FIFA 19 Legacy Edition Xbox 360 hra

Cena:
34,90 €

Pôvodná cena 60,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,70 €

POPIS PRODUKTU

Hra FIFA 19 Legacy Edition je určená pre Microsoft Xbox 360. Zavedie vás do futbalového sveta plného výziev, súperenia, adrenalínu, sklamania či pocitu z výhry. Hra, oproti predošlej verzie, ponúka nové súpisky tímov, kluby, dresy. Herné prvky sa nezmenili, a budú rovnaké ako vo FIFA 18 a FIFA 17 pre Xbox 360. Ponúka vylepšenú vizuálnu podobu hry a taktiež novú grafiku hlavného menu. Režimy hry ako Výkop, Kariéra, Turnaje, Ženský medzinárodný turnaj, Hry zamerané na schopnosti, Online sezóny, Priateľské Online zápasy a Staň sa profesionálom budú obsahovať rovnaké herné prvky a inovácie ako predošlé hry FIFA 18 a FIFA 17.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 43 %
Popis produktu

FIFA 19 Legacy Ultimátny tím

Staňte sa súčasťou najobľúbenejšieho režimu série FIFA a vybudujte si vysnívaný tím z tisícky dostupných hráčov. Nový FUT 19 (FIFA Ultimátny tím 19) ponúkne živý obsah z UAFA Champions League, prvý krát predstavený zápasový režim Divízia Rivalov a mnoho ďalších lákavých vecí. 

Zmeny oproti FIFA 18

FIFA 19 Legacy Edition ponúka vizuálne zmeny pre modely hráčov, ihriska, animácií, dresov ale aj hlavného menu. Obsahuje aktualizované kluby, dresy, súpisky tímov. Herné prvky sú nezmenené, takže sa hra hraje rovnako ako FIFA 18 či FIFA 17 pre Xbox 360. 

Režimy Hry

Hra je zárukou zábavy a stále si tu nájdete niečo, čo vás zabaví. Či si len chcete narýchlo zahrať režim Výkop s vaším kamarátom alebo chcete budovať vlastnú kariéru. Môžete sa zúčasniť množstva turnajov : mužským, ženských, Online, Mezdinárodných, Klubových a podobne. Svoje zručnosti si dokážete otestovať v Hrách zameraných na schopnosti. Hrať Online nemusíte len turnaje, môžete hraj aj proti svojím priateľom alebo aj celé sezóny. 


 

*** UEFA Champions League vstupuje do vyraďovacej fázy a túto skutočnosť si nenechá ujsť ani EA SPORTS™ FIFA 19. Pri tejto príležitosti vydá spoločnosť EA novú výtvarnú predlohu s trojicou potenciálnych šampiónov UEFA Champions League: Neymarom Jr., Kevinom De Bruynom a Paulom Dybalou.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: DVD
Platforma: Xbox 360
Typ hry: Športové
Lokalizácia: česká

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: DVD
Titulky: anglické
Platforma: Xbox 360
Typ hry: Športové
Vekové obmedzenie: 3+
Lokalizácia: česká

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 190 mm
Hmotnosť: 81 g
Hĺbka: 15 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: Hra

Ďalšie parametre

VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: EAX200975

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore