DJI Pocket 2


Akčná kamera, Dotyková obrazovka, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, Odolné prevedenie, Snímková frekvencia videa: 60 sn/s, Rozlíšenie: 64 Mpx, Digitálna stabilizácia obrazu, Podpora pamäťových kariet: micro SDHC, Ukladacie médium: micro SD, Podporované obrazové formáty: jpeg, Video formáty: MP4, Kapacita batérie: 875 mAh. Viac info


Cena 379,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Malý fotoaparát DJI Pocket 2 v kompatknom čiernom prevedení s uhlom záberu 93° umožňuje zachytiť horské pásmo so 180° panorámou alebo skupinové selfie s 3x3 panorámou. Disponuje funkciami ako ActiveTrack 3.0, Timelapse, Story mode, Al Editor a Motionlapse. Plynulé zábery v pohybe zaručí 3-osý stabilizátor. K dispozícii sú 4 mikrofóny a 1/1.7 palcový senzor. Fotoaparát vytvára 64 Mpx fotografie s 8x digitálnym zoomom. Samozrejmosťou sú HDR videá v rozlíšení 4K/60 fps.

Vreckové rozmery a motoricky ovládaná stabilizácia

DJI Pocket 2 je doslova vreckový fotoaparát, ktorý vám, aj napriek jeho kompatkným rozmerom poskytne vysoké rozlíšenie a videá na profesionálnej úrovni. Disponuje 3-osou stabilizáciou obrazu, vďaka ktorej dokáže nahrávať plynulé videá v pohybe. Táto inovatívna technológia je skvelá pre kreatívne fotografie, ako sú ručné snímky s dlhou expozíciou. Vzhľadom na jeho malú veľkosť ho vložíte nielen do tašky, ale aj do vrecka, čo mu umožňuje robiť vám spoločnosť vždy a všade.

 

Kvalita obrazu, ktorú budete milovať

Zaznamenať zážitky vo vysokej kvalite môžete formou fotografií, a to hneď v 64 Mpx rozlíšení alebo pomocou videí 4K/60 fps. HDR videá vám zaručia bohaté farby a 8-násobný digitálny zoom vám naopak pomôže priblížiť všetky detaily. Pre záznam priestorového zvuku sú  k dispozícii 4 mikrofóny, ktoré sú umiestnené na rukoväti. Pohlcujúci zvuk vám zaručí technológia DJI Matrix Stereo. Čo nepochybne oceníte, je, že sa s priblížením približuje aj zvuk čím vytvára dynamickejšiu zvukovú stopu.

 

Panoráma s vysokým rozlíšením a efekty 

Aby ste mohli s vašimi priateľmi zdieľať vaše najlepšie selfie nájdete vo výbave pôvabné efekty Glamour Effects. Naopak, pre skupinové selfie je tu funkcia 3x3 panoráma. DJI Pocket 2 sa pýši uhlom záberu 93° pre dokonale zložené zábery na sociálne siete. S týmto vreckovým fotoaparátom môžete tiež zachytiť celé horské pásmo so 180° panorámou. Nechýba Timelapse, MotionlapseHyperlapse či ActiveTrack 3.0. V ponuke je tiež režim Story mode. Ten využíva videá a hudobné šablóny k vytvoreniu pútavých minifilmov už na pár kliknutí. 

Obsah balenia:

1x DJI Pocket 2
1x DJI Pocket 2 Obal
1x DJI Pocket 2 Mini Control Stick
DJI Pocket 2 držiak na statív (1/4")
1x popruh na zápästie
1x Napájací kábel
1x sada nálepiek DJI
1x Adaptér Osmo Pocket Smartphone (Lightning a USB-C)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
GPS Nie
Optický zoom 3
Rozlíšenie 64 mpx
Stabilizácia obrazu Digitálna
Odolné prevedenie Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií DJI Pocket 2

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami