Donkey King - Nintendo Switch hra


  Médium: Game card, Platforma: Nintendo Switch, Typ hry: Adventúry, Lokalizácia: anglická Viac info


  Cena 47,90 €

  Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,96 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  Popis produktu

  Arkádová hra Donkey Kong County: Tropical Freeze určená pre hernú konzolu Nintendo SWITCH vás znovu zavedie do sveta plného banánoch, kde sa zhostíte úlohy opičiaka a jeho priateľov a budete sa snažiť o záchranu tejto zemi pred nájazdom hrozných nepriateľov. Okrem hlavnej postavy tu dostanete možnosť hrať aj za iné menšie postavičky ako sú Diddy alebo Dixie Kong, ktorý sa do tohto titulu po rokoch vracia a tiež nováčik pohodový opičiak Funky Kong. Prekvapí vás spôsob scrollovania, pri ktorom sa kamera otáča, ale v správnych smeroch, aby dodala väčšiu dynamickosť a dostanete tu rozľahlý svet, v ktorom Donkey a jeho priatelia cestujú po šiestich rozmanitých ostrovoch. Novinkou je mód pre začiatočníkov.

  Ďalšie divoké dobrodružstvo

  Donkey Kong a jeho banda sú späť v ďalšom divokom dobrodružstve v hre Donkey Kong Country: Tropical Freeze. Toto ľadové dobrodružstvo prináša pestrofarebnú HD grafiku, živé detaily, dynamické scenérie a to všetko spojené s melodickým soundtrackom od presláveného Davida Wise. Tentoraz majú Kongovi svoj ostrovný domov zamorený Snowmadmi: novými chladnokrvnými nepriateľmi, ktorí prišli na lodiach a s pomocou čarovného rohu premenili tropický raj na ľadové kráľovstvo. Aby toho nebolo málo, prehnal sa cez Donkey Kong ostrov ešte arktický cyklón a odfúkol Kongovi ďaleko od ich domova. 

  Pozbierajte všetky banány

  Musí tak začať veľkolepú cestu späť cez šesť rôznych ostrovov, získať svoje banány a rozmraziť si domov. Na každom ostrove čaká kopa šialených divokých úrovní vrátane Rambiho jázd, podvodných výtržností, bitiek s bossmi a rôznych tajných priechodov. Vďaka novej dynamickej kamere máte možnosť často vidieť akciu takým spôsobom, ako ešte nikdy predtým. Nová kamera si vypožičiava filmové prvky napríklad pri šialených explóziách Barrel Cannon a pri jazde s banskými vozíkmi mimo trať.

  Dosiahnite víťazstvo za pomoci kamarátov

  Ako je už zvykom v sérii Donkey Kong Country, DK môže spolupracovať s kamošom na chrbte, aby získal extra schopnosti - a tentoraz si môžete vyberať dokonca z troch možností! Vždy spoľahlivý Diddy Kong sa vracia vyzbrojený svojou arašidové zbraní a "sudovým" katapultom, ktorý dokáže prekonať inak smrtiaci preskoky. Do série sa tiež vracia Dixie Kong s jej žuvačkovou zbraní a blonďavými kučerami, ktoré jej pri skoku dokáže vystreliť do špeciálnej rotácie a udrží ju tak dlhšie vo vzduchu. Medzi hrateľnými postavami tiež prvýkrát nájdete Cranky Konga. Ten je vyzbrojený svojou vernou palicou, s ktorou pomôže Donkey Kong prekonať prudký terén za pomoci špeciálneho pohybu. Ak hráte sólo, nájdite si toho najvhodnejšieho parťáka k objavovaniu mnohých tajomstiev hry a alebo sa spojte s priateľmi, ktorí môžu prevziať kontrolu nad voľbou parťáka.

   

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Médium Game card
  Platforma Nintendo Switch
  Typ hry Adventúry
  Lokalizácia anglická

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Donkey King - Nintendo Switch hra

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené