Popis produktu

FIFA 19 Legacy Ultimátny tím

Staňte sa súčasťou najobľúbenejšieho režimu série FIFA a vybudujte si vysnívaný tím z tisícky dostupných hráčov. Nový FUT  19 (FIFA Ultimátny tím 19) ponúkne živý obsah z UAFA Champions League, prvý krát predstavený zápasový režim Divízia Rivalov a mnoho ďalších lákavých vecí. 

Zmeny oproti FIFA 18

FIFA 19 Legacy Edition ponúka vizuálne zmeny pre modely hráčov, ihriska, animácií, dresov ale aj hlavného menu. Obsahuje aktualizované kluby, dresy, súpisky tímov. Herné prvky sú nezmenené, takže sa hra hraje rovnako ako FIFA 18 či FIFA 17 pre PlayStation 3. 

Režimy Hry

Hra je zárukou zábavy a stále si tu nájdete niečo, čo vás zabaví. Či si len chcete narýchlo zahrať režim Výkop s vaším kamarátom alebo chcete budovať vlastnú kariéru. Môžete sa zúčasniť množstva turnajov : mužským, ženských, Online, Mezdinárodných, Klubových a podobne. Svoje zručnosti si dokážete otestovať v Hrách zameraných na schopnosti. Hrať Online nemusíte len turnaje, môžete hraj aj proti svojím priateľom alebo aj celé sezóny. 

*** UEFA Champions League vstupuje do vyraďovacej fázy a túto skutočnosť si nenechá ujsť ani EA SPORTS™ FIFA 19. Pri tejto príležitosti vydá spoločnosť EA novú výtvarnú predlohu s trojicou potenciálnych šampiónov UEFA Champions League: Neymarom Jr., Kevinom De Bruynom a Paulom Dybalou.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 3
Typ hry: Športové
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 3
Typ hry: Športové
Vekové obmedzenie: 3+
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 97 g
Hĺbka: 15 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: Hra

Ďalšie parametre

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatné

Kód produktu: EAP318122

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore