Dyson TP09 Purifier Cool Formaldehyde™


Čistička vzduchu, Príkon: 40 W, Smart ovládanie mobilom: Nie, Pre veľkosť miestnosti: 60, Maximálna hlučnosť: 61 dB, Filter: Uhlíkový filter, HEPA filter, Formaldehydový, Senzor kvality ovzdušia: Áno, Funkcia zvlhčovania: Nie, Vzduchový výkon: 1044 m3/hod., UV svetlo: Nie, Ionizátor: Nie, Nočný režim: Áno, Regulácia výkonu: Áno, Display: LCD, Časovač: Áno, Diaľkové ovládanie: Áno. Viac info


Cena 699,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 13,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 69,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Popis produktu

Čistička vzduchu Dyson TP09 Purifier Cool Formaldehyde™ pohltí až 99,95% ultra jemných častíc.

Čistička vzduchu Dyson TP09 Purifier Cool Formaldehyde™

Zachytáva prach, alergény a vírus H1N17

Dokonca ničí formaldehyd¹
Pohltí až 99,95% ultra jemných častíc.² Plne utesnený systém splňuje normu HEPA H13.³ Čistí vzduch rovnomerne v celej miestnosti. Automaticky sníma, reaguje a zobrazuje stav kvality vzduchu v reálnom čase.

Dyson testuje nad rámec priemyselného štandardu.

Pre skutočné obytné priestory

Inžinieri spoločnosti Dyson navrhli test POLAR tak, aby prekonal priemyselný testovací štandard – meranie filtrácie, snímania a cirkulácie na zabezpečenie dôsledného čistenia celej miestnosti.

Detekujú a informujú, automaticky

Štyri senzory, vrátane polovodičového senzora formaldehydu, spolupracujú s jedinečným algoritmom, ktorý presne diagnostikuje, zobrazuje a reaguje na kvalitu vzduchu.

Zachytí nečistoty pokročilou filtráciou HEPA

Kombinovaný HEPA + karbónový filter zachytáva plyny a 99,95% častíc už od veľkosti 0,1 mikronu.² Katalytický filter nepretržite ničí formaldehyd.

Nepretržite ničí formaldehyd

Katalytický filter Dyson nepretržite zachytáva a rozkladá molekuly formaldehydu¹ na vodu a CO2. A nie je potrebné ho meniť.

Jediná čistička vzduchu plne utesnená podľa normy HEPA H13

Pre zabránenie úniku znečisťujúcich látok späť do vzduchu je nielen filter utesnený podľa štandardu HEPA, ale rovnako aj celá čistička vzduchu.³ Takže, čo sa dostane dovnútra, vo vnútri tiež zostane.


Obsah balenia:

  • Čistička vzduchu Dyson Purifier Cool Formaldehyde™
  • Diaľkový ovládač

¹Celkové testovanie spotrebiča treťou stranou na základe kumulatívneho testovania čistej hmotnosti formaldehydu podľa normy GB/T 18801-2018 nepretržitým vstrekovaním, pokiaľ nie je dosiahnutá najvyššia koncentrácia formaldehydu CADR. Výsledky sa môžu v praxi líšiť.

²Filtračná účinnosť testovaná na 0,1 mikrónu (EN1822, ISO29463). Miera zachytávania plynu sa líši.

³ Zaťaženie časticami za použitia oleja DEHS špecifikovaného normou EN1822 v komore podľa špecifikácie ASTM F3150. Testované v najvyššom režime v laboratóriách IBR US na celkovú účinnosť spotrebiča nad 99,95 %.

⁴Pri nastavení najvyššej rýchlosti. Testovaná projekcia vzduchu a rozsah čistenia v miestnosti s objemom 81 m3.

⁷Celý spotrebič bol testovaný nezávislým laboratóriom tretej strany Amid v Írsku v testovacej komore veľkosti 28,5 m3, kde počiatočná teplota bola 20±3 ⁰C a relatívna vlhkosť 50±5 %. Vírus chrípky A (H1N1) bol v skúšobnej komore aerosólovaný a koncentrácia vo vzduchu pozorovaná po dobu 60 minút pri maximálnej rýchlosti ventilátora. Čistička vzduchu Dyson dosiahla účinnosť 99 %, ale skutočná účinnosť sa môže líšiť v závislosti od aktuálneho prostredia a nastavenia rýchlosti. Testované iba na víruse chrípky A (H1N1).

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 61 dB
Smart (ovládanie mobilom) Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Dyson TP09 Purifier Cool Formaldehyde™

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené