Služby k produktu

  • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

    Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

  • NAY Extra klub NAY Extra klub

    S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

  • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

    Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Atmosféra

EA GAMES FIFA 18 Legacy vám dá napriek tomu, že je to len virtuálna hra pocítiť atmosféru ako na skutočnom štadióne. O to, aby ste sa vžili do hry a mali pocit, že práve vy ste skutočným hráčom priamo na ihrisku sa postarajú detaily ako napríklad reálny pohyb slnka na oblohezmena kvality trávnika počas behu, stupňovanie atmosféry, či transparenty. Diváci na štadióne s vami budú prežívať každý váš útok, skóre, či gól. Možno práve EA GAMES FIFA 18 Legacy vám umožní prežiť váš nesplnený sen o vašej futbalovej kariére.

 

Technológia Real Player Motion

EA GAMES FIFA 18 Legacy disponuje novým systémom animácie, ktorá vám pomôže okamžite preniknúť do deja hry. Vďaka rýchlej odozve sú pohyby hráčov plynulejšie. Prostredníctvom technológie Real Player Motion si môžete na obrazovke vychutnať všetky verné pohyby vašich obľúbených hráčov. EA GAMES FIFA 18 Legacy je doplnená o 6 archetypov, ktorých predstavujú celosvetovo uznávaní hráci ako sú napríklad Ronaldo, Robben či Sterling. Hra je vylepšená o ich hráčske štýly, ktoré sú pre každého z nich špecifické a výnimočné.

 

Výbušnosť a dynamika

Zabráňte súperovi preniknúť na vašu polovicu. Rýchle obranné reakcie obrancovotočky a dribling prinesú viac útočných akcií. Meňte pomalé vedenie lopty na rýchle alebo naopak. Využite talent hráčov a ich herné majstrovstvo ovládania a spracovania hry. Rýchlostné animácie umožnia hru zrýchlyť aj spomaliť a tak prekvapiť vašich protivníkov. 

 

Dramatickosť

EA GAMES FIFA 18 Legacy vám dáva príležitosť na to, aby ste ste dosiahli vytúžené góly za oveľa dramatickejších okolností. O všetko sa postarajú povahové črty hráčov, vďaka ktorým sa v kritických momentoch môžu stať skutočnými hrdinami. Ovládanie centrovaných lôpt vytvára viac príležitostí na to, aby ste dali gól. Vyberte si dlhé prihrávky priamo pred bránu, vysoké oblúky alebo center v stoji a premeňte vašu šancu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: DVD
Platforma: Xbox 360
Typ hry: Športové
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: DVD
Platforma: Xbox 360
Typ hry: Športové
Vekové obmedzenie: 3+
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 137 mm
Výška: 190 mm
Hmotnosť: 140 g
Hĺbka: 15 mm

Obsah balenia

Tlačený manuál: Nie

Ostatné

Kód produktu: EAX200973

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore