Dormeo budík so svetlom a rádiom

Cena:
39,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

POPIS PRODUKTU

Spríjemnite si prebúdzanie s moderným budíkom Dormeo, ktorý je unikátnou kombináciou príjemného zvuku a svetla. Vybrať si môžete až z 10 nastavení jasu, pričom nechýba simulácia vychádzajúceho slnka. Budík ponúka na výber 6 farieb a 6 zvukov. Jednoduché ovládanie zabezpečuje dotykový displej. Budík sa môže pochváliť aj FM rádiom. A čo je najdôležitejšie - prinesie vám prirodzený a jemný spôsob prebúdzania.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Svetelný budík Beurer WL75 s inovatívnym pripojením k smartfónu, so stimuláciou východu a západu slnka. Budík je vybavený náladovým svetlom, funkciou zmeny farieb s individuálnym nastavením farby a 10 pamäťovými miestami pre rádio. Možné používať aj ako lampu pri čítaní. Štýlový budík disponuje LCD displejom s modrým podsvietením, manuálnym nastavením jasu, funkciou odloženie budenia, samostatnou spánkovou časťou s aplikáciou "beurer LightUp" a možnosťou nastavenia intenzity svetla. Budík so vstupom AUX je kompatibilný s IOS 8.0 a Android 4.4.

Základné parametre

 • FM rádio: Nie
 • Budík: Áno
 • Farebné filtre: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Dormeo budík so svetlom 

 • Kombinácia svetla a príjemného zvuku v budíku
 • 10 nastavení jasu (vrátane simulácie vychádzajúceho slnka)
 • 6 farieb
 • 6 zvukov
 • FM rádio
 • Dotykový displej

Prebúdzanie, ktoré vás naladí na celý deň

Prebúdzajte sa prirodzeným spôsobom s budíkom so svetlom Dormeo. Tradičné budíky prebúdzajú hlasnými a ostrými zvukmi, ktoré vás prebudia šokom a vy začínate deň vystresovaní a znepokojení. Prebúdzacie svetlo vás namiesto hlasných a nepríjemných zvukov prebudí jemne a pohodlne postupným zosilňovaním svetla v miestnosti počas 30 minút, čím simuluje východ slnka.

Žiadne nepríjemné zvuky

Okrem simulovaného východu slnka multifunkčná prebúdzacia lampa ponúka na výber 6 prírodných zvukov ako audio impulz na prebudenie. Podobne ako svetlo aj zvuky začínajú jemne a pomaly pridávajú na intenzite a pomaly vás prebúdzajú zo spánku do bdelosti.

FM rádio

Svetlo je vybavené aj FM rádiom, ktoré môžete použiť namiesto prírodných zvukov, ak uprednostňujete zobúdzanie sa pri zvukoch vašej obľúbenej rannej šou. FM rádio je vybavené funkciou automatického vyhľadávania a ukladania staníc, takže vaše obľúbené stanice si môžete jednoducho vyhľadať a uložiť.

Východ a západ slnka

Multifunkčná prebúdzacia lampa má aj funkciu simulácie západu slnka, ktorá otáča ranný proces a ukolíše vás do relaxačného a pokojného spánku. Počas 30 minút sa svetlo postupne stlmuje a premení sa na šikovné nočné svetlo.

Nastavenie podľa vaších predstáv

Okrem výberu zo 6 rôznych prírodných zvukov a rádia na prebudenie má multifunkčná prebúdzacia lampa na výber 7 rôznych farieb. Vyberte si teplé biele, zelené, červené, modré, fialové, oranžové alebo indigo svetlo a prispôsobte si prebúdzaciu lampu tak, aby bola ideálna pre vaše prostredie na spanie.

Intenzita svetla prebúdzacej lampy sa dá tiež prispôsobiť:

 • Vyberte si jednu z 10 rôznych intenzít svetla od pokojného nočného svetla až po stimulujúcu plnú intenzitu svetla.
 • S touto lampou budete mať ideálne množstvo svetla vždy, keď to budete potrebovať.

Komfortné ovládanie

Niektoré budíky a iné technologické výrobky môžu byť mätúce a ťažko ovládateľné, ale multifunkčná prebúdzacia lampa sa veľmi jednoducho používa. Deti ani seniori nebudú mať žiadny problém s nastavením času a alarmu či ovládaním ostatných vlastností vďaka jednoduchému a intuitívnemu dizajnu.

Vždy prídete načas

Ak sa vám už niekedy stalo, že došlo k výpadku elektrickej energie, kým ste spali, určite viete, aké dôležité je mať budík so záložnou batériou. S multifunkčnou prebúdzacou lampou už nikdy neprídete do práce alebo na stretnutie neskoro. Jednoducho do hodín vložte dve AAA batérie (nie sú súčasťou balenia) a oddychujte bez obáv a s vedomím, že sa prebudíte zrelaxovaní a včas.

Šiková funkcia opakovaného budenia

Všetci mávame rána, kedy po zazvonení budíka chceme stráviť ešte pár minút v posteli a prebudiť sa svieži do nového dňa. Multifunkčná prebúdzacia lampa má funkciu opakovaného budenia, ktorá vám dopraje niekoľko minút drahocenného spánku predtým, ako vás znova prebudí do nového dňa.

 • Šikovná funkcia opakovaného budenia vám poskytne dodatočných 5 minút spánku a po ich uplynutí znova začne znieť jemný zvuk podľa vášho výberu a začne vás jemne prebúdzať.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

FM rádio: Áno
Budík: Áno
Farebné filtre: Áno
Denné svetlo: Áno
Infračervené svetlo: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Dormeo
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 18 cm
Hmotnosť: 350 g
Výška: 18 cm
Hĺbka: 10,5 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: USB kábel

Rádio

FM rádio: Áno

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Budík: Áno

Ďalšie parametre

Farebné filtre: Áno
Denné svetlo: Áno
Východ slnka: Áno
Infračervené svetlo: Nie

Ostatné

Kód produktu: 110040388

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore