Battlefield V PS4 hra

Cena:
39,90 €

Pôvodná cena 69,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

POPIS PRODUKTU

Hra pre PlayStation 4, Battlefield 5 vás pozýva do najväčšieho svetového konfliktu, aký tu kedy bol. Vracia sa do minulosti, časov druhej svetovej vojny, aby nám pripomenula, čo hodnoty ako odvaha, beznádej, odhodlanie a inštinkt prežitia skutočne znamenajú. Hra oproti staršej verzii ponúka nové mapy, zbrane, vozidlá a to všetko samozrejme typické pre druhú svetovú vojnu. Môžete si užiť príbeh v hre pre jedného hráča alebo hrať na obrovskom bojisku s množstvom iných hráčov. Vašu postavu si v online bitkách môžete vizuálne ale aj funkčne prispôsobovať, taktiež zbrane, vozidlá a podobne. Hra obsahuje Battle Royale režim FIRESTORM.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 43 %
Popis produktu

Vojenské operácie pre veľké množstvo hráčov

Battlefield 5 predstavuje adrenalínový zážitok vojnového prostredia, ktorý môžete zdieľať so svojimi priateľmi. Vychutnáte si ikonickú akciu parašutistických zoskokov, tankových stretnutí, vzdušných súbojov či mestských prepadnutí. Máte sa na čo tešiť, pretože neskôr bude do hry pridaný ďalší mód, zvaný Battle Royale, posledný nažive vyhráva. Zatiaľ hra ponúka obrovské súboje 64 hráčov, ktorá sa skladá z pechoty, vozidiel a lietadiel. 

Hra pre jedného hráča

Obľúbený mód sa vracia späť aj v tejto generácii hry. Tento krát budete hrať za nórskeho vojaka, nováčika, ktorý sa ocitne za nepriateľskými líniami v Severnej Afrike. Zažite druhú svetovú vojnu očami mužov a žien, ktorý navždy zmenili túto planétu. Pridajte sa a odhaľte neočakávane príbehy ľudí, ktorý boli za týmto celosvetovým konfliktom. 

Inovácia a čata

Hrať tímovo nebolo nikdy dôležitejšie ako teraz. Inovatívne prvky hry odmeňujú synchronizáciu jednotlivých tímov rôznou podporou ako je napríklad raketa V-1 alebo Churchill crocodile tank s plameňometom. Vylepšená technika úmrtia a nasledovného nasadenia do hry sa postará, aby ste stále mali dostatok akcie a nikdy sa nenudili. Pocíťte silu explózie, odtiahnite zraneného vojaka do bezpečia, alebo zasiahnite prichádzajúci granát vo vzduchu a nedovoľte mu sa vás ani dotknúť. 

Nič vás nezastaví

Prispôsobte si bojové pole a využite ho vo vašu výhodu. Vynovená funkcia deštrukcie budov a ostatných predmetov vás určite nebude obmedzovať vo vašom hernom štýle. Následne ste teraz schopní stavať rôzne barikády aj na už zničených budovách a tak si zabezpečiť nejakú tu ochranu. Stacionárne zbrane teraz môžete potiahnuť pomocou vozidiel na nové pozície a tak zmaximalizovať ich palebný potenciál. 

Vytvorte si vlastný štýl hry

Po prvý-krát si v hre Battlefield môžete prispôsobiť jednotlivé zbrane, aby sa správali tak, ako vám to najviac vyhovuje. Zvoliť si smiete aj výzor vašej postavy. Oblečte ju do čohokoľvek, čo je práve k dispozícií. Vizuálnu i palebnú úpravu je možné nastaviť aj na vozidlách druhej svetovej vojny. Rozhodnite sa, či chcete v boji dlhšie vydržať alebo spôsobiť väčšie poškodenie. 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 137 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 140 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatné

Kód produktu: EAP404081

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore