Ducati PRO-I EVO biela

Doprava zadarmo

Hmotnosť: 12 Kg, Kapacita batérie: 7.8 Ah, Výkon motora: 350 W,


Cena 459,00 €

9,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elektrická kolobežka Ducati PRO-I EVO v štýlovom bielom prevedení, ktorú využijete na cestu do práce, školy či len tak do mesta. Nízka hmotnosť a intuitívny skladací mechanizmus zjednodušia prenosnosť kolobežky. Výhodou tejto kolobežky je to, že môžete byť neustále spojený prostredníctvom Bluetooth technológie s vašim mobilným zariadením. O bezpečnosť sa starajú 8,5” pneumatiky s dušou, dvojitý brzdný systém so zadnou kotúčovou a prednou elektrickou brzdou. Dojazd až 35 km zabezpečuje 350 W motor s kapacitou batérie 280 Wh, ktorú nabijete za približne 5 hodín. Maximálna rýchlosť až 25 km/h.

Aplikácia Ducati Urban e-Mobility

Túto užívateľskú aplikáciu, ktorá je voľne dostupná k stiahnutiu na Google Play a App Store, bola vyvinutá spoločnosťou Italdesign. Ide o akúsi virtuálnu garáž s funkciami kolobežky, umožní sledovať výkon, aktuálny stav batérie, navigačné mapy a mnoho ďalšieho. V prostredí aplikácie môžete neustále sledovať hlavné informácie o výkone alebo polohe kolobežky.

Konštrukcia

Pre zaistenie vysokých výkonov kolobežky je jej rám vyrobený zo zliatiny hliníka. Jednoduché prenášanie za minimálne vynaloženého úsilia okrem konštrukcia z ľahkého hliníka tiež poskytuje systém jednoduchého sklápacieho mechanizmu kolobežky, ktorú zložíte jediným pohybom. Vystužený skladací systém obsahuje pokročilý antivibračný mechanizmus, vďaka ktorému je kolobežka stabilnejšia a pre prevádzku ešte bezpečnejšia.

Pohon

O pohon sa stará striedavý motor s výkonom 350 W. Komfortnú funkciu tempomatu, udržujúceho konštantnú rýchlosť bez nutnosti držania plynu možno aktivovať z aplikácie. Tempomat môžete vypnúť v prostredí aplikácie, či pomocou brzdovej páky.

Pneumatiky

Jazdný komfort zvyšujú 8,5” kolesá vybavené dušou, ktoré napomáhajú pohlcovať vibrácie a tlmenie nerovností. Navyše sú výborne priľnavé k vozovke.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 12 Kg
Kapacita batérie 7.8 Ah
Výkon motora 350 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Ducati PRO-I EVO biela

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené