Služby k produktu

  • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

    Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

  • NAY Extra klub NAY Extra klub

    S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

  • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

    Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Staňte sa súčasťou hry

Začnite hrať a okamžite preniknite do hry. Vyberte si hráča a sledujte jeho pohyby pri práci s loptou. Pohyby hráčov sú oveľa plynulejšie vďaka rýchlej odozve. Technológia Real Player Motion prináša na obrazovku verné pohyby hráčov, a vy tak máte pocit, že sledujete reálnu hru. Hra je vylepšená o 6 svetovo uznávaných hráčov ako sú Ronaldo, Sterling či Robben. Špecifické hráčske štýly a pohyby týchto hráčov sú prenesené do hry. Užívajte si skvelú hru s vylepšeniami, ktoré vás prenesú priamo na štadión. 

Atmosféra, ktorá vás vtiahne do hry

Do hry vás okrem úžasnej hráčskej dynamiky vtiahne aj neutíchajúca atmosféra na štadióne a takmer reálné zobrazenie na aké ste zvyknutí pri sledovaní futbalových zápasov. Slnko pohybujúce sa po oblohe, kinematografické stupňovanie atmosféry, ale aj detaily ako reklamné plochy, transparety či dokonca aj odpadky. Všetky tieto kulisy vám dajú pocit, že ste priamo na ihrisku obrovského štadióna. Pri strelení gólu sa ozývajú hlasné reakcie divákov, ktoré vás ešte viac motivujú k ďalším gólom a útočným akciám. 

Koncovka od profesionála

Vytvorte si príležitosť na únik a vytvote útok, ktorý premeníte na golovú šancu. Vďaka plynulým pohybom a animáciam máte väčšiu šancu skórovať. Skvelá práca nôh, rúk a hlavy pripspeje k streleniu  dychberúcich gólov. Pri centrovaní lopty máte k dispozícii niekoľko možností, ako dostať loptu za brankárov chrbát. Vyberte si dlhé prihrávky priamo pred bránu, vysoké oblúky alebo center v stoji a premeňte vašu šancu. 

Tímová taktika 

FIFA 18 prichádza s rozšírenými možnosťami štýlov, ktoré vám umožnia hrať oveľa taktickejšie. Zvoľte si klub a všimnite si jeho taktické zmýšľanie či defenzívu. Vyberte zo svojich záloh a pošlite nového hráča na trávnik, a to všetko bez prerušenia hry. Čerstvý hráč zapadne do zostavy a spolu s ostatnými má dostatok priestoru na sledovanie a čítanie hry. 

Výbušnosť a dynamika

Zabráňte súperovi preniknúť na vašu polovicu. Rýchle obranné reakcie obrancov, otočky a dribling prinesú viac útočných akcií. Meňte pomalé vedenie lopty na rýchle alebo naopak. Využite talent hráčov a ich herné majstrovstvo ovládania a spracovania hry. Rýchlostné animácia umožnia hru zrýchliť aj spomaliť, a tak prekvapiť protivníkov.  

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Športové
Lokalizácia: česká

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Športové
Vekové obmedzenie: 3+
Lokalizácia: česká

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 137 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 140 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatné

Kód produktu: EAP420611

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore