FIFA 19 PS4 hra

Zobraziť

Médium: BLU-RAY, Platforma: PlayStation 4, Typ hry: Športové, Lokalizácia: česká,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Hra FIFA 19 je určená pre konzolu PlayStation 4. Zavedie vás do futbalového sveta plného výziev, súperenia, adrenalínu, sklamania či pocitu z výhry. Hra, oproti predošlej verzie, ponúka nové módy hry, vylepšené animácie, modely hráčov a samostatné možnosti ovládania lopty. Medzi nové funkcie patria: Dynamické taktiky, Načasované zakončenie, systém aktívneho spracovania lopty. Režim Výkop bol taktiež vylepšený a teraz obsahuje viacero možnosti zábavy ako napríklad režim prežitia, bez pravidiel, vlastné pravidlá, veľká vzdialenosť a mnoho ďalších.

FIFA 19 Ultimátny tím

Staňte sa súčasťou najobľúbenejšieho režimu série FIFA a vybudujte si vysnívaný tím z tisícky dostupných hráčov. Nový FUT 19 (FIFA Ultimátny tím 19) ponúkne živý obsah z UEFA Champions League, prvý krát predstavený zápasový režim Divízia Rivalov a mnoho ďalších lákavých vecí.

Režim Výkop

Vo vynovenom móde Výkopu ,voči FIFA 18, si prídu na svoje všetci hráči všetkých herných štýlov a úrovní schopností. Každý si môže hru užiť a stať sa víťazom. Zvoľte si z výberu možností rôznych typov zápasov. Od finále poháru až po zápas s vlastnými pravidlami.

 

Nové funkcie oproti FIFA 18

Vďaka vylepšeným prvkom hrania budete mať v hre FIFA 19 pod kontrolou každý moment na ihrisku, nech sa to už týka zápasovej taktiky, či práce s loptou. Úplne nový systém aktívneho spracovania lopty zlepší zážitok z ovládania lopty. Tešiť sa môžete aj na dynamické taktiky, súboje o loptu 50/50. 

*** UEFA Champions League vstupuje do vyraďovacej fázy a túto skutočnosť si nenechá ujsť ani EA SPORTS™ FIFA 19. Pri tejto príležitosti vydá spoločnosť EA novú výtvarnú predlohu s trojicou potenciálnych šampiónov UEFA Champions League: Neymarom Jr., Kevinom De Bruynom a Paulom Dybalou.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PlayStation 4
Typ hry Športové
Lokalizácia česká

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia FIFA 19 PS4 hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Žaneta

3.11.2018

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Super hra
  • Negatíva som nezistila.

Super hra. Som veľmi spokojná.