálne pozicovania, funkciu TapFly, ActiveTrack a inteligentné letové režimy. Športový režim je citlivejší na ovládanie a prináša vzrušenie z rýchlosti. Let je aj pri vysokých rýchlostiach bezpečnejší a precíznejší. Stabilitu i udržanie výšky zabezpečuje režim Atti, ktorý je súčasne vhodný pre natáčanie plynulých záberov počas letu.

Detekcia prekážok

S touto pokročilou funkciou získava kamera svoje vlastné oči. V porovnaní s predchádzajúcim modelom je až päťkrát presnejšia, takže akýchkoľvek nehôd sa obávať nemusíte. Pri štandardnom režime pred prekážkou kamera zastaví a ostane visieť vo vzduchu. V režime TapFly, ActiveTrack alebo Smart Return Home sa prekážke buď vyhne alebo zastaví, aby predišiel zrážke. O svojich krokoch Vás však informuje, takže máte o všetkom neustále prehľad. 

ActiveTrack

Nezáleží na tom, či bežíte, cestujete, poprípade raftujete. S vyspelou technológiou počítačového videnia Vás zariadenie neustále sleduje. Po celú dobu je navyše stále účinná aj detekcia prekážok. Je teda na ňom ako sa rozhodne – či Vás bude nasledovať, či sa prekážke vyhne alebo či ostane stáť. 

Postprodukcia 

Až z desiatich farebných profilov si budete môcť vybrať ten, ktorý najviac zodpovedá Vašim požiadavkám. Či už režim Vivid pre zvýraznenie farby a kontrastu alebo Cine-D a D-Log režim s veľkým dynamickým rozsahom. Takúto možnosť ocenia predovšetkým profesionálny fotografi. Aj preto bol Phantom 4 vybavený 12 Mpx fotoaparátom, podporou Adobe DNG RAW a profilmi pre objektív zabudované priamo do Adobe Lightroom a Photoshop. 

Obsah balenia

 • Phantom 4
 • Vysielač 2,4GHz
 • Pohonný akumulátor 15,2V / 5350mAh
 • Nabíjač 17,4V / 100W
 • 4 páry vrtuľou
 • Nabíjač pohonného akumulátora a vysielače
 • Prepravný kufor
 • Manuál

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Dji
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 28,95 cm
Hmotnosť: 1380 g
Výška: 19,6 cm
Hĺbka: 28,95 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 1xACCU,nabíjačka,vrtule

Ostatné

Kód produktu: DJI0420

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore