NHL 19 Xbox One hra

Cena:
29,99 €

Pôvodná cena 66,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

POPIS PRODUKTU

NHL 19 je hra určená pre Xbox One. V nej sa hokej vracia pod holé nebo. Zahráte si na vonkajších štadiónoch a vydáte sa na cestu zo zamrznutého jazierka až medzi profesionálnych hráčov, vďaka známym aj novým režimom, ktoré v NHL 18 neboli. Svoje sily si môžete zmerať s viac ako 200 najväčšími hokejovými legendami. Ich autentické pohybové stvárnenie má na starosti technológia Real Player Motion Tech. Tá prináša výbušné korčuľovanie s rýchlou akceleráciou a vylepšené reakcie ovládania. Kolízny systém ponúka väčšie a drsnejšie nárazy. Hra NHL 19 má anglickú lokalizáciu.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 55 %
Popis produktu

Hokej pod holým nebom

Hokej sa vracia ku svojím koreňom na zamrznuté rybníky. Prvý krát v histórii série NHL sa vydáte na vonkajšie klziská. Zasúťažite si v režime EA SPORTS Hockey League, NHL THREES, NHL ONES a Pro-Am. V NHL ONES sa stretnete vy a ďalší dvaja hráči v súboji jeden proti jednému proti jednému (1v1v1). Ukážte svoje zručnosti i kreativitu a dajte viac gólov ako vaši súperi.

 

Hrajte s legendami hokeja

V NHL 19 nájdete viac ako 200 legiend z rôznych období hokejovej histórie. Zahráte si s alebo proti najväčším hokejistom všetkých čias, medzi ktorých patrí aj Wayne Gretzky. Hra predstaví Hero Teams, ktoré sú zložené z najlepších hráčov súčasnosti a minulosti. Môžete sa tak tešiť na parádne súboje medzi súčasnými superhviezdami a legendami z histórie hokeja.

Vlastný štýl

Hra prináša viac ako 900 možností úpravy vášho hráča. Môžete si vytvoriť jedinečný vzhľad inšpirovaný hokejom na rybníku s pomocou každodenného oblečenia, vrátane bundy, mikiny, pleteného svetra a ďalších. Odlíšte sa odvážnymi vzormi a farbami, ktoré budú definovať vašu osobnosť. Spôsob akým hráte na ľade vám pomôžu prispôsobiť vlastnosti hráčov a herné triedy.

World of CHEL

World of CHEL je jednotný systém postupu a úprav vášho hráča vo všetkých režimoch. Vybavenie a jedinečné špecializované vlastnosti ovplyvňujú hranie v celom World of CHEL, vrátane NHL THREES, NHL ONES, Pro-Am a EA SPORTS Hockey League. Nikdy ste nemali viac možností, ako upraviť svoj vzhľad, výkon a herný štýl vo vytvorenom tíme a pri súťažení s priateľmi.

Vylepšený pohyb

Technológia Real Player Motion Tech realisticky stvárňuje pohyby hráčov. S ňou je korčuľovanie výbušné a máte väčšiu kontrolu nad tým, ako generujete rýchlosť. So všetkými animáciami získate presnejšiu citlivosť pri zrýchlení, rýchlom korčuľovaní a pri zatáčaní. Kolízie v NHL 19 sú realistické, nápadité a zábavné, vďaka vylepšenému systému fyziky. Silu nárazu ovplyvňuje rýchlosť, uhol a telesná stavba hráča.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: Xbox One
Typ hry: Športové
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: BLU-RAY
Titulky: české
Platforma: Xbox One
Typ hry: Športové
Vekové obmedzenie: 12+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 150 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 79 g
Hĺbka: 15 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: Hra

Ďalšie parametre

VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: EAX354541

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore