Doprava a doručenie

 • Doprava domov s vynáškou zadarmo Doprava domov s vynáškou zadarmo

  Dopravu ťažkého tovaru máte u nás zadarmo aj s vynáškou do bytu. Pri nákupe v e-shope môžete využiť dopravu zadarmo pri každej objednávke nad 40 € a ťažký tovar vám tiež vynesieme do domu alebo bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Chcete si vybrať dátum doručenia alebo mať istotu, že príde cez víkend? Potrebujete vyniesť a rovno zapojiť novú práčku? Odviezť obalový materiál alebo starý spotrebič? Vyberte si Komfortnú dopravu, všetko pre vás zabezpečíme a navyše si nemusíte brať dovolenku.

 • Komfortná doprava večer a cez víkend Komfortná doprava večer a cez víkend

  Komfortnú dopravu sme rozšírili o možnosť doručenia večer alebo počas víkendu. Už nemusíte celý deň čakať na to, kedy sa ozve kuriér. Vopred si vyberiete, v ktorom čase má prísť. A aby ste si nemuseli vybavovať v práci voľno, môžete si zvoliť večerné doručenie medzi 17:00 – 20:00 hod., alebo si zvolíte doručenie cez víkend.

 • Osobné vyzdvihnutie e-shopových objednávok v predajni Osobné vyzdvihnutie e-shopových objednávok v predajni

  Vybrali ste si tovar v našom e-shope a objednávku si chcete vyzdvihnúť v predajni? Alebo sa chcete vyhnúť zbytočnému čakaniu pri pokladni? Využite možnosť rezervácie tovaru v predajni alebo osobné vyzdvihnutie e-shopových objednávok v predajni.

 • Osobný odber v centrálnom sklade Osobný odber v centrálnom sklade

  Vybrali ste si niečo z našej ponuky, ale nemáme to skladom vo vašej obľúbenej predajni? V našom centrálnom sklade v Senci pre vás máme 500 000 produktov, ktoré vám vieme pripraviť do hodiny od objednania. 

 • Odvoz a likvidácia starých spotrebičov Odvoz a likvidácia starých spotrebičov

  Chcete sa zbaviť starého spotrebiča? Pomôžeme vám s tým.

Všetko o nákupe