FIFA 19 PC hra

Cena:
25,99 €

Pôvodná cena 58,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,52 €

POPIS PRODUKTU

Hra FIFA 19 je určená pre počítačové zostavy. Zavedie vás do futbalového sveta plného výziev, súperenia, adrenalínu, sklamania či pocitu z výhry. Hra, oproti predošlej verzie, ponúka nové módy hry, vylepšené animácie, modely hráčov a samostatné možnosti ovládania lopty. Medzi nové funkcie patria: Dynamické taktiky, Načasované zakončenie, systém aktívneho spracovania lopty. Režim Výkop bol taktiež vylepšený a teraz obsahuje viacero možnosti zábavy ako napríklad režim prežitia, bez pravidiel, vlastné pravidlá, veľká vzdialenosť a mnoho ďalších.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 56 %
Popis produktu

FIFA 19 Ultimátny tím

Staňte sa súčasťou najobľúbenejšieho režimu série FIFA a vybudujte si vysnívaný tím z tisícky dostupných hráčov. Nový FUT 19 (FIFA Ultimátny tím 19) ponúkne živý obsah z UEFA Champions League, prvý krát predstavený zápasový režim Divízia Rivalov a mnoho ďalších lákavých vecí.

Režim Výkop

Vo vynovenom móde Výkopu ,voči FIFA 18, si prídu na svoje všetci hráči všetkých herných štýlov a úrovní schopností. Každý si môže hru užiť a stať sa víťazom. Zvoľte si z výberu možností rôznych typov zápasov. Od finále poháru až po zápas s vlastnými pravidlami.

 

Nové funkcie oproti FIFA 18

Vďaka vylepšeným prvkom hrania budete mať v hre FIFA 19 pod kontrolou každý moment na ihrisku, nech sa to už týka zápasovej taktiky, či práce s loptou. Úplne nový systém aktívneho spracovania lopty zlepší zážitok z ovládania lopty. Tešiť sa môžete aj na dynamické taktiky, súboje o loptu 50/50. 

*** UEFA Champions League vstupuje do vyraďovacej fázy a túto skutočnosť si nenechá ujsť ani EA SPORTS™ FIFA 19. Pri tejto príležitosti vydá spoločnosť EA novú výtvarnú predlohu s trojicou potenciálnych šampiónov UEFA Champions League: Neymarom Jr., Kevinom De Bruynom a Paulom Dybalou.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: DVD
Platforma: PC
Typ hry: Športové
Lokalizácia: česká

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: DVD
Titulky: české
Platforma: PC
Typ hry: Športové
Vekové obmedzenie: 3+
Lokalizácia: česká

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 190 mm
Hmotnosť: 165 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: EAPC01801

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore